Resimle ayırma büyüsü nasıl yapılır

Resimle ayırma büyüsü nedir ?
Kara büyü derslikında bir büyü olup birbirini seven insanları birer düşman haline getirip onların ayrılmasını sağlamak adına ruhaniler yardımıyla kişi detayları üzerinden yapılan bir büyüdür. Bu büyüye resimle ayırma büyüsü denilmesinin sebebi ise işlem de kullanılan kişilere ilişkin fotoğraflardır.

Resimle ayırma büyüleri nasıl yapılır ?
Bu büyü için öncelikle ayrılmasını istediğimiz kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarına ihtiyaç duyarız. Bunun yanı sıra safran mürekkebi ve özel bir kalem gerekmektedir. Büyü yapımına başlarken İlk olarak kişilerin fotoğrafları üzerine safran mürekkebi ile kişi detayları yazılır. Ondan sonra bu fotoğraflar içinde sirke, gül suyu, adamotu, ısırgan otu bitkilerinin bulunduğu bir kavanoza koyulur. Burada fotoğraflar yaklaşık 8 gün bekletilir. Bu bekletmenin amacı fotoğraflar üzerine yazdığımız yazıların tamamen silinmesidir. Bu işlem gerçekleştikten sonra fotoğraflar kavanozdan çıkarılır ve gümüş bir kasenin içine konur. Kasenin içine bu seferde kurban edilecek bir koçun 7 damla kanı konularak işlem yapılacak sunağa bırakılır.

Şimdi sırada işlem de bize yardımcı olacak demon (şeytan) çağırmada, bunun için ise tebeşir tozuyla bir pentagram çizilir ve her köşesine birer tane beyaz mum yakılarak koyulur. Hepimiz de çağrı edecek fert olarak pentagramın tam ortasına geçeriz. Sonra sırasıyla tılsımlı sözleri söyleriz ve gene pentagramın her bir köşesine kurban ettiğimiz koçun kanından birer damla damlatırız. Bunun arkasından yine tılsımlı sözleri söyler ve şeytanın davetimize icabet etmesini sağlarız.

Şeytan davete geldikten sonra gümüş kasenin içinde bulunan fotoğrafları ona sunar ve bu kişilerin ayrılmasını istediğimizi kendisine belirterek ritüeli sonlanmış oldurırız.

Resimle ayırma büyüsü kaç günde tutar ?
Yukarı da belirttiğimiz şekilde 8 günlük bir işlem ve arkasından yine 4 günlük bir bekleme süresi ile toplamda 12 günde işlemi sonlandırır ve kişilerin ayrılmasını sağlarız.

Resimle ayırma büyüsünün emareleri nelerdir ?
Öncelikle iki tarafında birbirlerine karşı olan davranışları tamamen değişir.
Birbirini seven iki çift işlem yapıldıktan sonrasında birbirinden nefret eder hale gelirler.
Yapmış oldukları her hareket birbirine batmaya ve en ufak şeyden kavga çıkmaya adım atar.
Bu kavgalar zamanla sözlü tartışmaların yerini fiziksel şiddete bırakır.
Kişiler zamanla yataklarını ayırmaya adım atar.
Birbirini çok seven çift işlem süresinde sanki hiç tanışmamış benzer biçimde birbirine yabancılaşır.
Bazı durumlarda kişiler birbirlerini domuz olarak görmeye başlarlar.
Resimle ayırma büyüleri iyi mi bozulur ?
Bu büyüleri bozmak için temle ilke olarak her süre ki şeklinde ak büyüleri kara büyü ile kara büyüleri de ak büyü ile bozma ritüeli izlenir. Resimle ayırma büyüsü bozmak için kullanılacak olan büyü bağlama büyüsü ve bu bağlama büyüsü ritüeli ile ayrılmak üzere ya da ayrılan çiftimizi yeniden eski haline getirebiliriz.

Resimle ayırma büyüsü için en iyi medyumlar hangileridir ?
Kara büyüler ve ak büyüler mevzusunda uzman olan medyumlar bulmak bu işlemi sizin açınızdan daha basit bir halde çözmeniz mevzusunda size yardımcı olacaktır. Bunun içinde mutlaka Yahudi medyumlar tavsiye edilmektedir. Bunun sebebi dünya üzerinde ilk büyü meydana getiren kişilerin Yahudiler olması ve kara büyüler mevzusunda hakikaten uzman olmalarından kaynaklanmaktadır. Medyumlar arasından en iyilerini seçmek için bilici tavsiye ve bilici yorum sitelerinden yorumlar okumak seçme işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun içinde web sitemizin ana sayfasında bulunan medyum yorumları kısmını okuyabilir ve bu sayede gerçek medyumlar ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort