Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü

Kocaya İstediğini yaptırma Büyüsü Nedir ?
Bu büyü eşler arasında yaşanmış olan problemlerde bu problemler ortadan kaldırmak ve evliliğin daha rahat sürdürebilmesini fakatçlayan bir ak büyüdür. Bu büyü de genel olarak evliliklerde ortaya çıkan problemlerın ortadan kaldırılmasında ve kavgaların önüne geçilmesinde kullanılır. Eşler çoğu zaman evliliklerinde belli bir süre geçtikten sonra ufak tefek şeylerden kavga ederler. Örnek verecek olursak kadın bir şey ister adam olmaz der hanım ısrar eder erkekte bu ısrar karşısında dayanamaz ve kavga ederler. Bu tip sorunların önüne geçmek adına hanımlar erkeklere yani kocalarına isteklerini yapmaları için bu işlemden faydalanırlar.

Kocaya İstediğini yaptırma Büyüsü’nün Yapılışı Nasıldır ?
Bu işlemi yapmak için öncelikle işlem yapılacak ferdin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı alınır. Ondan sonrasında bu fotoğraf üzerine kişi bilgileri safran mürekkebi ile yazılır. Sonrasında İşlemi yapmış olduran kişinin de fotoğrafı alınarak ona da aynı şekilde safran mürekkebi ile birey detayları yazılır. Ayin gereği erkek kadının isteklerini yapacağı için hanım daha üstün olmalıdır. Bu yüzdende kadının fotoğrafı üstte erkeğin fotoğrafı altta olacak şekil bu fotoğraflar birbirlerine bir iğne ve iplik yardımıyla dikilir. İplik renginizin kırmızı olması önemldiri. Bu fotoğraflara toplamda 7 dikiş atılır ve her dikiş atılmış olduğunda ……. Tılsımlı sözleri söylenir. Bu işlemden sonrasında fotoğraflar yakılır ve külleri evde bir pet şişede 10 gün bekletildikten sonra üzerine su konarak bu su kocaya 7 gün boyunca sabah akşam içirilir.

Kocaya istediğini yaptırma Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Bu büyü 10 gün fotoğraf küllerinin pet şişede beklemesi ve 7 günde bu suyun eşe içirilmesi ile beraber toplamda 17 günde tesirini gösterir. Su içirme faslı bittikten sonra büyü tamamen tesirini gösterir. O saatten sonrada eşiniz sizin bütün isteklerinizi ikiletmeden yerine getirecektir.

Kocaya İstediğini yapmış oldurma Büyüsü etkileri nelerdir ?
Bu büyü öncelikli olarak;

Eşinizin sinirli ruh halini dinginleştirir.
Eşinizin size karşı daha naif davranır hale gelir.
Eşinizin duygusal olması sağlanır.
Eşiniz sizden başka kimseyle ilgilenmez buna kendi ailesi de dahil
çevreında olan biten her şeyi bırakır ve yalnız size odaklanır.
Ağzınızdan çıkacak her söz eşiniz için bir komut olarak telakki eder.
Bu büyü sayesinde sorunlu olan bir çok evlilik düzelmiş ve eşler arası problemler giderilmiştir. Bu işlem evliliklerde sorunlara %100 çözüm olup sorunlu evliliklerde kullanılması gereken bir yöntemdir. Ihmal etmeyin ki boşanmalarda sebep karşılıklı isteklerin yerine getirilmemesi sonucunda oluşmaktadır. Bunun önüne geçebilmek adına ve isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirmek adına en önemli büyülerden biri bu büyüdür. Bu işlemi en iyi yapacak bilici, hoca, büyücü mutlaka Yahudi medyumlar. Bu Yahudi medyumlar büyü ilimine ilk vakıf olan medyumlardır. Bu nedenle yapmış oldukları işlemler diğer medyumlara bakılırsa daha çok başarı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort