Medyum Hoca Nedir Kimdir?

Medyum Nedir?
Medyum nedir? Sorusunun cevabı çok sık araştırılsa da Medyum, ruhlar alemi ile İletişim kuran ve bunu dünyadaki insanlara bildiren, ruhlar aleminde bulunan kişilerle işlem kurduğunu söyleyen kişilerdir. Dilimize Fransızcadan geçmiştir. Aracı anlamı bulunmaktadır. Farklı dillerde dünyadan göç etmiş veya gözle göremediğimiz canlılarla iletişim kurduğunu belirten, iletişim kuran kişilerdir. Ruhlar aleminde ölülerle yada öteki canlılarla İletişim kurup onlar vasıtası ile dünya üzerinde büyü dedikleri işlemi sağlayabildiklerini açıklıyorlar. Bunlar çeşitli özel yeteneklere sahip olan kimselerdir. Yaptığımız tanımdan da anlayabileceğiniz benzer biçimde medyumlar ya ruhlarında farklı ruhani varlıkları barındıran yada onlarla dünyada iletişime giren farklı insanlardır. Fakat bu kişilerin bu işlemleri farklı amaçlarla yapması, birine zarar vermesi, kar amacı güderek yapması doğru değildir. Bu kabiliyete haiz olmak bir imtiyaz değildir. Kıymet yargılarımıza bakılırsa bu kişilerin kötü amaçlarla işlem yapması sıkıntılıdır.

Medyumluk nasıl Yapılır?
Medyum nedir? Medyum kimdir? Diye araştıran kişiler genel olarak Medyumluk nasıl yapılır? Diye araştırıyorlar bizlerde size yazımızın kalanında sizler için Medyumluk iyi mi yapılır sorusunun cevabını değerlendireceğiz. Öncelikle medyumluk bu kişilerin dünya ile olan bağlarına bakılırsa farklılık göstermektedir ve bu şekilde değerlendirilir . Öncelikle bu kişiler yaptığı işlemler ve yaptığı işlemlerin kendi iradesi bulunduğunu bilirler. Bu işi sezgisel olarak yaparlar. Bazıları ise kendi iradesi ile hareket etmez yada edemez onlar ise mekanik bilici olarak adlandırılır. Bazıları ise bunu idrak edebilse de iradesi yetmez. Bu kişiler farklı olsalar da bu işin amacını, yapılışını, doğrusunu ve hatasını bilen kişilerdir ve bu noktada dikkatli olmaları gerekmektedir. Öncelikle yapmış oldukları işlerde insanlara zarar vermeleri veya kötü niyetli olmaları sağlıklı değildir. Gerekli hassaslığa, görgü, informasyon ve donanıma haiz olması gerekmektedir. Niteliklerine nazaran medyumu transa sokan ve yönlendiren operatörün de haiz olması gerekir. Medyumu yönlendiren bir güce yada irade yeteneğine haiz olan kişilerdir. Bu kişilerin kendilerine, iradelerine sahip çıkması gerekir. Noktada kendini geliştirmesi aranan özellikler arasındadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort