Tuz Büyüsü Nedir?

Tuz Büyüsü Nedir?
Araştırmalarımıza nazaran en etkili bağlama büyüsü hangisi diye sormuş olacaktır olursanız tuz büyüsü ile bağlama diyebiliriz. Çünkü çeşitli internet siteleri dahil olmak üzere kadim büyü kitaplarını araştırmış olduğumız vakit bağlama büyüleri arasında en çok tercih edileni ne olursa olsun tuz büyüsü olmaktadır. Bazı bağlama büyüleri kara büyülerden oluşmaktadır. Ancak tuz büyüsü kesinlikle bir ak büyüdür ve hiçbir şekilde kişiyi negatif etkileyecek emareleri olmaz. Kafkasya taraflarında ortaya çıkarılmış o bölgelerde ‘’ şor büyüsü ‘’ denilmektedir. Özellikle de Azerbaycan tarafında sıklıkla kullanılmaktadır. Tarihi çok eski olan tuz büyüsü o zamanlarda zengin erkekleri kendisine bağlayarak evlenmek isteyenlerin talepleri arasındaydı. Günümüze kadar isteklerin ve çağın değişmesiyle beraber bugün evlileri bağlama, nişanlıları veya sevgilileri bağlama üzerine istenmektedir.

Kimlere Yapılır?
Nerede ise tüm büyülerde tılsımlı sözcükler kullanılmaktadır. Sadece bu büyüde kesinlikle bir tılsımlı sözcüğe ihtiyaç duyulmaz. Nedendir kim bilir fakat kolay ve medyuma ihtiyaç olmadan da yapılabilen etkili büyülerden birisidir. Sadece her ne olursa olsun yapılacak olan bir büyü çalışması olacağı için havas ilmi bilgilerinden destek alınarak yapılması gerekir. İnternette paylaşılan tuz büyüsü iyi mi yapılır adlı başlıklar kesinlikle gerçek değildir. Kadim büyü kitaplarına bakmış olduğumız vakit internetteki bilgileri kıyasladığımızda gerçekten ne kadar bilgisizce paylaşımlar olduğunu çok rahat görebilmekteyiz. Hemen üst paragrafımızda aslına bakarsak hanımlar tarafından erkeklere yapıldığını söylesek de bazı medyumların işin detaylarına daha çok hakim olduklarını göz önünde bulundurarak erkekler tarafınca da kadınlara yapıldığını duymaktayız.

Tuz Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır?
Tuz büyüsü ile bağlama yapılırken ne olursa olsun kişinin yanınızda olması veya kişiye ait bir saç teline yahut bireyin herhangi bir eşyasına gerek kalmaz. ( fotoğraf vs. ) Bir oyuncak bebek desteğiyle yapılır. Aklınıza İlk olarak Voodoo büyüsü gelse de aslen onunla da yakından uzaktan alakası yoktur. Çünkü büyü malzemesi olarak kullanılacak olan oyuncak bebeğe iğne batırılması söz mevzusu olmadığından bildiğiniz oyuncak bebekle meydana getirilen büyülerden değildir.

Tuz Büyüsü Malzemeleri
Büyü yapımında kullanılacak olan oyuncak bebek dışarıda satılan oyuncak bebeklerle yapılmaz. Öncelikle bunu belirtelim. Bez parçalarından bir bez bebek yapılır. Fakat erkeğe yapılacaksa bağlama kırmızı kumaş kullanılmalıdır. Bez bebek yapımı eğer kadına bağlama yapılacaksa saflığı ve temizliği temsil eden beyaz renkli kumaş tercih edilir. Kumaşların rengi büyü malzemesi olarak çok önemlidir. Tam kırmızı ve beyazın diğer tonları olmamalıdır.
Peki, büyü yapımında el ile kumaş bez kullanılarak bez bebek iyi mi yapılır diye soracak olursanız eğer öyle zannedildiği gibi şatafatlı bir bez bebeğe gerek duyulmaz. Kollar, eller, bacaklar ve yüz silueti hafiften bez bebeği andırması yeterli olacaktır. Önemli olan niyettir. Nasıl yapılacağı aşaması ise burada tuz çok önemlidir. Elde edilmiş olan oyuncak bez üzerine bir tutam tuz poşet içine konularak ağzı bağlanır ve bez bebeğin karın kısmına kalbi temsilen konur ve diğer bez parçaları ile dikilerek kapatılır. Tuz büyüsü iyi mi yapılır şeklinde açıklamalarımız bu kadardır. Devamı vardır sadece nasıl yapılacağına dair bilgileri vermek doğru olmayacaktır. Araştırmalarımız buraya kadar bilgi edindiğimiz için kısıtlıdır. Sonuç itibari ile bizler büyü yapmadığımız için süreci tam olarak bilemiyoruz. Etkili bağlama büyülerinden birisi tuz büyüsü olduğu için medyumlar tarafından rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Sadece bizim böyle bir çalışmamız yoktur. Bağlama tılsımı hakkında bilgi alabilirseniz eğer sizin için daha faydalı olacaktır. Büyü yapmış oldurmak çok tavsiye edilen bir süreç olmadığından dolayı bağlama tılsımı sizin için daha hayırlısıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort