Kilit Büyüsü Hakkında

Kilit büyüsü çok eski zamanlardan beri farklı ritüellerle ve metotlarla uygulanan bir büyüdür. Çok eski zamanlardan beri yapıldığı için de kilit büyüsü ile ilgili araştırmalar yapıp informasyon sahibi olmak çok kolaydır. Kilit büyüsü genellikle insanların eşlerine, sevgililerine, nişanlılarına yapmış oldukları bir büyüdür. Kilit büyüsünün neden yapıldığını merak edenler için de ilişki içinde olan çiftleri birbirine bağlamak amacıyla yapıldığını söyleyebiliriz. Bu büyünün niçin yapılacağı bireyin isteğine nazaran değişiklik gösterir. Medyumlar kişilerin arzu ve isteklerine gore en uygun işlemi seçip uygulamaya koyulurlar.

Aslına bakılırsa kilit büyüsü adından da anlaşılabileceği benzer biçimde insanoğluın bazı özelliklerini kilitleyip ortadan kaldırmak için de kullanılan bir büyüdür. İstemediğiniz, yok etmeye çalıştığınız bir özelliğiniz var ise bu büyü yardımıyla onu ortadan kaldırabilirsiniz. Hem de bazı kişilerin yaşamınıza dahil olması sizi rahatsız ediyor olabilir, bu büyü yardımıyla o kişileri de hayatınızın haricinde tutmanız mümkündür.

Kilit büyüsü biroldukça değişik yöntemle ve fazlaca karışık tılsımlarla meydana getirilen bir büyü olduğundan işinde uzman bir bilici tarafından yapılması ihtiyaç duyulan büyülerden bir tanesidir. Kilit büyüsü yapılırken ruhani ve olağanüstü varlıklardan yardım alınması gerekir. Bunu yapabilen insan sayısı çok azdır, gerçek medyumlar dışında böyle bir yeteneğe haiz kişi bulamazsınız diyebiliriz. Kilit büyüsü yapılırken kullanılacak olan kilit çok özenli şekilde seçilmelidir. Aksi takdirde kilidi açmak basit olur ve büyüyü gerçekleştirmiş olmanın aslabir anlamı kalmaz.

Kilit büyüsü vasıtasıyla sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlayabilir ve size yoğun bir sadakat duygusuyla yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek için yapmanız gerek en önemli şey bir bilici bulmaktır. Hangi büyü olursa olsun iyi bir medyuma yaptırıldığı takdirde tutması neredeyse imkansızdır. Kilit büyüsünün birkaç çeşidi vardır, bunlara hâkim olan bir kahin size uygun olanı rahatlıkla seçecektir.

Kilit Büyüsü Yapılışı
Kilit büyüsü elbet ki evde kendi başınıza yapmayı denmemenizi gerektiren bir büyüdür. İstemediğiniz neticelar görmemek adına işinde uzman bir medyum bulup kilit büyüsünü ona yaptırmanız gerektiriyor. İyi bir medyuma ulaştıktan sonra yapmanız gerekenleri kendisi size detaylı bir halde anlatacaktır, bu yazımızda da size şu demek oluyor ki yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz. Kilit büyüsünün yapımına adım atmak için önce bir kilit almanız gerekiyor. Günümüzde kullanılan kilitler de yeterli olacaktır fakat eski zamanlarda kullanılan kilitlerle meydana getirilen kilit büyüsünün daha kısa zamanda tesir edeceğini bilmek gerekir.

Kilit büyüsü yapım süresi ve etkilerinin görülmeye başlama vakitı kişiye nazaran değişebilmektedir. Yalnız bilmek gerekir ki kilit büyüsünün etkilerinin çok kısa bir süre içinde görülmeye başlanması isteniyorsa açıklandıği şeklinde günümüz kilitleri değil de eski vakit kilitleri daha yararlı olacaktır. Ayrıca büyü yapımında kullanılacak olan anahtar tek girişli olmadır, çift yuvalı olan kilitlerle büyüyü gerçekleştirmek doğru değildir. Öyle ki bu konu hakkında yani kilit seçiminizin iyi mi olması gerektiği konusunda bir medyumla iletişime geçerseniz o size en doğru bilgiyi verecek, seçimini rahatlıkla yapmanızı sağlayacaktır. Kilit seçimi başlı başına büyünün seyrini değiştirecek atlanmaması gereken bir mevzudur.

Atlanmaması ve dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir konu daha vardır ki o da kilit büyüsü yapımında kullanılacak olan kilidin daha önce başka bir büyü için kullanılmamış olması gerektiğidir. Daha önceden büyü işlemi için kullanılmış olan kilitlerde enerji tılsım ve enerji birikmesi olduğundan yine kullanmak tehlikelidir. Çünkü bu tılsım ve enerji birikmesinin neye yol açacağı bilinmez, ters bir etki yaratma ihtimali fazlaca yüksektir.

Kilit Büyüsü etkileri
Kilit büyüsü etkileri kısa bir süre içinde görülmeye başlayan etkilerdir. Sihrin yapıldığı ilk günlerde kişide unutkanlık görülmeye adım atar ve bununla beraber kişide bir duygusallık başat olur. Kişilerde bir tutarsızlık da gözlemlenir kısaca bir anı bir anını tutmama durumu mevcuttur. Kişiler mutlu olmak yerine hüzünlü ve depresif bir hal içinde olurlar. Çok keyif alarak yaptığı aktivitelerden keyif almamaya adım atar. Kafası dağınık olan fert kıymetli eşyalarına dahi sahip çıkamamaya adım atar. Büyünün etkisinde olan fert eskiden çok konuşkan, hiç susmayan biri olsa bile büyünün etkisiyle suskun bir fert olacaktır.

Büyüyü yaptıran birey büyünün yapıldığı kişide negatif bazı etkileri gördüğünde büyüyü bozdurmak isteyebilir ama bu tavsiye edilmez çünkü sihrin bu yan etkileri dışında arzu ettiğiniz etkilerin görülmesi göz ardı edilmemesi gereken bir şeydir. Öyle ki olumsuz etkisinde bırakır herkeste görülecek diye bir şey yoktur ve bu negatif etkiler bir süre sonrasında ortadan kalkacaktır. Bu negatif etkisinde bırakır ortadan kalktığında pozitif olan, gerçekleşmesinin istediğiniz etkisinde bırakır halen görülmeye devam edecektir. Bu nedenle negatif etkileri görmeye başlayınca derhal büyüyü bozdurmak düşünülmemelidir, bunlara katlanmak ve birazcık sabırlı olmak gerekir.

Kişiye özel olarak hazırlanacak ritüeller ile kilit büyüsünü yapmak çok basittir tabii ki vaziyet işinin ehli bir kahin için geçerlidir. Kilit büyüsü etkileri genellikle büyü yapılmış olduktan 7-10 gün sonrasında görülmeye adım atar. Bu süre her büyüde olduğu şeklinde kişiden kişiye değişebilen bir süredir, uzayabilir veya kısalabilir. Büyünün tesirinde olan kişide birçok değişim gözlenir ve bu değişimler gözle görülebilir şekilde net olacaktır. Bireyin sevgilisine/eşine olan bağlılığı günden güne artacaktır. Kilit büyüsü tesirleri 1. Aydan sonrasında çok net görülür ve kilitlenme tam anlamıyla gerçekleşmiş olur. Ferdin karakteristik özelliklerinde değişiklik olacaktır, düşündüğü tek şey de kilitlendiği fert olacaktır.

Kilit Büyüsü için Gerekenler
Kilit büyüsü işleminin gerçekleşmesi için yapmanız gereken en önemli şeyin iyi ve doğru bir bilici bulmak olduğundan bahsetmiştik. Bunun dışında yapmanız ihtiyaç duyulan bir başka şey de kilit büyüsü yaptırmak dilediğiniz kişinin bazı bilgilerine ulaşıp bunları medyuma iletmenizdir. Kilit büyüsü vesilesiyle kendinize bağlanmasını arzu ettiğiniz kişinin annesinin adı, ikamet ettiği şehir, fizyolojik ve kişilik özellikleri, doğum tarihi, tahsil derecesi medyumun bilmek isteyeceği bilgilerdir. Elbette bunlar kişiye gore değişen özelliklerdir ve büyüler kişiye özel olarak uygulandığı için bu bilgilerin bilinmesi oldukca önemlidir.

Bilici istediği bilgilere ulaştıktan sonra kişiye uygun şekilleri gerçekleştirmeye başlayacaktır. Öncelikle aldığı detayları bir vefk kağıdına yazarak işe başlayacaktır. Güçlü etkileri olacak bir büyü yapılmak isteniyorsa bu bilgiler çok dikkatli ve düzenli bir halde kâğıda geçirilmelidir. Hanım ve adam için ayrı ayrı kağıtlara vefk hazırlanması gerekmektedir. Medyum vefk hazırlarken beyaz bir bez parçasından yardım alabilir, bu bez parçasının kumaşı da büyü tutması için bir etkendir. Bilgilerin bu bez üzerine hangi mürekkeple yazılacağı bile önemlidir. Bu kuralları işinin ehli bir medyum çok iyi bilmiş olduğu için hiçbir problem yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Çeşitleri
Kilit büyüsüsün birçok çeşidi vardır. Yalnızca kişileri birbirine kenetlemek için yapıldığını söylemek yanlış olur. Aşk için yapıldığı şeklinde para ve muhabbet mevzularında da kilit büyüsü yapılabilmektedir. Kilit büyüsünün kötü niyetle meydana getirilen çeşitleri bile bulunmaktadır. Örneğin bir kişiyi yatalak olmaya sürüklemek de kilit büyüsünün bir çeşididir. Ayrıca bir ferdin kısmetini kilitlemek doğrusu kapatmak için de kilit büyüsü yapılabilir. Medyumlardan bu tür çeşitleriyle ilgili detaylı detayları alabilirsiniz.

Kilit büyüsünün hem iyi niyetle yapılan aynı zamanda kötü niyetle yapılan çeşitleri fark etmeksizin kesinlikle iyi bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Kilit büyüsünün tüm çeşitleri için bir asma kilide ihtiyaç vardır, bu ama kilidin tek yuvalı olması gerektiği de gene tüm kilit büyüleri için geçerlidir. Kilit büyüsü çok eski dönemlerden geldiği için günümüze ulaşana kadar bir çok değişime uğramıştır. Örneğin eski zamanlarda kilitten ziyade daha farklı nesnelerle de bu kilit büyüsü çeşitleri uygulamanın mümkün olduğu biliniyor. Günümüzde kilit büyüsü genellikle sadece kilit kullanılarak yapılmaktadır.

Kilit büyüsünün tüm çeşitleri için kullanılan kilidin mutlaka başkası tarafından açılamayacak bir kilit olması gerekmektedir. Aksi takdirde sihrin tutmayacağını göreceğiniz şeklinde ters tepen bir büyüyle de karşı karşıya kalabilirsiniz ve bunu asla istemezsiniz. Büyü tamamlandığında kilit efsunlanmış olur. Efsunlanmış olan bu kilidi iyi gizlemek gerekir aksi takdirde büyünün etkisinde olan kişi bu kilidi bulabilir ve istenmeyen vakalar gerçekleşebilir, kişi kilidi bulduğunda büyüyü bozdurmak isteyebilir. Hem de dikkat dilmesi gereken bir başka konu da kilit ile anahtarın asla yan yana yada birbirine çok yakın yerlere yerleştirilmemesi gerektiğidir.

Kilit Büyüsü Bozulabilir Mi? Bozulabilirse iyi mi Bozulur?
Kilit büyüsü bozmak iyi bir medyumun rahatlıkla yapabileceği bir işlemdir. Kilit büyüsü etkilerinin büyü yapıldıktan ortalama 10 gün sonrasında görülmeye başlayacağından söz etmiştik. Bu süre geçtikten sonrasında etkisinde bırakır günden güne artmaya başlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra 3 ay geçtiğinde büyünün tesirleri tam anlamıyla görülecektir, kişide inanılmaz derecede değişimler görülecektir. Sihrin bozulması için her kahin farklı yöntemler deneyebilir, bu yöntemler büyünün etkisine bakılırsa de değişiklık gösterecektir. Sihrin bozulması için elbette önce saklanmış olan kilidin bulunup açması için medyuma götürülmesi gerekir. Ancak büyünün tesirinde olan kişiye bir başka büyü yapılırsa sihrin tesirleri ortadan kalkacaktır.

Kilit büyüsü pek de bozulması için medyumlara başvurulan bir büyü değildir, çünkü etkilerinde olumlu olan taraf daha ağır basmaktadır. Ama sihrin ters teptiği durumlar da zaman vakit ortaya çıkabilmektedir ne yazık ki. Bu durumlarda kişiler büyüyü bozdurma isteğiyle bir medyuma başvururlar. Büyü yaptırmada medyumun etkisi ne kadar kıymetliyse büyüyü bozdurmak için de o kadar kıymetlidir.

Kilit Büyüsü Yapımında ve Bozmada Medyumun Önemi
Her büyü yapımında geçerli olan kaide elbette ki kilit büyüsü için de geçerlidir. Bu kural kilit büyüsü yapımında da medyumun tesirinin oldukca önemli olduğudur. Kilit büyüsü yapmış oldurmak için atacağınız en önemli adım iyi bir kahin araştırmasına girmektir. Bununla birlikte yaptırmak veya bozdurmak istediğiniz kilit büyüsü hakkında çokça bilgiye haiz olmanız gerekiyor. Bu iki işlemi artık gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz. Çünkü yazımızda kilit büyüsüyle ilgili ulaşmak arzu ettiğiniz tüm bilgiler ulaştınız ve bununla birlikte iyi bir medyuma da artık ulaştınız.

Kilit büyüsünü yaptırmak için birçok farklı sebeple kişiler medyumlara ulaşır. Doğru bir medyumun her isteğe uygun olarak gerçekleştirebileceği kilit büyüsü hakkında bilgisi vardır. Kötü niyetle yapılan kilit büyüsü ile iyi niyetle meydana getirilen kilit büyüsü birbirine asla karıştırılmamalıdır çünkü ikisi de farklı yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. İyi bir medyum kilit büyüsü ile ilgili uyulması gereken ne kadar kaide varsa hepsine başat olandır. Siz de kilit büyüsü yapmış oldurmak yada bozdurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aramış olduğunuz ilim sahibi, tecrübeli, donanımlı, olağanüstü yeteneklere haiz, hisleri çok güçlü olan medyum artık bir telefon kadar yakınınızda ve zaman kaybetmeden hayallerinize ulaşmak sizin elinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort