Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü Nedir?
Kaşık büyüsü işlemleri kara büyülerin en kuvvetlilerinden biridir ve bu işlemleri yapmış oldurmak isteyen kişilerin mutlaka çok dikkatli olmaları gerekir. Çünkü bu işlemler her süre bilgili bir şekilde yapılmalı ve her aşama da çok dikkatli olunması gerekir. Gerçek medyumların bile yapmakta zorlandıkları bu işlemler de amaç istenen kişilerin çok ciddi problemler yaşamalarını sağlamak ve güçlü enerjilerin direk olarak o kişilerin üzerine musallat edilmesini sağlamaktır. Bu işlemi yaptırmak dilediğiniz zaman iki tane kaşık ve bir tane kefen parçası gerekmektedir.

Bu kefen parçalarını ise bir gece yarısı kısa sürede vefat etmiş olan bir bireyin mezarından alarak medyumlara vermeniz gerekir. Bu konum sizler şeklinde birçok kişinin korkmasına neden olmuş ve bu işlemleri denemek istemelerine karşın farklı bir işlem kullanmaya karar vermelerine niçin olmuştur. Neticeları çok güçlü olan bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişilerin çok ciddi sıkıntılar çekeceğini bilmek gerekir. Bu sebeple bu işlemi yapmak arzu ettiğiniz zaman kesinlikle çok iyi düşünmeniz gerekir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?
Medyumlar kendilerine verdiğiniz kefen parçaları ile iki tane kaşığı birbirlerine bağlarlar. Bu kaşıkların yönleri çok önemlidir. Eğer amaç iyi ise kaşıklar karşı karşıya bakmalı eğer amaç kötü ise kaşıklar sırt sırta bakmalıdır. Bu işlemlerden sonra üzerlerine özel tılsımları olan sözler okunması mümkün ve son olarak bu kaşıklar çok gizli saklı bir yere saklanır. Bu kaşıklar ne kadar saklı kalırsa etkiler de o denli uzun sürecektir. şundan dolayı gizleme sırasında tercih edilen yerlerin kesinlikle doğru bir şekilde seçilmeleri gerekir. Birçok medyum size kaşık büyüsü işlemleri hakkında yardımcı olabilirler. Ancak seçimlerinizi doğru yapmamak yada yeteri kadar araştırma yapmamak bu işlemlerden sizinde çok ciddi problemler yaşamanıza niçin olabilir. Bundan dolayı kesinlikle bu tarz bir işlem yapmak için acele etmemeli ve her süre için kendilerini kanıtlamış olan medyumları tercih etmelisiniz. Kaşık büyüsü hakkında araştırmalarınızı yaparken siz de çok dikkatli olmalı ve yardım alacağınız medyumlara ne olursa olsun bu işlemlerin neticeları hakkında lüzumlu tüm soruları sormalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort