Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta Büyüsü Nedir?
Yumurta büyüsü gerek web platformlarında, gerek kitaplarda, gerekse bazı medyumlar tarafından yalnız ayırma ve soğutma büyüsü olduğuna dair bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin yanlış olduğunu ifade etmiyoruz sadece iyi bir dilek tutma ve arzu büyüsünde de tesiri olduğu bilinmelidir. Kadim kitaplarda bu sihrin arzu büyüsü olduğu da açıkça belli ediliyor olsa da niçin sadece iki kategoride ele alındığına henüz anlam vermiş değiliz. Sadece insanların isteği organik olarak ayırma ya da soğutma üzerine olduğu için kişilerin dileklerinin tutup tutmaması istek üzerine arzu olması amacıyla bu düşünceyle hareket edildiğini göstermektedir.

Yumurta Büyüsünde Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulur?
Genel olarak medyumlar aracılığı ile yapılması gerekir. Her ne kadar buradan sizlere malzemeler başta olmak üzere nasıl yapılacağına dair tüyolar veriyor olsak da kahin aracılığı ile yapılmazsa tutmaz ve ters teperek sizi rahatsız edebilir. Toplamda 4 adet tavuk yumurtasına ihtiyacınız vardır. Sadece bu yumurtalar marketlerden, bakkallardan değil de bir çiftlikten veya tavuk besleyenlerden alınmalıdır. Yumurta yumurtadır diyenleriniz muhakkak olacaktır ancak bilinmesi ihtiyaç duyulan önemli şey ise bu yumurtaların buzdolabına girmemiş olması hedeflenmektedir. Diğer malzememiz ise a4 boyutuna haiz çizgisiz temiz bir kağıt olacaktır. Görüldüğü üzere sadece iki tane malzeme ile yumurta büyüsünü yapmak mümkün olabilmektedir. Burada iki tane malzemeden bahsediyor olsak da siz onu medyumu da araya katarak 3 adet görmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kısmi bilgilerle sizleri aydınlatmak isteriz. Yumurta büyüsü yaparken ilk adım hafifçe karanlık bir ortam oluşturmaktır. Sessiz bir ortamın içerisinde kendinizi hissetmeniz ve sizi rahatsız edecek kimsenin olmaması gerekir. Ek olarak karanlık ortamdan kastımız zifiri değil de ışıkların minimize edilmesidir.

Medyumun size vereceği bir kelimeyi tam 77 kez okumanız gerekir. Doğal olarak bunu yapmadan önce gözlerinizi bağlamanız ve diz üstü çökmeniz gerekir. Elinizin altında 1 adet yumurta olmalıdır. 77 defa okuduğunuz kelimeyi bitirdikten sonra gözlerinizi açmanız ve yumurtayı kırarak a4 kağıdının üzerine dökmelisiniz. Sadece yumurtayı kırma tekniği sadece işaret parmağı ile olmalıdır. Burada iki yumurtayı birbirine vurarak birisini kırma eylemi sihrin tutmayacağı anlamına gelir. Yumurtayı a4 kağıdına kırdıktan sonra beyazı ile ak kısmı ayrı ayrı kalacaktır. Gene yumurtayı kırdığınız işaret parmağı ile akını ve sarısını birbirine karıştırmanız gerekiyor.

Yumurta büyüsünün tam olarak tarifini vermemiz yersiz olacağı için bu işi meydana getirecek olan ferdin minimum 7 gün 5 zaman namazını kılıyor olması, adam ise Cuma namazına ne olursa olsun gitmiş olması gerekiyor. Kısacası abdesti olan, ilim ve irfan sahibi kişiler tarafınca yapılmalıdır. Yumurta büyüsü yardımıyla tuttuğunuz bir dileğin gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Mevzu hakkında daha detaylı informasyon almak için bizi aramanız yahut whatsappdan yazmanız kafi olacaktır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?
Yumurta büyüsü nasıl bozulur konusunda hangi amaca bakılırsa yapıldığı önemli olmaktadır. Büyünün bozulması için tespit edilen yapım şekline bakılırsa bozulması da mümkündür. Fakat bu büyüyü bozmak ve tesirini azaltmak için surelerden yararlanabilirsiniz. Kuran-ı Kerim üzerinde büyü bozma duaları bulunmakta olup, bunlar fazlaca etkilidir. Yumurta büyüsü kara büyüler arasında yer alırken, ne olursa olsun bozulması gerekmektedir. Yoksa kişilerde yapılan amaca bakılırsa çok etkisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort