Kısmet Bağlılığı Nedir?

Kısmet bağlılığı hem maddi hem içsel olarak işlerin yolunda gitmeme durumudur diyebiliriz. Örneğin evlenemeyen bir kişi kısmetinin kapalı olduğunu devamlı dile getirir yada işleri hiç yoğun olmayan birey yine kısmetinin kapalı bulunduğunu dile getirir. Bunlar kısmet bağlılığıyla açıklanır. Kısmeti bağlı olan kişi hem aşk bununla birlikte evlilik konusunda doğru bir adım atamaz. Kısmet bağlılığını kısmet kapalılığı olarak da duymuş olabilirsiniz. Kısmet bağlılığı nedir ve kısmet bağlılığı iyi mi açılır sorularına yanıt arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Kısmet kapalılığı en çok gönül işlerinde karşımıza çıkan içsel bir etkidir. Kısmet bağlılığı biroldukça sebepten dolayı oluşabilir. Belki doğuştan kısmet bağlıdır, belki de sonradan kaynaklanır. Sonradan oluşan kısmet bağlılığı büyü sebebiyle oluşmuş olabilir. Yaşamınızda ansızın gelişen aşkla ilgili olumsuzluklar görmüş olduyseniz bu kısmetinizin bağlanmasıyla ilgili olabilir. Kısmeti kapalı olan kişilerin karşısına mutlu mesut evlilik yoluna girebileceği bir fert asla çıkmaz, hep bir engelle karşılaşırlar. Eğer evlenme derecesine gelen bir beraberlik oluşursa bile bu noktadan geri dönülecektir, ayrılık olacaktır.

Kısmeti bağlı olan kişiler evlenilecek biriymiş gibi görünmezler, ne yazık ki karşı tarafı iten bir şey hep olur. Hatta kişiler flört etmeye bile yanaşamazlar. Maalesef kısmeti bağlı kişiler hep evlilik imgesel kurarlar ama bu hayalden ibaret kalır, bir türlü gerçekleşemez. Bu şekilde durumlardan mustarip olan kişiler problemlerini fark edip bir medyumda çareyi arayabilirler. Bağlı olan kısmeti iyi bir medyumun açması normal olarak ki mümkündür. Fakat bir kahin arayışına girmeden bu problemleri iyi anlamalı, sebebini çözmeye çalışmalısınız ki medyuma doğru ifadelerle sorununuzu anlatabilin.

Kısmet Bağlılığını anlamak Mümkün Mü?
Kısmet bağlılığını fark etmek doğal ki mümkündür. Negatif durumlarla özellikle de evliliklerde ve iş hayatında karşılaşmış olduğunı gören kişiler kısmetinin bağlı olduğundan şüphelenir. Kısmet bağlılığı kendini belli eden bir durumdur, anlaşılması kolaydır. Bir çok insan bu durumdan mustariptir aslında ama bunu kabullenmek istemeyenler de vardır çünkü kısmet bağlılığı çok acı bir durumdur. Öncelikle hayatlarını en ince teferruatına kadar incelemelidir kısmet bağlılığından şüphe eden kişiler. Sadece kendiniz için değil, yakın çevrenizden birisi için de bu durumdan şüpheleniyor olabilirsiniz. Bu durumda da yine o bireyin yaşamını dikkatle incelemelisiniz, bu mevzu önemsenmeyi gerektirir. Bu kişi oğlunuz, kızınız veya eşiniz olabilir. Eşinizin işiyle ilgili sorunları var ise kısmet bağlılığı araştırılmalıdır.

Kısmet kapama/bağlama büyüsünün anlamanın yolu belirtilerini bilmekten geçer. Bu emarelerle ilgili detaylı bilgilere yazımızda ulaşacaksınız. Sadece kesin bir halde, şüpheye düşmeden anlamanın yolu medyuma başvurmaktan geçiyor. Emin bir medyumdan yardım almazsanız kısmetinizin niçin bağlı olduğuna hatta bağlı olup olmadığına dair net bir veriye ulaşmanız mümkün değil., bu mevzuda emin olabilirsiniz. Bu dertle kendi başınıza harpmak yerine bir an önce güvenilir bir medyuma başvurunuz.

Öz güveniniz çok düşük ise, iş hayatınızda çok başarılı bir bireyken bir anda işleriniz tersine döndüyse ve başarısız olmaya başladıysanız kısmetiniz bağlanmış olabilir. Eşinizle, nişanlınızla yada sevgilinizle aslabir sebep yokken ilişkiniz bitme noktasına kadar geldiyse de kısmetinizin bağlanmış olması muhtemeldir. Karşı cinsteki bir bireyle bildirişim kurmakta zorlanıyorsanız da kısmet bağlılığının bir emaresi sizde mevcut anlamına gelir. İşleriniz belli bir düzende verimli bir şekilde ilerlerken bir anda tepe taklak olduysa da gene kısmet bağlılığının bir belirtisi sizde görülüyor anlama gelir.

Kısmet Bağlılığı emareleri
Kısmet bağlılığını bazı durumlar görülmeye başladığında anlayabilirsiniz. Aşk hayatıyla ilgili olan kısmet bağlılığı daha çok kişide gözlemlendiği için bu konunun üzerinde duralım. Bu durumlardan bazıları şunlardır:

zeki, güzel/yakışıklı, bakımlı, başarılı bir birey olmanıza rağmen sizden etkilenen birileri hiç rağmenıza çıkmıyorsa,
Partneriniz sizi birlikteliğinizin başlamasından çok kısa bir süre sonrasında terk ettiyse,
uzun süreli ve ciddi bir şekilde ilerleyen ilişki içinde olamamak,
Normalinde görücü usulü evlenmek isteyen insanoğlu kimseyi reddetmezler fakat bu kişiler bile artık sizi reddediyorsa,
Kendinizi evlenmeye hazır hissediyorsanız, evlenme çağına da geldiyseniz fakat evlenebileceğiniz bir kişi katiyen karşınıza çıkmıyorsa,
Karşı cinsten bir bireyle karşılaşmış olduğunızda muhabbet kuramıyorsanız, adeta diliniz tutuluyor gibi oluyorsa,
Mutlu bir beraberlik sürdürüyorsanız fakat bu ilişki asla evlilikle sonlanmayacak bir durumdaysa,
Bu emareler çok ciddidir ve dikkate alınması gerekir. Kısmeti bağlı olan bir bireyin bu bağlılığı açılmadan evlenmesi hatta evlilik yoluna girmek için bir adım atması dahi mümkün değildir. Birliktelikleri hep hüsranla sonlanır yada hiç birliktelik yaşayamaz bile. Kısmet bağlılığı aniden da ortaya çıkıp yaşamınızı alt üst etmiş olabilir. Bu durumda kişiler üzerinde bir büyü yada nazar olduğundan şüphelenmeye başlarlar ve bu düşünceleri bir bilici tarafınca çoğu zaman onaylanır. Nazardan mı yoksa büyüden mi kısmetinizin bağlı olduğunu uzman bir medyum rahatlıkla anlayacak ve sorununuzu çözecektir.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü Nedir?
Kısmet bağlılığı büyüsü yapılırken kişinin cinsiyetine yada uygar haline bakılmaz, bu özellikleri medyum büyüyü yapmadan önce normal olarak ki öğrenmek isteyecektir, öğrenecektir de fakat bu özellikler büyünün yapılmasına herhangi bir engel teşkil etmez. Birey adam de olsa, hanım da olsa, evli de olsa, bekar da olsa, dul da olsa her şekilde bu büyü uzman bir bilici tarafınca kişiye yapılabilir. Sadece belirtildiği gibi işinde uzman bir medyumun yapabileceği bir büyüdür. Kısmet bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı şeklinde bireyin kısmetini bağlamaya yarayan bir büyüdür.

Kısmet bağlama büyüsü tinsel kabiliyetleri basit insanlara nazaran çok üstün olan bir medyum tarafından yapılmazsa dilediğiniz sonuçları almanız mümkün değildir. İşin ilmini bilen bir kahin her büyüyü rahatça tutturabildiği gibi bu büyüyü de tutturacaktır. Kısmet bağlılığı büyüsü birçok büyü gibi bozulması da mümkün olan bir büyüdür. Medyum hoca tek bir bakışıyla üzerinizde bu büyünün var olup olmadığını çok kolay anlayacaktır. Bu nedenle bu büyüyle ilgili ne yapmış oldurmak istiyorsanız önce büyüyle ilgili birazcık fikir edinin ki zaten bu yazı sizin için çok yararlı olacaktır bu açıdan. Daha sonra da ne olursa olsun işinin ehli bir medyuma başvurun ve ondan yardım alın. Aramış olduğunız medyuma da bu sayda ulaşmış olduğunıza bakılırsa yapmanız ihtiyaç duyulan onunla birebir bildirişime geçmektir.

Kısmet Bağlılığı Açılabilir Mi?
İşinin ehli, deneyimli, olağanüstü yetenekli uzman bir bilici bulduğunuz takdirde bu sorunun cevabı ne olursa olsun evet olacaktır. Kısmet bağlılığının açılabildiğini öğrendiğinizde aklınızda beliren sual kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusu olacaktır. Bu yazımızda kısmet bağlılığı nedir sorusunun cevabını bulacağınız benzer biçimde kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusunun da cevapını elbet ki alacaksınız.

Kısmet bağlılığının açılıp açılamayacağı konunu biroldukça insan merak etmektedir. Kısmet bağlılığından kurtulmak bunun etkisinde olan kişiler için tam anlamıyla huzura erişmenin yoludur. Bu bağlılıktan kurtulan insanlara huzurun kapısı açılacak demektir. Uzman bir bilici yardımıyla büyünün etkilerinden kurtulan kişiler kısa vakit içerisinde senelerdir aradıkları aşkı bulacaklar ve evlilik yoluna girecekler. İşlerinde bolluk, bolluk olmayan kişiler de bu büyünün tesirleri ortadan kalktığında istedikleri bolluğa ulaşmış olacaklar.

Derhal, hiç vakit kaybetmeden bir yuva oluşturmak isteyen kişiler bu bağlılığı açma yollarını araştırmaya başlarlar. Araştırmalar sonucunda da bir medyumla bildirişime geçildiği takdirde bu bağlılığın açılmasının mümkün olduğu kanısına varacaklar. Eski sevgilinizi hala unutamadıysanız ve ayrılma sebebiniz de çok basitse şu demek oluyor ki aşılamayacak bir problem değilse kısmet bağlılığı açtırmak için bir medyuma başvurun, sonuçlarına inanamayacaksınız.

Kısmet Bağlılığı iyi mi Açılır?
Kısmet bağlılığını açmak için öncelikle kısmetinizin bağlı olduğundan emin olmanız gerekiyor tabii ki. Kısmet bağlılığı büyüsü kişinin üzerine oldukça olumsuz durumlara yol açar. Evlenme hayaliyle yaşayan insanlar hayallerinin ne yaparlarsa yapsınlar gerçek olamayacağı hissine tutulduklarında ağır bir depresyon haline girerler. Hatta bazı kişilerde öyle etkisinde bırakır yaratır ki bu büyü kişiyi intihara bile sürükleyebilir. O yüzden yazımızda paylaşılan belirtileri kendinizde yada bir yakınınızda gördüyseniz mutlaka zaman kaybetmeden bir medyuma danışmalısınız. İş daha çok sarpa sarmadan medyuma danışmazsanız kısmet bağlılığı büyüsü açma işlemi daha zor bir işlem halini alacaktır.

Biroldukça kaynakta kısmet bağlama/kapama büyüsünün iyi mi açılacağıyla ilgili bilgilere ulaşmak mümkündür. Fakat evde kendi başınıza bu bağlılığı açmayı özetleyen kaynaklara lütfen itibar etmeyiniz, medyum yardımı almadan bu bağlılığı açamazsınız. İslamiyet ile ilgili kaynaklardan alınan bilgilerle (ki bu bilgilere maksimum başat olan kişiler medyumlardır) bu bağlılığı açma işlemi yapılmaya başlanır. Kısmetinizi açmak için kahin hoca bu bilgiler ışığında işlemleri gerçekleştirir. Kişiye özel gerçekleştirilecek olan bazı ritüeller gerçekleştirilir ve işlem tamamlanır.

Elbette ki işinin ehli bir kahin için kısmet bağlılığını açmak ne olursa olsun yapılabilir bir işlemdir, yapılmaz diye bir şey yoktur. Uzman bir medyuma ulaşmış olduğunızda sizin yapmanız ihtiyaç duyulan olayları medyuma dürüst bir şekilde anlatmak olacaktır, sizin söylediklarınız doğrultusunda ve engin bilgisi, kabiliyeti yardımıyla kahin sihrin varlığından emin olacaktır. Kararlı olduktan sonrasında da derhal kısmet bağlılığı açma işlemlerine başlayacaktır. Uzman bir bilici bu konuda ne yapması icap ettiğini çok iyi bilir ve her süre başarılı olur. Sihrin derecesine, kısmet bağlılığının derecesine göre kahin farklı ritüeller kullanacaktır. Medyumla birebir görüşmeye gittiğinizde bağlılığın iyi mi açılacağıyla ilgili detaylı bilgiyi söylediklarınıza gore verecektir.

Kısmet Bağlılığını Kimler Açabilir?
Büyü bozma işlemlerini en verimli şekilde gerçekleştirecek kişiler normal olarak ki medyumlardır. Diğer becerilerine istinaden büyü bozma işleminin medyumları biraz daha zorladığını söyleyebiliriz. Özellikle tesirleri çok güçlü olan büyüleri bozmak birazcık daha zorlayıcı olabiliyor. Fakat doğal ki işinin ehli bir medyumun bozamayacağı bir büyü nerdeyse yoktur. Kısmetinizin bağlılığı bir büyüye bağlı olmayabilir, bu durumda kısmetiniz doğuştan bağlıdır diyebiliriz. Doğuştan bağlı olan kısmetinizi de işinin ehli bir medyumun açması mümkündür.

Gerçek ve doğru bir bilici kişinin öncelikle derdini dinler, daha sonra çare bulmaya koyulurlar. Kısmet bağlılığını çözmek çok basit bir işlem değildir, bu mevzuyla ilgili detaylı bilgiyi bilici size verecektir. Bu işlemi yapabilmek için medyumun ilim sahibi olması çok önemlidir, üstün yetenekli olması çok önemlidir. Medyumun anlattıklarına güvenmeli, inanmalısınız. Burada sizin görevinüz de çok önemlidir çünkü medyuma güvenmez ve inanmazsanız bağlılığın açılmasını engellemiş olursunuz.

Kısmet bağlılığı nedir sorusuna almış olduğunız yanıta istinaden siz de kısmetinizin bağlı olduğundan şüphe ediyorsanız veya bir yakınınızın kısmetinizin bağlandığını düşünüyorsanız kesinlikle bir medyuma ulaşıp çareyi onda aramalısınız. Bu işlemi yaptırmak için bir bilici arayışına girdiyseniz aradığınız medyuma ulaşmış olduğunızı belirtmek isterim. Aramış olduğunız medyumu bulduğunuza göre artık ona ulaşmak tamamen sizin elinizde. Kısmet bağlılığı iyi mi açılır sorusuna cevap alıp bağlılığı açtırmak istiyorsanız her daim yanınızda olacak kahin bir telefon kadar yakınınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort