Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?
Bu probleminin cevabı o kadar basit verilememektedir. İnsanlar kimi zaman kendilerini beklenmedik ve istenmeyen durumlar içerisinde bulabilir. Bu bazen saflıklarından kimi zaman de iyi niyetlerinden doğar. Tüm bu ortamlarda asla sevilmeyen ve yakınında istenilmeyen kişilerle muhatap olmak zorunda kalabilir. Ferdin bu durumu kendi başına değiştirmesi zordur. Hatta neredeyse imkansızdır. Çünkü fert yalnız kendi hareketlerini ve davranışlarını denetim etme gücüne sahiptir. Herhangi başka birinin seçimlerini, kararlarını ve yapmış olduklarını etkileyemez. Sadece bireyin yapamadığı bu kontrolü büyüler yapabilir. Birinden uzaklaşmak ve onu bir daha görmemek isteyenler bu büyüye başvurabilir. Büyü başarıyla sonuçlandığında problemlerı çözülmüş olacaktır. Bu yüzden eski zamanlardan beri uzaklaştırma büyüsü sık sık kullanılmıştır.

Uzaklaştırma Büyüsü Kimler İçin yapmış oldurılır?
Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yapmış oldurılır? Ne olmasıyla birlikte niçin ve kimler tarafınca yapıldığı da önemli olan bir büyüdür. Aynı alemde yaşamış olduğumız canlılardan kurtulmak için yahut farklı alemden varlıklardan kurtulmak amacıyla yapılabilir. Bu eski ama etkili bir büyüdür. Birey hayatında ona musallat olmuş olan her varlık için büyüye başvurabilir. Bu büyü kişiyi koruduğu gibi bazı sorunlarını da çözebilir. Başka insanlara yaparak sevmediği şeylerden uzaklaşmalarını sağlayabilir. Sihrin en çok tercih edilme sebepleri şunlardır:

sonlanmış ilişkilerden sonra ayrılığı kabul etmeyen partnerlere bu büyü uygulanabilir. Çünkü bu kişiler büyü yaptıran için çok sıkıntılı durumlar yaşanmasına niçin olurlar. Gereksiz ve haksız kıskançlıklarıyla kişiyi bunaltırlar. Elde edemedikleri için sinirlenip kişiyi tehdit etmeye başlarlar. Bundan korkup şikâyette bulunulsa bile, araya nüfuzlu tanıdıklarını sokarak ceza almaktan kurtulurlar. Peşinizi bir türlü bırakmazlar. Bu durumda bu takıntılı kişilerden korunmak ve uzaklaşmak için büyü tek çare kalır. Çünkü bu psikolojik şiddet zamanla fizyolojik şiddete dönüşerek, kişiye onarılamaz zararlar verebilir. Bu durumdan kendinizi korumanız için bir an önce çözüm yoluna ulaşmanız gerekir.
İlişkide olduğu kocasından, nişanlısından, sözlüsünden yahut sevgilisinden fizyolojik şiddet gören hanımlar bu büyü ile kendilerini koruyabilirler.
Yaşadığı ilişkiyi bitirmeye cesaret edemeyen kimselerde bu büyüye başvurur. Hayatından bir an önce çıkmasını istediği partnerinden çekinen yahut korkan fert bu büyü yardımıyla istediğine hızlı bir halde ulaşabilir.
Kişilerin çevresinde, ilişkilerinin dışında da zarar gördükleri insanoğlu vardır. Bunlar arkadaşları yahut akrabaları olabilir. Bu kişiler her ne kadar iyiliğimizi isteyen kişiler olarak görünseler de bazı kötü özellikleri vardır. Verilen zararın ille de fizyolojik olması gerekmediğinin kanıtı bu insanlardır. Yaşadıkları kıskançlıklar nedeniyle kişinin yaşamını bozmak için çeşitli fesatlıklar yapabilirler. En beklenmeyen anlarda söyledikleri iğneleyici laflar nedeniyle ferdin moralini ve özgüvenini zedelerler. Özgüveni zedelenen kişiler hayatta birçok sorunla karşı karşıya bırakılırlar. Bu nedenlerle bu iyi şeklinde görünen kötü insanlardan uzaklaşmak şarttır. Bunun en kesin çözümü de uzaklaştırma büyüsü yapmaktır.
İş hayatındaki kişiler patronları tarafından çeşitli sıkıntılara düşebilirler. Bu bazen sözlerle yapılan bir taciz bazen de fiziksel rahatsız etme olarak karşımıza çıkar. Her iki durumda ferdin psikolojisi için çok kötüdür. Bu yüzden süratlica çözülmesi ihtiyaç duyulan bir sorundur.
Aynı alemde gözle görebildiğimiz tüm bu düşmanlarımızın yanında tabiat üstü varlıklar olarak adlandırdığımız bir düşman çeşidimiz daha vardır. Genelde bu varlıklara kendi hatalarımız sebebiyle rastlarız. Veya biri üzerimize salmak için büyü yapabilir. Özellikle cinlerin musallat olduğu kişilerin büyük zorluklar yaşadığı bilinmektedir. Bu kötü varlıklardan korunmak için ne olursa olsun büyüye başvurmak gerekir. Aksi takdirde ferdin akıl ve beden sağlığı tehlike altındadır. Hatta zamanın ilerlemesiyle kişi canından bile olabilir.
Uzaklaştırma Büyüsü nasıl Yapılır?
Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yapmış oldurılır? Konusundan başka iyi mi yapıldığı da merak edilmektedir. Tarihi çok eski zamanlara dayanan bu büyünün yapımı hakkında çeşitli bilgiler bulunmaktadır. Kadim kitaplarda sık sık bahsedilen bu sihrin tek bir yapım işlemi bulunmamaktadır. Bu yazımızda size en basit yöntemi anlatacağız.

Birçok birey tarafınca kolaylığı yüzünden tercih edilen bu sihrin birkaç sıradan malzemesi bulunmaktadır. Bunlar: makas, temiz beyaz bir kumaş parçası, siyah keçeli kalem, temiz sıvılardan olan su yahut süt bir de kirli sıvılardan olan çamur suyu veya idrar. Tüm bu malzemeler elde edildikten sonrasında, çalıştığınız medyumunuzla beraber büyüyü yapmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken büyünün yapılacağı zamandır. Mümkünse büyünün perşembe günü akşam ezanından sonra yapılması gerekir. Bu süre diliminde yapılan büyünün tesiri daha yüksek olacaktır. Büyüyü yapmadan önce bireyin gusül abdest alması önerilir. Büyüyü yapan medyum aslına bakarsan abdestini alacaktır.

Büyü temizlenmiş, ferah ve sessiz bir odada yapılmalıdır. Medyum ilk başlarda eline beyaz kumaş parçasını alarak kıble yönüne doğru dönecektir. Daha sonra siyah keçeli kalemle, kumaş parçasının sağ ucuna uzaklaştırma büyüsü isteyen ferdin adını yazar. Kumaşın sol ucuna ise uzaklaştırılması hedeflenen kişinin ismi yazılır. Her iki tarafa da adlar yazıldıktan sonrasında kumaşın ortadan kesilmesi gerekir. Kesilen kumaşlardan uzaklaştırılması istenen ferdin adının yazdığı kısım ateşe atılarak yakılmalıdır. Yakma işleminden sonra elde kalan parçanın bir ucuna temiz öteki ucuna kirli sıvı damlatılmalıdır. Bunun amacı büyü yapılacak kişinin karmaşa yaşamasına niçin olmaktır. Bunun sayesinde büyü yapılan kişinin hem aklı bununla beraber duyguları karışacaktır. Tinsel olarak kişiden yavaş yavaş soğuyacaktır.

Elde kalan kumaş parçasının bir ağacın altına gömülmesi gerekir. Bu ağacın büyü yapmış olduran ferdin evine en yakın ağaç olması önemlidir. Gömme işlemiyle birlikte büyünün hemen hemen tüm aşamaları tamamlanmış olur. Geriye tek bir püf nokta kalır. Bu nokta da sihrin tutup tutmayacağı konusunda belirleyici olacaktır. Büyü yaptıranın, uzaklaşmasını istediği ferdin adını ağzına almaması gerekir. Büyü yapıldıktan sonrasında tam 7 gün 7 gece adı ağzına almazsa büyü yüksek ihtimalle tutacaktır. Sadece birey tek bir kere bile gaflete düşüp bu kaideı bozarsa sihrin tutma ihtimali yoktur.

Uzaklaştırma Büyüsü tesirleri nelerdir?
Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yaptırılır? Sorularından derhal sonrasında bu sihrin nasıl etkileri olduğu merak edilmeye başlar. Bu sihrin yapmış olduran için biroldukça olumlu etkisi vardır. Yapılan birey içinse vaziyet değişebilir. Büyünün en çok gözlemlenen etkileri şöyle anlatılabilir:

Büyü meydana getirilen birey ilişkiden soğur. Hem mevcud ilişkisinin bitmesini ister bununla birlikte yeni bir ilişkiden kaçınmak. Hayatına birini alma düşüncesini yalnız sırtına bir yük olarak görür. Yalnızken daha mutlu bulunduğunu düşünmeye adım atar. Tek başına yaptığı aktiviteler ona oldukça zevk verir. Bir bakıma kendini dünyadan soyutlamaya başlar. Ama bu soyutlama kötü değil aksine iyidir. Birey kendini ve zevklerini keşfeder. Daha mutlu bir insan olur.
İlişkiden kaçındığı benzer biçimde, toplumsal yaşamından da uzaklaşmaya başlar. Ona iyi gelmeyen dostlarının bulunduğunun farkına varır. Sosyalleşmek için gereksiz bir çabaya girmez.
Büyü yardımıyla ilişkilerde devamlı kavgalar çıkmaya adım atar. Çiftler arasında gerginlik yükselir. En ufak şeyler bile büyük kavgalara niçin olur. Partnerlerin birbirine sevgisi, saygısı ya da tahammülü kalmaz. Birlikte yaşadıkları evin huzuru ve bereketi kaçar. İkisinin de yüzü gülmez ve kendi kabuklarına çekilmeye başlarlar. Zamanla bu mutsuzluk kişileri ayrılığa götürür.
İlişki içerisindeki kişiler geçmiş yaşamlarına özlem duymaya başlarlar. Yaşadıkları ilişki var olmasaydı, nasıl yaşayacakları, acaba daha mı mutlu olacaklarını düşünmeye başlarlar. Eski sevgilileri ve flörtlerine özlem duymaya başlarlar. Ek olarak mevcud ilişkileriyle geçmiş ilişkilerini kıyaslayarak mutsuz olurlar. İlişkilerini yaptıkları takdirde mutlu ve rahat olacaklarına inanırlar.
Büyü ruhsal mutsuzlukların haricinde, cinsel isteksizliği de arttırır. Büyü tesirindeki birey partneriyle aynı yatağa giremez. Teninden gelen kokuya dayanamaz. Gözüne git gide çirkin gelmeye adım atar. Partneriyle yaşayacağı sex midesini bulandırır.
Bunlar şeklinde daha çok etki sayılabilir. Fakat yani bu büyü sayesinde kişilerin farklı yollarla uzaklaşmasının istendiği kişiden koptuğunu görürüz. Ayrıca bu durumdan habersiz oldukları ve kendi istekleriyle ayrılıyorlarmış gibi hissettikleri için de acı çekmezler.

Uzaklaştırma Büyüsünden iyi mi Korunmak Gerekir?
Bu büyüde, her büyü gibi tanrı’a sığınılarak korunacak dualardandır. Büyülerden sadece inançlı kimseler korunabilir. Bundan dolayı ruhunu ve bedenini tam bir inançla allah’a teslim eden kişiler belli dualar ve sureler okuyarak büyüden korunabilir. Uzaklaştırma büyüsünden korunmak için okunması ihtiyaç duyulan dualar şöyledir:

Ya tanrıür- rakib- ül- hafız- ür-rahim. Ya tanrı-ul- hayy-ül-halim-ül’azim- ür-rauf-ül-kerim. Ya tanrı- ul- hayy- ül- kayyüm- ül- kaimü ala külli nefsin bima kesebethul beyni ve beyne adüvvi! Euzü bi- kelimatillahittammati min şerri külli şeytanın ve ham matin ve min şerri külli aynin lam metin.
Estağfirullah min külli ma kerihallahül azim ellezi la ilahe illa hüvel- hayyel kayyum ve etubü ileyh.
Bismillahirrrahmanirrahim tanrıü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te’ huzühu sinetün ve la nevm. Lehü ma fis- semavati ve ma fil erd. Mennellezi yeşfeu indehu illa biiznihi. Ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühıtune bişey’in min ilmihı illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel erd. Vela yeudühü hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim.
Bu duaları ve sureyi her akşam yatmadan önce 3 kez okuyan kişiler sihrin kendisini etkilemesinden kaçınabilir. Sadece büyü ona yapıldıktan sonrasında okunan duanın bir faydası olmayacaktır. Eğer birinin size bu büyüyü yaptırdığını düşünüyorsanız ne olursa olsun bir medyuma başvurmanız gerekecektir. Medyum size büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilecek tek kişidir. Eğer sizde büyü bulunduğunu düşünürse birtakım işlemlerle üzerinizdeki büyüyü tespit edecektir. Daha sonrasında da meydana getirilen büyüyü bozma işlemi uygulayacaktır.

Uzaklaştırma Büyüsü Zararlı mıdır?
Bu büyü doğru yapıldığı takdirde hiç kimseye zarar vermez. Büyünün doğru yapılabilmesi için de işinin ehli bir medyumla çalışıp, söylediklerini dinlemek yeterli olacaktır. Kişilerin kendi başlarına büyü yapmaları hiçbir koşulda önerilmemektedir. Çünkü büyüler belli püf noktalardan doğar. Bu noktaların gerçekleştirilebilmesi için de derin informasyon birikimlerine ihtiyaç vardır. Icra ettiğinız büyü tutsun istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayıp bir profesyonelden yardım almanız önerilmektedir. Son olarak söylemek gerekirse: gerçekten hayatınız ve mutluluğunuz için uzaklaştırma büyüsü gereksinimsa, hiç korkmadan bu zararsız büyüyü yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort