Kemik Büyüsü Nedir?

Kemik Büyüsü Nedir?
Bu büyü, eski zamanlardan beri meydana getirilen ve tesiri oldukça yüksek olan bir büyü çeşididir. Hepimiz yaşamının aşkına kavuşmanın hayalini kurar. Sadece, bazen bu düşlerin gerçekleşmesi pek olası değildir. Bu durumda kişilerin hayata küsmek veya pes etmek yerine çözüm yolları aramaları gerekir. Büyü kişilerin karşısına tam bu nokta da çıkar. Bu şanssızlığın düzeltilmesi ve kişilerin mutluluğu bulabilmesi için birkaç minik büyülü dokunuşa ihtiyaç vardır.

Ezelden beri tüm küçük kızlara aşk hikayeleri anlatılır. Genelde prensesler, yakışıklı prenslerine kavuşmadan önce birçok sıkıntı çekerler. Lakin tüm masallarda iyi kalpli bir peri anne bulunur. Yaptığı büyüler ile kahramanların mutlu sona ulaşmalarına destek sağlar.

Gerçek hayatta aynen bu hikayeler gibidir. Kişiler mutluluğu yakalayabilmek için, medyumlardan yardım alabilirler. Yapmış oldurdıkları büyüler sayesinde aradıkları aşka ve mutluluk dolu ömre kavuşabilirler.

Kişilerin bu huzura ulaşmasında en etkili yollardan biri de kemik büyüsü olarak adlandırılan aşk ve bağlama büyüsüdür. Bu büyü yardımıyla hızlı bir şekilde aşık etme ya da birini bağlama işlemleri gerçekleştirilebilir.

İyi niyetli büyülerden olan bu sihrin yüksek tesirli olması ve tesirini çok çabuk göstermesi onu öteki aşk ve bağlama büyülerine oranla daha cazip hale getirir. Asırlar boyunca birçok fert bu büyüyü yaptırmış ve mükemmel neticelar almıştır.

Kemik Büyüsü Etkili Midir?
Bu büyü, tesirinin yüksek olmasıyla bilinir. Yapıldıktan en fazlaca 23 gün sonra etkilerini göstermeye adım atar. Bu tesirleri birkaç gün içinde şiddetlenir ve sihrin vermesi gereken tüm etki kısa zamanda verilmiş olur. Bu hızı sebebiyle aşk ve bağlama büyüleri arasında sık sık tercih edilir. Herhangi bir kişiye, doğru şekilde yapılan sihrin tutmama ihtimali yoktur. Tutan büyü de organik olarak tesirlerini göstereceği için büyünün etkisiz olacağından korkmamak gerekir.

Kemik Büyüsü nasıl Yapılır?
Kemik büyüsü nedir? Etkileri nedir? Bu soruların cevabı alındıktan sonrasında nasıl yapılacağı maksimum araştırılan konudur. Bu hızlı ve yüksek tesirli büyü adından da anlaşılacağı şeklinde hayvan kemikleri üzerinden yapılır. Eğer büyüyü kötü niyetlerle yapma niyetinde iseniz kesinlikle avcı kategorisine giren bir hayvanın kemiği kullanılmalıdır. Hayvanın yırtıcılığı ve sahip olduğu öldürme dürtüsü sihrin tesiri için çok önemlidir. Ek olarak muhakkak hayvanın kurban edilmesi gerekir. Bunun için de belirli bir ayin uygulanır.

Büyü iyi niyetlerle yapıldığında ise av kategorisinden, otçul bir hayvanın kemiği kullanılabilir. Aşk, sevgi, bağlılık benzer biçimde güzel sonuçlara hizmet edeceği için kendiliğinden ölmüş bir hayvan olmalıdır.

Bu kemiklerin temini insanlar için zor olabilir. Ancak bu büyü yaptıracak kişiler için bir sorun değildir. Çünkü büyüyü yapmaya karar verdikten sonra anlaşılan bilici, uygulanacak işlemde kullanılan tüm malzemeleri bulacaktır.

Malzeme temininden sonrasında büyü yapımına geçilir. İşlem esnasında çeşitli ritüeller uygulanır ve dualar okunması mümkün. Büyü yapılan mekânda muhakkak tütsü yakılması gerekir. Bu sayede havadaki enerjinin denetimü daha rahat sağlanabilir.

Okunan dualar ve meydana getirilen ritüellerin neler olduğu bilici olmayan kişiler tarafından bilinmemektedir. Bunlar eski kadim kitaplarda bulunan gizli bilgilerdir. Bu nedenle bu büyüyü yapmış oldurmak isteyen kişilerin muhakkak hakiki bir medyumla çalışmaları gerekir.

Kemik Büyüsü Kimlere etki Etmez?
Yapılan bu büyü, doğuştan sakat hem yetim hem öksüz kişilerde işe yaramayacaktır. Ayrıca yüksek ilim sahibi din adamları, medyumlar şeklinde kimseler de büyüden etkilenmeyecektir. Bu kişilerin etkilenmemesi sadece kemik büyüsü ile ilgili değildir. Meydana getirilen hiçbir büyü çeşidi bu kişilerde tutmayacaktır.

Kemik Büyüsü Günah mıdır?
Bu büyü hepsiyla iyi niyetlerden oluştuğu ve neticeları pozitif yönde olduğu için günah olacak bir konum söz mevzusu bile değildir. Bu biçim iyi büyüler, süreında yoldan çıkmış büyücüler tarafınca meydana getirilen kara ve kötü büyüler sebebiyle karalanmaya çalışılmıştır. Oysa her medyum ve her büyü aynı değildir. Nasıl insanoğluın iyi niyetlileri ve kötü niyetlileri varsa büyüler ve büyücülerde aynen öyledir. Yapılan hatalar baz alınarak tüm büyüleri yaftalamak haksızlık olacaktır. Örneğin yapılan kemik büyüsü yalnızca kişilerin aşkı, sevgiyi ve mutluluğu bulmaları için yapılır. Doğada var olan hiçbir canlıya zarar vermeyen bu büyünün günah bulunduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Kemik Büyüsü Evde Yapılır mı?
Yapımı rahat ama tesiri çok olan bu büyü, bilici olmayan kişiler tarafından yapılamamaktadır. Zamanı çok eski zamanlara dayandığı için yapımıyla ilgili bilgiler farklı dillerde mevcuttur. Bundan dolayı eski dilleri bilmeyen kişiler kadim kitaplardaki sırların bilgisine erişemezler. Büyünün herhangi bir aşaması noksan veya yanlış yapıldığında büyü tutmayacak yahut ters tepecektir. Bu tatsız sonuçlardan kaçınmak için, kişilerin kendi başlarına büyü yapmamaları gerekir. Anlaşacağınız deneyimli bir medyum, dilediğiniz büyüyü kolayca yapacaktır.

Kemik Büyüsü Zararlı mıdır?
Bu büyü, yapana yapılana yahut yaptırana herhangi bir zarar vermez. Sadece hatırlanması ihtiyaç duyulan önemli bir nokta vardır. Büyü mutlaka işinin ehli ve medyum sıfatını kazanmış kişiler tarafınca yapılmalıdır. Çünkü büyüler, incelik gerektiren işlerdir. Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bu önemli noktalar, basit kişiler tarafından bilinemez. Bu da kişilerin hatalar yapmalarına, sonucunda da çeşitli zararlar görmelerine niçin olur. Doğrusu cahil cesaretiyle karşılaşılan bu iş, kişilerin bu fazlaca masum büyüden bile kötü etkilenmelerine, amaçlarına ulaşamamalarına sebep olur.

Kemik Büyüsü Bozulur mu?
Kemik büyüsü nedir? Tesirleri nelerdir? Konusundan sonrasında büyünün bozulması da önemlidir. Bozum işlemi çok zor olsa da deneyimli medyumlar tarafınca yapıldığında başarılı olacaktır. Yine de bu çok tesirli büyüyü yapmış oldurmadan önce birkaç kere düşünmekte yarar vardır. Bozum işlemi gerçekleştiğinde bile etkisini hemen göstermeyecektir. Uzun süre süresince büyü kalıntıları kişilerde kendini gösterecektir.

Kemik büyüsü bozum işlemi için de muhakkak bir medyuma ihtiyaç vardır. Aynı büyü yapımı benzer biçimde bozumu da ciddi ve zor bir iştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort