Şans Büyüsü Nedir?

Şans büyüsü, çok farklı fakatçlar ile yapmış oldurılabilir. Örneğin kısmeti kapalı olup evlenemeyeler, işleri muntazam gitmeyen kişiler bu büyüye başvurabilirler. Ayrıca şans büyüsü, milli piyango gibi şans oyunlarında da etkilidir.

Şans Büyüsü niçin Yapılır?
Şans büyüsü nedir? Diye cevapladıktan sonra şans büyüsü neden yapılır? Ona bakacak olursak eğer cevabını şu şekilde açıklayabiliriz. Şans büyüsü, insanların kaderini açmak, karşılarına devamlı iyi ve pozitif vakaların çıkması için yapılmaktadır. Şans büyüleri farklı fakatçlar ile yapılmaktadır ve meydana getirilen bu şans büyüleri insanların hayatlarında güzellikler getiren kapılar açmaktadır.

Bu güzellikler yardımıyla insanoğlu yaşamlarını daha mutlu ve rahat geçirmektedirler. Aslen şans büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı oldukca basittir. Çünkü her insan hayatında şanslı olmayı dilemektedir. Bazı kişiler buna doğuştan sahip olabiliyorken, bazıları da şanslarını açtırmak için büyü yaptırmayı tercih etmektedir. Şans büyüsünün faydaları nedir? Aşağıda bahsedilecektir.

Şans Büyüsü iyi mi Yapılır?
Şans büyüsü nedir? Faydaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını açıklarken şans büyüsü nasıl yapılır? Bu sorunun cevabına bakalım. İnsanların hayatlarını olumlu yönde etkileyen şans büyüsü yapmış oldurmak için öncelikle bir kahin hocaya başvurmak gerekir. Bilici hocaya şansı açılmak istenen kişinin fotoğrafının verilmesi gerekir. Ardından kahin hoca bu fotoğraf üzerine kişiye şansının açılması için büyü yapacaktır. Bu sayede bireyin şansı kısa bir süre içinde açılacaktır. Bununla beraber yapılacak olan bu şans saçma büyüsünün daha kısa sürede tesir etmesi için kahin hocaya muska yazdırmaya mümkündür.

Bu şekilde bireyin üzerindeki olumsuzluklar kalkacak ve yaşamında pozitif yönde şeyler olmaya başlayacaktır. Muska üzerine yazılan ve bu şekilde meydana getirilen büyüler, her zaman etkisini daha hızlı göstermekte ve daha tesirli olmaktadır. Şans büyüsü muska üzerine yazıldığında kişinin tesir görmesi için bu muskayı devamlı olarak üzerinde taşıması gerekmektedir. Bu sayede kişi devamlı olarak şans büyüsünün tesiri altında olacak be şansı devamlı olarak açık olacaktır. Eğer bu muska açılır veya kaybolursa büyü meydana getirilen fert şansını kaybedecek ve şanssız bir döneme girecektir.

İnsanlar çoğu süre bir bilici hocadan yardım almak yerine kendileri evde büyü yapmayı tercih ederler. Ancak hangi büyü türü olursa olsun kesinlikle bir bilici hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü bu ritüeller ruhani varlıkların güçleri sayesinde yapılmaktadır. Kahin hocalar bu varlıklar ile mesajşim kurabildikleri için yaptıkları büyüler de tesir gösterecektir. Aksi şekilde ferdin evde yapmak için uğraştığı büyü tutmayabilir veya negatif olarak sonuçlanabilir.

Şans büyüsü yapılırken kullanılan malzemelerden bir tanesi de ada çayıdır. Ada çayı ile meydana getirilen uygulamada bazı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler yeşil örtü, erkek kuvars kristali ve yeşil mumdur. Bu ritüelin uygulama süreı dolunayın Jüpiter döneminde gerçekleştiği zamandır. Bu uygulamada öncelikle mumun yakılması gerekmektedir. Arkasından kuvars içine ada çayı konulmaktadır. Daha sonrasında da üzeri yeşil örtü ile örtülmesi gerekmektedir. Mumun yaydığı yeşil ışık etrafında para ve şans mevzusu ile ilgili dilekler dilenmesi gerekir.

Uygulamayı yaparken büyünün tutacağına gönülden inanılması gerekir. Ve bu ritüele 21 gün devam edilmelidir. 21 günün sonucunda ise insanoğlu para ile ilgili şanslarının açıldıklarını görürler.

Şans Büyüsünün Faydaları nedir?
Şans büyüsü nedir? Diye cevapladıktan sonrasında şans büyüsünün faydaları nelerdir? Onu inceleyelim. Şans büyüsünü kişi kendisine yaptırabileceği gibi bir başkası adına da yaptırabilir. Güvenilir, ilim sahibi medyum hocalar bu konular ile ilgili insanlara oldukça yardımcı olmaktadır. Haiz oldukları bazı doğa üstü güçler yardımıyla yapmış oldukları büyüler oldukça tesirli olmaktadır.

Şans büyüsünün faydaları şans büyüsünün hangi amaçla yapıldığına bakılırsa değişmektedir. Şans büyüsü, maddi sorunların düzelmesi için yapılabileceği gibi gönül işlerinin de yoluna girmesi için yapılabilir.

Şans büyüsü meydana getirilen kişi, hayatından güzellikler yaşamaya başlamaktadır. Peki şans büyüsünün meydana getirilen kişi üzerindeki olumlu etkileri nelerdir aşağıda sıralayalım.

Şans büyüsü yaptırmadan önce maddi sorunlar yaşayan ve işleri yolunda gitmeyen fert, şans büyüsünü yaptırdıktan sonrasında işleri yoluna girer ve kısmeti açılır.
Büyüyü yaptırmadan önce her yönden işleri ters giden kişilerin büyüden sonrasında hayatlarında pozitif yönde etkiler oluşmakta ve her yerden kısmetleri açılmaya başlamaktadır.
Şans büyüsü yaptırmadan önce aşk ve sosyal yaşamı kötü olan birinin büyüden sonrasında şansı tamamen açılmakta ve aşk yaşamı düzene girmektedir.
Şans büyüsü yapmış oldurmadan önce fert eğer sinirli ise ve devamlı negatif şeyler düşünüyorsa, büyüden sonrasında bu düşünceler ve sinirlilik hali ortadan kalkar ve mutlu günler yaşamaya adım atar.
Şans büyüsü yapılmış olduktan sonrasında bu fert çevreında sevilen, saygı duyulan ve fikirlerine önem verilen kişiler olmaktadırlar.
Şans Büyüsü Sözleri nelerdir?
Şans büyüsü nedir? Faydaları nelerdir? Diye inceledikten sonrasında şans büyüsü sözleri nedir? Diye bakalım. Şans büyüsü sözleri hakkında pek çok rivayet bulunmaktadır. Şans büyüsü sözleri bir tek bilici hocalar tarafından bilinmektedir ve bu sözlerin telaffuzu fazlaca zor olsa gerek. Medyum hocalara göre şans büyüsü sözlerinin farklı yorumları vardır. Çünkü farklı toplumlarda farklı sözler ile şans büyüsü yapılmaktadır. Türkiye’de ise Asya kökenli şans büyüsü sözleri kullanılmaktadır.

Şans büyüsü bir tek insanların hayatını pozitif yönde yönde etkilemek için yapılmaz. Bununla birlikte insanların şanslarını tersine çevirmek için de yapılmaktadır. Bu yüzden şans büyüsü sözlerinin farklı yorumları bulunmaktadır. Çünkü kişilerin şans büyüsü diye okuyacağı bazı sözler insanoğlunun yaşamını tamamen olumsuz olarak tesir edebilir. Doğal olarak ki bunda ruhani varlıkların tesiri de çok büyüktür. Şans büyüsü sözleri ile ilgili önemli bilgiler şu şekilde açıklanabilir.

Şans büyüsü sözleri tesirini sadece büyü yapıldıktan sonra göstermektedir.
Şans büyüsünün yalnız bir bilici hoca tarafınca yapılması gerekir.
Bu sözlerin okunması ihtiyaç duyulan bazen bulunmaktadır.
Şans büyüsü sözleri okunduktan sonrasında görevli bazı ruhani varlıklar aldıkları emirleri uygulamaya başlamaktadırlar.
Bu sözlerin belirtilen sayıda okunması gerekir. Ne eksik ne de fazla okunmalıdır.
Şans Büyüsü tesirini Ne zaman Gösterir?
Şans büyüsü nedir? Faydaları nelerdir? Yukarıda bu konu ile ilgili sizlerle bilgiler paylaştık. Şans büyüsü etkisini ne zaman gösterir? Bu konu ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Her sihrin tesirini gösterme süresi değişikdır. Yapılan büyülerden sonuç almak için alanında uzman, güvenli kahin hocaya başvurmak gerekir. Bu kahin hocaların yaptığı büyüler tesirini daha kısa sürede göstermektedir. Şans büyüsü etkisini ortalama olarak 2 ila 3 hafta içinde göstermeye başlamaktadır. Meydana getirilen bu şans büyüsü yardımıyla kişinin şansı bir ömür boyu açılabilir. Bu sayede kişiler hayatlarına mutlu ve şanslı şekilde devam ederler.

Para İçin meydana getirilen Şans Büyüsü
Yukarıdaki alt başlıklarda sizlere şans büyüsü nedir, faydaları nelerdir? Bunlar ile ilgili bilgiler verdik. Şimdi de para için meydana getirilen şans büyüsü hakkında bilgiler paylaşacağız. Para için yapılan şans büyüsü çoğu zaman parası olmayan kişilerin ya da yaptıkları yatırımlardan daha çok kar elde etmek isteyenlerin başvurduğu bir büyü türüdür. Güvenilir, bu konular hakkında bilgi sahibi olan medyum hocalara şans büyüsü yapmış oldurıldığı vakit ferdin hayatında para ile ilgili pozitif gelişmeler yaşanmaktadır. Bu büyü sayesinde kişilerin karşısına para ile ilgili fırsatlar çıkmaktadır ve bunları pozitif bir şekilde değerlendirmektedirler. Bu şans büyüleri çok eski zamanlardan beri yapılmaktadırlar ve bu büyüler için en güçlü tabiat üstü varlıkların kullanıldığı bilinmektedir.

Şans Büyüsü İle Mutluluğu Yakalamak
Şans büyüsü ile mutluluğu yakalamak için neler yapmak gerekir birazcık da bu konuya değinelim. Normal hayatta eğer insanlar sevdikleri kişiler ile mutsuz bir hayata sahip ise çoğu zaman büyü yaptırmayı tercih etmektedirler. Şans büyüsü ile mutluluğu yakalamak için öncelikle ilim sahibi bir kahin hocaya gitmek gerekir. Yapmış olduracakları bu büyü yardımıyla insanlar sevdikleri ile bir ömür boyu mutlu yaşayabilirler. Kişilerin mutluluğu için meydana getirilen şans büyüsünde bireyin özel bir eşyası kullanılmaktadır. Bu özel eşyanın üzerine medyum hoca ruhani varlıkları kullanarak bazı dualar öğrenim görmektedir.

Büyü ritüeli tamamlamış olduktan sonra bu eşya ferdin evine gizli bir halde koyulması gerekmektedir. Bu sayede şans büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü meydana getirilen fert, yaptıran kişiyi sevecek ve birlikte bir mutlu yaşam sürecektir. Sadece burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir husus vardır o da şudur ki büyünün tesir süresi bittiği süre büyü yapılan kişi tekrardan eski haline dönecektir. Büyünün tesir süresi bitmeden tekrardan bir medyum hocaya giderek kişilerin büyüyü tekrarlaması gerekir.

Ağaç Dikerek Şans Açma Uygulaması
Şans büyüsü nedir, faydaları nelerdir bununla ilgili bilgiler paylaştık. Peki ağaç dikerek şans açma uygulaması iyi mi yapılır? Bakalım. Ağaç dikerek şanslarını açmak isteyen kişiler bu uygulamayı evlendikleri gün yapmaları gerekir. İsveç’ ‘te fazlaca yaygın olan bu ritüelin şans getirdiğine inanılmaktadır. Evli çiftler evlerinin önüne ağaç diker ve bu sayede hem evlerine bununla birlikte iş yerlerine şans getirdiğine inanmaktadırlar. Ek olarak şans için evin önüne dikilen ağaç büyüdüğünde çocuklara da şans getirmektedir. Eğer meyve veren ağaç dikilirse daha çok şans getirmektedir.

Kırmızı Ve Beyaz İp İle yapılan Şans Büyüsü
Kırmızı ve beyaz ip ile yapılan şans büyüsü hakkında sizler ile bazı bilgiler paylaşacağız. Daha çok Trakya bölgesinde meydana getirilen bir uygulamadır. İlkbaharın gelmesi ile insanoğlu kırmızı ve beyaz ip ile bileklerine takmak için bilezik yapmaktadırlar. Kırmızı ve beyaz ip birbirinin üzerine gelecek şekilde bağlanmaktadır. 1 Mart günü takılan bu bilezik leylek görülene kadar çıkarılmamaktadır. Bununla birlikte Balkan ülkelerinde de uygulanan bu dinsel tören leylek görünce çıkarılıp bir ağaca asılması gerekir. Bu sayede şans getirdiğine inanılmaktadır.

Mavi Boncuk Ritüeli
Mavi Boncuk ritüeli bir çok toplumda uygulanmaktadır. Mavi boncuğun nazari ve uğursuzlukları yok ederek şans açmış olduğuna inanılmaktadır. Bu sayede bu yerlerde bolluk olacağına inanılmaktadır. Mavi boncuk genellikle evlerin ve işyerlerinin girişlerine konulmaktadır. Bununla birlikte yeni doğmuş bebeklere de nazardan korumak için takılmaktadır. Bunun yanı sıra bereket, rızık ve nazar için bazı dualar da okunmaktadır. Şans büyüsü nedir? Faydaları nedir? Mevzusundaki bilgiler bu yazımızda size sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort