Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit Büyüsü Nedir?
Kilit büyüsü çok eski zamanlardan beri farklı ritüellerle ve metotlarla uygulanan bir büyüdür. Çok eski zamanlardan beri yapıldığı için de kilit büyüsü ile ilgili araştırmalar yapıp bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır. Kilit büyüsü genellikle insanoğluın eşlerine, sevgililerine, nişanlılarına yapmış oldukları bir büyüdür. Kilit büyüsünün niçin yapıldığını merak edenler için de ilişki içinde olan çiftleri birbirine bağlamak amacıyla yapıldığını söyleyebiliriz. Bu büyünün neden yapılacağı bireyin isteğine bakılırsa değişim gösterir. Medyumlar kişilerin arzu ve isteklerine göre en uygun işlemi seçip uygulamaya koyulurlar.Aslına bakılırsa kilit büyüsü adından da anlaşılabileceği şeklinde insanoğluın bazı özelliklerini kilitleyip ortadan kaldırmak için de kullanılan bir büyüdür. İstemediğiniz, yok etmeye çalıştığınız bir özelliğiniz varsa bu büyü yardımıyla onu ortadan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte bazı kişilerin yaşamınıza dahil olması sizi rahatsız ediyor olabilir, bu büyü yardımıyla o kişileri de yaşamınızın haricinde tutmanız mümkündür. Kilit büyüsü biroldukça değişik yöntemle ve çok karışık tılsımlarla meydana getirilen bir büyü olduğundan işinde uzman bir bilici tarafınca yapılması ihtiyaç duyulan büyülerden bir tanesidir. Kilit büyüsü yapılırken ruhani ve olağanüstü varlıklardan yardım alınması gerekir. Bunu yapabilen insan sayısı çok azdır, gerçek medyumlar haricinde böyle bir yeteneğe sahip birey bulamazsınız diyebiliriz. Kilit büyüsü yapılırken kullanılacak olan kilit çok özenli şekilde seçilmelidir. Aksi takdirde kilidi açmak rahat olur ve büyüyü gerçekleştirmiş olmanın aslabir anlamı kalmaz. Kilit büyüsü vesilesiyle sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlayabilir ve size yoğun bir sadakat duygusuyla yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek için yapmanız gerek en önemli şey bir bilici bulmaktır. Hangi büyü olursa olsun iyi bir medyuma yaptırıldığı takdirde tutması neredeyse imkansızdır. Kilit büyüsünün birkaç çeşidi vardır, bunlara egemen olan bir bilici size uygun olanı kolaylıkla seçecektir.

Kilit Büyüsü Yapılışı
Kilit büyüsü elbet ki evde kendi başınıza yapmayı denmemenizi gerektiren bir büyüdür. İstemediğiniz sonuçlar görmemek adına işinde uzman bir bilici bulup kilit büyüsünü ona yaptırmanız gerektiriyor. İyi bir medyuma ulaştıktan sonrasında yapmanız gerekenleri kendisi size detaylı bir halde anlatacaktır, bu yazımızda da size şu demek oluyor ki yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz. Kilit büyüsünün yapımına adım atmak için önce bir kilit almanız gerekiyor. Günümüzde kullanılan kilitler de kafi olacaktır fakat eski zamanlarda kullanılan kilitlerle meydana getirilen kilit büyüsünün daha kısa zamanda etki edeceğini bilmek gerekir.

Kilit büyüsü yapım süresi ve etkilerinin görülmeye başlama süreı kişiye göre değişebilmektedir. Sadece bilmek gerekir ki kilit büyüsünün etkilerinin çok kısa bir süre içinde görülmeye başlanması isteniyorsa açıklandıği gibi günümüz kilitleri değil de eski süre kilitleri daha yararlı olacaktır. Ek olarak büyü yapımında kullanılacak olan anahtar tek girişli olmadır, çift yuvalı olan kilitlerle büyüyü gerçekleştirmek doğru değildir. Öyle ki bu konu hakkında yani kilit seçiminizin nasıl olması gerektiği mevzusunda bir medyumla bildirişime geçerseniz o size en doğru bilgiyi verecek, seçimini rahatça yapmanızı sağlayacaktır. Kilit seçimi başlı başına sihrin seyrini değiştirecek atlanmaması gereken bir mevzudur.

Atlanmaması ve dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir mevzu daha vardır ki o da kilit büyüsü yapımında kullanılacak olan kilidin daha önce başka bir büyü için kullanılmamış olması gerektiğidir. Daha önceden büyü işlemi için kullanılmış olan kilitlerde enerji tılsım ve enerji birikmesi olduğundan tekrar kullanmak tehlikelidir. Çünkü bu tılsım ve enerji birikmesinin neye yol açacağı bilinmez, ters bir etki yaratma ihtimali oldukca yüksektir.

Kilit Büyüsü etkileri
Kilit büyüsü etkileri kısa bir süre içinde görülmeye süregelen etkilerdir. Büyünün yapıldığı ilk günlerde kişide unutkanlık görülmeye adım atar ve bununla beraber kişide bir duygusallık egemen olur. Kişilerde bir tutarsızlık da gözlemlenir yani bir anı bir anını tutmama durumu mevcuttur. Kişiler mutlu olmak yerine hüzünlü ve depresif bir hal içinde olurlar. Çok keyif alarak yaptığı aktivitelerden keyif almamaya başlar. Kafası dağınık olan birey değerli eşyalarına dahi haiz çıkamamaya başlar. Büyünün tesirinde olan birey eskiden çok konuşkan, hiç susmayan biri olsa bile sihrin etkisiyle suskun bir birey olacaktır.

Büyüyü yaptıran kişi büyünün yapıldığı kişide olumsuz bazı tesirleri görmüş olduğunde büyüyü bozdurmak isteyebilir fakat bu tavsiye edilmez çünkü büyünün bu yan tesirleri dışında arzu ettiğiniz etkilerin görülmesi göz ardı edilmemesi ihtiyaç duyulan bir şeydir. Öyle ki negatif etkisinde bırakır herkeste görülecek diye bir şey yoktur ve bu olumsuz etkiler bir süre sonrasında ortadan kalkacaktır. Bu negatif etkiler ortadan kalktığında pozitif yönde olan, gerçekleşmesinin istediğiniz etkiler halen görülmeye devam edecektir. Bundan dolayı olumsuz etkileri görmeye başlayınca hemen büyüyü bozdurmak düşünülmemelidir, bunlara katlanmak ve birazcık sabırlı olmak gerekir.

Kişiye özel olarak hazırlanacak ritüeller ile kilit büyüsünü yapmak fazlaca basittir tabii ki vaziyet işinin ehli bir medyum için geçerlidir. Kilit büyüsü tesirleri çoğu zaman büyü yapılmış olduktan 7-10 gün sonrasında görülmeye başlar. Bu süre her büyüde olduğu şeklinde kişiden kişiye değişebilen bir süredir, uzayabilir yada kısalabilir. Sihrin tesirinde olan kişide birçok değişiklik gözlenir ve bu değişimler gözle görülebilir şekilde net olacaktır. Bireyin sevgilisine/eşine olan bağlılığı günden güne artacaktır. Kilit büyüsü tesirleri 1. Aydan sonrasında çok net görülür ve kilitlenme tam anlamıyla gerçekleşmiş olur. Kişinin karakteristik özelliklerinde değişim olacaktır, düşündüğü tek şey de kilitlendiği kişi olacaktır.

Kilit Büyüsü için Gerekenler
Kilit büyüsü işleminin gerçekleşmesi için yapmanız gereken en önemli şeyin iyi ve doğru bir kahin bulmak olduğundan bahsetmiştik. Bunun dışında yapmanız ihtiyaç duyulan bir başka şey de kilit büyüsü yaptırmak dilediğiniz ferdin bazı bilgilerine ulaşıp bunları medyuma iletmenizdir. Kilit büyüsü vasıtasıyla kendinize bağlanmasını dilediğiniz kişinin annesinin adı, ikamet etmiş olduğu şehir, fiziksel ve kişilik özellikleri, doğum zamanı, öğrenim derecesi medyumun bilmek isteyeceği bilgilerdir. Normal olarak bunlar kişiye gore değişen özelliklerdir ve büyüler kişiye özel olarak uygulandığı için bu bilgilerin bilinmesi fazlaca önemlidir.

Medyum istediği bilgilere ulaştıktan sonra kişiye uygun yöntemleri gerçekleştirmeye başlayacaktır. Öncelikle aldığı bilgileri bir vefk kağıdına yazarak işe başlayacaktır. Güçlü tesirleri olacak bir büyü yapılmak isteniyorsa bu bilgiler çok dikkatli ve düzenli bir halde kâğıda geçirilmelidir. Hanım ve erkek için ayrı ayrı kağıtlara vefk hazırlanması gerekmektedir. Kahin vefk hazırlarken beyaz bir bez parçasından yardım alabilir, bu bez parçasının kumaşı da büyü tutması için bir etkendir. Bilgilerin bu bez üzerine hangi mürekkeple yazılacağı bile önemlidir. Bu kuralları işinin ehli bir medyum çok iyi bildiği için hiçbir mesele yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort