Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet Büyüsü Nedir?
İnsan ilişkilerini düzenleyen ve tüm geçimsizliklerin giderilmesinde tercih edilen muhabbet büyüsü, günümüzde sevgi büyüsü olarak da bilinir ve çokça yapmış oldurılır Muhabbet büyüsü daha çok evli çiftler içinde meydana gelen huzursuzluklarda ve yeni tanışan çiftlerin kaynaşması için kullanılır. Ayrıca sevgililer arasında da tercih edilebilir. Bununla birlikte aileler arası geçimsizliklerde, iş ilişkilerinde ve çeşitli ortaklıklarda sevgi ve saygıyı çoğaltmak için tercih edilmektedir. Her büyü de olduğu benzer biçimde muhabbet büyüsünde yapmak veya yapmış oldurmak günahtır. Fakat meydana getirilen bazı yorumlarda insanoğluı mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda bir sakıncasının olmadığı belirtilmiştir. İkili insan ilişkilerini düzenlediği ve sağlamlaştırdığı malum muhabbet büyüsü, tüm anlaşmazlıklara da son verebilir. Belirli bir süre devam eden uzaklaşmalardan sıkılan herkesin tercih edebileceği Bu büyü, tarafların mutlu ve barışçılbir şekilde yaşamasını sağlar. Kimi zaman kişiler aylarca devam eden muhabbetsizlik durumlarına karşı bu büyüyü yaptırdıktan sonra ömür boyu muhabbetini sürdürür ve ne kadar ısrarcı olursa olsun büyüden kısa bir süre sonrasında düzgüsel bir hâl alarak tüm küskünlük ve kırgınlıkları bittirır.

Muhabbet Büyüsü nasıl Yapılır ve Bozulur
En etkili muhabbet büyüsü karabiberin üzerine yapılarak uygulanır. Kişiyi kendine muhabbet anlamında bağlamak için de kullanılmaktadır. Cuma günü veya Cuma gecesi güneş saatine denk getirecek şekilde yapılması uygundur. Bu büyünün farklı çeşitleri vardır. Eşler arasında soğukluk yahut yeni bir ilişkiye başlamadan önce iki fert içinde muhabbeti çoğaltmak amacıyla da kullanılır. Bu büyü oldukça etkilidir ve tutmayacağı şeklinde düşüncelere haiz olunmaması gerekir. Kişiyle telepatik mesajşim kurularak başlanır ve ferdin beynine mesajlar iletilir. En etkilli büyü olarak bilinen bu büyü vefk tılsımı bulunmaktadır. Bu çalışmanın hazırlanması 7 gün sürmektedir. Özel bir biçimül bulunduğunu da bilmeniz gerekiyor. Başlangıç aşamasında 20 tane tuz hazırlanmış olur. Bu tuzların her bitine ‘buruc’ suresi okunması mümkün ve daha sonra ateşe atılarak yakılır. Bu sürede ise okunacak cümle ‘Tevekkelü ya huddame, hazihis suretiş şerifeti ve ahriku kalbe fülan ibni fülanete bi muhabbeti fulane binti fulabeh bi hakkı hazihissuretiş şerifeh’ şeklinde okunması mümkün.Bu uygulamadan kısa bir süre sonrasında muhabbeti artırılması istenen kişide bir takım farklılıklar görülebilmektedir. Oldukça tesirli bulunduğunu ve sihrin kısa sürede gerçekleşebildiğini de bilmek gerekiyor. Muhabbetin oluşmasından sonra vazgeçmek isteyen kişiler ise yine büyüyü yapmış oldurdığı medyumdan destek almalıdır. Çünkü tek başına bozulabilen bir büyü değildir. Büyü yapılırken tutacağından da kesin olunmalıdır. Etkisi olmayacağı düşünüldüğü anda büyü tutmaz ve mağduriyetler yaşanmaktadır. Vefk işleminden sonra ateşe atıldığı andan itibaren sihrin belirtileri de adım atar.

Muhabbet büyüsü emareleri
Muhabbet büyüsünün belirtileri içinde İlk olarak ferdin çok çabuk öfkelendiği görülmektedir. Sadece gene çok kısa sürede sakinleşecektir. Bireyin yaşadığı ortamda telepatik bozukluklar sebebiyle böyle bir şey gerçekleşir. Daha sonra kısa süreli bir geçimsizlik hali ortaya çıkar ve kişiler arasında aniden tartışma çıkabilir.
Bu belirtilerin ardından artık muhabbeti artırılması istenen kişi karşısındakine sevgiyle bakar. Devamlı onun yanında olmak ister. Her muhabbetinde sevdiği birey de ona ilgi gösterir. Bir nevi sevgi büyüsü olarak da malum muhabbet büyüsünün ardından ömür boyu bitmek bilmeyen bir saygı da yargı süre gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort