Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut Büyüsü Nedir?
Nohut büyüsü çoğu zaman aşıkların, evlilerin ilişkideki ayrılık sorunlarını çözmek için yapmış oldurdığı etkili ve tesirli bir büyüdür. Nohut büyüsünde büyüyü yaptıran taraf 3. Bir şahıs olması imkansız. Bu büyüyü yaptırmak için içinizde karşı tarafa sevgi, ilgi, şefkat olması gerekmektedir. Nohut büyüsü sevmiş olduğiniz bireyin sizi terk etmesi, uzaklaşması yada araya mesafe girmesi gibi karşı tarafın ilgisizliği, sevgi azalması gibi durumlar için etkili bir büyüdür. Bu büyüyü tek başınıza yapmanız ne olursa olsun tavsiye edilmez. Bağlama yada Aşk Büyüsüne gore doğru kişiler tarafınca yapıldığı sürece daha ılımlı bir büyüdür.Bu sihrin çok fazla tercih edilmesinin sebebi sevdiğiniz kişiye aslabir zararı olmaması ve sevmiş olduğiniz kişide yalnız mevcud mutlu anılarınızın tekrar anımsamasını sağlamak, karşı tarafı benliğinden çıkaracak bir zihin yapısına sokmamasıdır. Nohut Büyüsünü yapmış oldurırken inançlı ve bu mevzuda bilgili, deneyimli bir hoca eşliğinde ferdin süreç içerisinde olması çok önemlidir.

NOHUT BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ
Nohut büyüsü çok kısa sürede etkili olan tasvirli bir büyüdür. Bu büyünün en önemli noktası diğer büyülere gore agresif bir büyü olmaması ve tesirinin gözle etkili bir şekilde gözlemlene bilmesidir. Nohut büyüsü etkisi averaj 5 gün içerisinde meydana gelir. Bu büyüde sevmiş olduğiniz fert ile artık görüşmüyor olsanız bile büyü yapılmış olduktan en geç 5 gün sonrasında kendinizi ara ara karşı tarafa göstermek gerekir. Bu sihrin esas etkisi sevmiş olduğiniz bireyin sizi gördükçe zihninde güzel anılarınızın canlanması, kötü olan anıların silinmesi yada güzele yorulması ile gerçekleşir.
Nohut büyüsü sevmiş olduğiniz ferdin aklında sizin yer edinmenizi ve sizi gördükten sonrasında kendisinin daha mutlu, neşeli bir birey haline dönüşmesini sağlamaktadır.

NOHUT BÜYÜSÜ YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Bilgisiz, inançsız kimseler tarafından yardım alınarak yapılan Nohut büyüsü tesirini ilk zamanlar gösterebilir sadece başınıza daha büyük sıkıntılar açılması kaçınılmaz olacaktır. Sevdiğiniz birey ile aranız düzelmiş olsa bile bu geçici bir durum olacak ve aile bağları, iş sıkıntıları, sevdiğin kişiye tahammülsüzlük ve bireyin benliğinden yoksun hale gelmesi benzer biçimde farklı etkiler oluşturabilmektedir. Büyüyü tek başınıza yapmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Büyünün şuursiz bir şekilde gerçekleştirilmesi durumunda bireyin yalnızlaşması yaşamdan kendini soyutlaması gibi bunalım süreçleri yaşaması kaçınılmazdır.

NOHUT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Nohut büyüsü bilge ve inançlı bir bilici hoca tarafınca destek alınarak yapılmalıdır. Yapım aşamasında hocanın yönlendirmeleri ile birlikte 41 tane nohut ile büyü gerçekleştirilecektir. İlimli bir kahin hocasından destek aldığınız zaman büyü için gerekli olan 41 tane taze nohut, taş, ateş yakılacak bir demir tas ve ateş gerekli olacaktır. Nohut büyüsü akşam ezanından 1 saat sonra civarı yapılmalıdır. Gece olmasına gerek yoktur ancak güneşin batmış olması gerekmektedir.
Büyüyü gerçekleştireceğiniz odada aslabir yapay ışık kaynağı açık olmamalıdır. Telefon ışığı yada mum ışık kaynakları olmaması gerekmektedir.
Büyü için gerekli olan dualar bilici hoca tarafınca okunacak ve ondan sonra sizin okumanız ve ritüelleri yerine getirmeniz ihtiyaç duyulan adımlar size anlatılmış olacaktır. İşine hakimiyeti yüksek olan medyum hocalarca yapılması ihtiyaç duyulan bu nohut büyüsünü yaptırmak için internet sitemizden medyum hocamızla iletişime geçerek daha detaylı data alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort