Soğutma Büyüsü Nedir ?

Soğutma Büyüsü Nedir ?
Soğutma büyüsü adından da belli olacağı üzere iki insanoğlunun arasını açmak ve birbirinden soğutup ayrılmalarını sağlamak adına meydana getirilen kara büyü sınıfında bir büyüdür. Genellikle evli çiftler içinde ilişkileri bozmak ve boşanmaları adına meydana getirilen bir işlemdir. Maksimum bu büyüyü yaptıranlar ise kayınvalideler ve görümcelerdir. Nadirde olsa aile içinde anne oğul – baba oğul ya da anne kız – baba kız ilişkilerini bozmak adına da kullanılmaktadır.

Soğutma Büyüsü neden yapılır ?
Genel olarak ilişkilerin ya da evliliklerin tasvip edilmediği durumlarda sıklıkla kullanılan bir büyüdür. Örnek verecek olursak oğlunun evlenmek istediği hanımı onaylamayan bir anne oğlunun kızla evlenmesini engellemek adına bu büyüyü yapmış oldurabilir. Bunun dışında evlendikten sonra hoşuna gitmeyen huylarını görürse de bu işlemi uygulayabilir. Sevdiği insanın başka biriyle ilişkisi olmasını hazmedemeyen bir kadında bu büyüyü kullanabilmektedir.

Bu durumların dışında aile ilişkilerini bozmak ve aile ortamına nifak tohumu sokmak adına da nadiren de olsa kullanılan bir büyüdür. Bu büyü insani ilişkilere büyük zarar vermektedir. Sevgi ve saygıyı tam zıttı bir halde nefret ve terbiyesizliğe rahatça dönüştürebilecek etkili bir kara büyüdür.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?
İşlem yapılacak kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Öncelikli olarak fert fotoğrafları üzerine bilgiler safran mürekkebi ve safran kalemiyle yazılır. Daha sonra 2 ferdin fotoğrafı da paslı bir makas yardımıyla ortadan ikiye kesilir. Ayrılan kısımlar tam zıt bir şekilde birbirinin altına konulur. Adamın yarısı hanımefendi fotoğrafının altına bayan fotoğrafının da yarısı erkek fotoğrafının altına koyulur. Ondan sonra bu fotoğrafların üzerine 3 damla beyaz mum damlatılır. Her damlatma işleminde tılsımı sözler söylenir.

En son dinsel tören bitiminde bu fotoğrafların üzerine paslı bir makas koyulur. Fakat paslı makas ağzı açık bir halde koyulur ki bu çiftin arasına ayrılık ve soğukluk girsin diyedir. Büyü ritüeli bu şekilde tamamlanır. Bunun haricinde bir çok çeşitte soğutma büyüsü yapılmaktadır. Kişilere ait kıyafetler, saç telleri, ya da kişilere yedirme içirme yöntemiyle de yapılabilir soğutma büyüsü çeşitleri mevcuttur.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Soğutma büyüleri son derece etkili büyülerdir ve yapılmış olduktan kısa süre sonra kişileri tesiri altına almaktadır. İşlemlerin yapılış şekillerine ve meydana getiren medyumun tecrübesiyle bağlantılı olarak 4 gün ila 14 gün arasında değişen sürelerde etkilerini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort