Yahudi Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yahudi Büyüsü Nedir?
Yahudi büyüsü kelimesini duyduğunuz süre aklınıza ilk gelmesi ihtiyaç duyulan konunun kabala olduğudur. O kadar fazla Yahudi büyüsü bulunmaktadır ki sizlere kısa kısa anlatmaya çalışacağız. Öncelikle Yahudilerin çok eski zamanı olduğundan kitabelere işlenmiş eski dilde kullanılan biroldukça alfabeye sahiptirler. Bu haiz olduklarını büyü yapmakta da oldukça etkili görmektedirler.

Yahudi büyüsü ile yapılacak olan işlem tamamen bağlama üzerinedir. Yani sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlayarak size başat olmasını sağlarsınız. Size Yahudi büyüsü ile bağlanacak olan birisi sizden başkasını görmez ve çevreında tüm beraber olmanıza karşı gelecek insanoğluı da arkasına alarak gene sizinle olmayı devam ettirir. Bu süreç ailesi için de geçerlidir. Yahudi büyüsü ile yapılacak olan bir çalışma kabala büyüsüdür. Daha önceki yazılarımızda kabala büyüsü hakkında detaylara yer vermiştik. Aynı şekilde kabala harfleri ile yapılacak olan bir bağlama büyüsüdür.

Yahudi Büyüsünün tesirleri nelerdir?
Yahudi büyüsünün çok ciddi bir etki süreci vardır. Örneğin; hiç tanımadığınız birisine, muhabbetiniz olmayan birisine 3 gün içinde kuvvetli bir tesir sağlar ve bu bireyin size bağlanmasını sağlar. Yalnız ve bir tek ilim ve irfan sahibi medyumların yapabileceği, her medyumun üstesinden gelemeyeceği Yahudi büyüsü kişiye özel bir çalışma olduğundan ferdin hayat öyküsü kısa bir halde dinlenir. Bağlama yapılacak olan bireyin adı, soyadı, anne adı, doğum tarihi benzer biçimde bilgiler istenebilir. Eğer bağlama büyüsünün kesin tutması isteniyor ise kişinin saç teli, ayakkabısı yada herhangi bir eşyası istenebilmektedir. Buna fotoğraf da dahil edilebilir. Sihrin etkisiyle birlikte kişinin düşünce ve düşüncelerinde değişmeler meydana gelir. Bağlama büyüsü yapıldığı için kişiler birbirleri ile buluşacak bir ortamda görüşmeye başlarlar. İlk görüşte aşk dedikleri tam olarak budur ve sihrin tesiri ile fert çok ciddi duygular içerisine girecek ve o an aradığım insanı buldum diyecek kadar önemli bir yaklaşım sergileyecektir.

Uzaktan bağlama konusunda da tercih edilen büyüler arasındadır. Amacı her ne kadar bağlama olsa da yoğun olarak aşk duygularının beslenmesine de vesile olur. Yani Yahudi büyüsü ile hem aşık olunabilir, aynı zamanda bağlama yapılabilmektedir.

Yahudi büyülerinin çeşitlerinden bahsetmiştik. Genelde gönül ilişkilerine yönelik bir ak büyü olarak bilinir. Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak da tercih edilen çeşitleri vardır. Her vakit dediğimiz şeklinde her sihrin yapılışı da, niyeti de birbirinden değişiklık gösterebilmektedir. Yahudi büyüsü sessiz bir ortamda gece karanlığında yapılmalıdır. Kısaca bilici çalışma odasına girer ve hafif ışık altında çalışmasını yedi günde tamamlar. Rahatsız edilmemesi gerekir ve hiçbir kişiden yardım almadan yapması gerekmektedir.

Yahudi Büyüsünü Kim Yapar?
Piyasada onlarca, yüzlerce medyum bulunmaktadır. Sorduğunuz süre nerede ise tamamı büyü meydana getirdiğinı dile getirecektir. Bu kişilere saygımız sonsuz ancak çalışma yaptıracağınız medyumu iyi seçmenizde fayda olacaktır. Medyumun iyisi nasıl bulunur diye merak ediyorsanız eğer web sitesindeki referanslara göz atmanızda fayda vardır. Medyumun öteki sitelerdeki yorumlarına göz atmanızda gene yarar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort