Makas Büyüsü Nedir ?

Makas Büyüsü Nedir ?
Makas büyüsü hem ak hem kara büyü sınıfında kullanılabilen nadir büyülerdendir. Hem bağlama büyüsü hem de soğutma büyüsü olarak kullanılabilen etkili bir büyü çeşididir. Binlerce senedir uygulanan bu ritüel en eski bağlama büyüleri arasında yerini almıştır. Bir çok bilici tarafınca uygulanan bu ritüel insanoğluın maksimum rağbet ettiği bağlama büyüleri arasındadır.

Makas Büyüsü Malzemeleri nelerdir ?
Makas büyüsü yapımında kullanılacak malzemeler öncelikle kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraflarıdır. Bunun dışında bir tane paslı makas, tılsımlı sözlerin yazılmasında kullanılacak misk ve safran mürekkepleri, bir adet iğne ve kırmızı renkte iplik gerekmektedir.

(Büyü ‘de bizlere yardımcı olacak ve kişiyi etki altına almak için faydalanacağımız ruhani daveti içinde 2 tane küçükbaş kurban kesilmesi ve davet ritüeli yapılması gerekmektedir.)

Makas Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Öncelikle büyü yapımında kullanacağımız materyaller kişilerin fotoğrafları olacaktır. Fotoğrafların üzerine safran ve misk mürekkebi kullanılarak kişilerin bilgilerini yazıyoruz. Ondan sonra fotoğrafların her bir köşesine tılsımlı yazılar ve şekilleri çiziyoruz. Bu aşamadan sonra bağlanmasını istediğimiz kişilerin fotoğraflarını birbirlerine iğne iplik yardımıyla dikiyoruz.

Burada önemli olan şey dikiş sayısı olacaktır. Toplamda 7 dikiş atılmalıdır. Her dikiş işleminde ise ………. Tılsımlı sözü söylenir. Bu aşamada tamamlandıktan sonrasında Kırmızı mum ile dikilen fotoğraflar üzerine 7 damla mum damlatılır. Her mum damlatışta ………….. Tılsımlı sözleri söylenir. Büyünü son olarak aşamasında ise kişilerin isimleri zikredilir ve paslı makas ağzı kapalı bir şekilde bu fotoğrafların üzerine koyulur. Ritüel bu şekilde tamamlanır.

Makas Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Makas büyüsü yapılmaya başlandıktan sonrasında bir ekip etkileri 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde görülür. Tam olarak işlemin kapanması ve etkisinin %100 e ulaşması ise 12 günlük bir süreyi bulabilmektedir.

Makas Büyüsü tutar mı ?
Tüm makalelerimde belirttiğim şeklinde bütün büyüleri ritüelleri eksiksiz yapıldığı süre tutar. Büyülerin tutmama sebebi işlemi meydana getiren kahin kişinin bir ritüeli noksan yapması, kullanılan yanlış malzemeler, sarf edilen yanlış tılsımlı sözler ve deneyim yetersizliğinden meydana gelmektedir. Tecrübeli ve simya ilimine vakıf kaliteli bir bilici tarafından yapılan makas büyüsü ne olursa olsun meblağ. Önemli olan doğru kişiyi bulmak ve işlem yaptırmaktır.

Makas Büyüsü Bozulur mu ?
Ak büyülerin kara büyüler ile bozulabildiği hepinizin malumudur. Burada önemli olan şey büyüyü çok kuvvetli yapıp düşmanların bu büyüyü bozmasını engellemek olacaktır. Sağlam bir makas büyüsünü bozmak için çok uğraşmak gerekir. Fakat tecrübeli bir medyum yapacağı soğutma büyüsü ile makas büyüsünün tesirini azaltıp bozabilecektir. Bunun önüne geçmek çok zordur. Yapılacak olan korumalar ve işlemler büyünün bozulmasını yalnız bir süreliğine engel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort