İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam Büyüsü isminden de belli olduğu üzere bir kişinin başka bir kişiden intikam alması için yapılmaktadır. Her sihrin kendi içinde çeşitli uygulama evreleri ve şartları bulunmaktadır. İntikam Büyüsü nün de kati bir sonuç vermesi için intikamı alacak tarafın haklı yere bu büyüyü yapmış oldurması gerekmektedir. Eğer büyüyü yaptırmak isteyen kişi intikam konusunda haksız ise bu büyü tutmayacağı şeklinde yapmış olduran kişiye de ters tesir olarak dönebilmektedir.

Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü bu büyü mevzusunda tecrübeli olan medyuma yahut büyücüye yapmış oldurmak istiyorsanız kesinlikle haklı bir sebebiniz olması gerekmektedir. Herhangi bir fert sizin hakkınızı gasp etmiş ise veya herhangi bir nedenden ötürü bir kişiye karşı intikamınızı almak istiyorsanız ama bunu maddi alemde gerçekleştiremiyorsanız burada imdadınıza intikam büyüsü yetişmektedir. İntikam Büyüsü nü her dinden her bilici veya büyücü yapabilmektedir. Ancak dine gore intikam büyüsü kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. İntikam Büyüsü yapımı zor olan bir büyüdür ve bu büyüde düzgüsel büyüde olduğu gibi enerji aleminden çağrı edilen bir cinden yardım alınmayıp, kuvveti daha etkili olan kabileden yardım alınmaktadır.

İntikam Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır?

Öncelikli olarak bu büyüyü hakkaten uygulayabilecek ve sihrin yapımına vakıf olan bir bilici bulmalısınız. İntikam Büyüsü nde çoğu zaman Hristiyan medyumlar etkili olmaktadır. Çünkü onların yardım almış olduğu enerji aleminde ki cinlerde Hristiyan olduğundan ötürü, bu tarz kara büyü sınıfında ki büyülerin davetine icabet etmektedir. İntikam Büyüsü nde büyüyü yapmış olduracak kişiden bilici yada büyücü bazı bilgiler ve materyaller istemektedir. İntikam Büyüsü yapılacak olan fert eğer erkek ise baba adı, doğum zamanı, ferdin yüz hatlarını net gösterecek fotoğrafı, kişiden alınacak olan sakal kılı ve kişiye ait olan bir tane tırnak makası olur veya başka şahsi eşyası olur gerekmektedir.

Eğer büyü yapılacak olan fert kadın ise yukarıdakilerden farklı olarak kadın kişiye ait olan saç teli ve kadının annesinin ismi ile birlikte gene şahsi eşyası gerekli olmaktadır. Şu durumda unutulmamalıdır ki intikam büyüsü yapımı bir hayli zor olmasıyla birlikte daha hemen sonra yaptıran fert pişman olduğu taktirde bozumu da bir o denli sıkıntılı bir süreçtir. Gelelim yani intikam büyüsünün uygulama evrelerine. Birinci evrede bilici büyü yapmış olduracak olan kişiden 2 tane adak kesmesini talep etmektedir. Bu adaklardan birisi siyah bir keçi olacak, diğeri ise beyaz bir koyun olacak. Kesilecek olan her iki adağında şah damarlarından akacak kan birbirlerine karıştırılır. İkinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ait olan fotoğrafın üzerine intikam büyüsü için gerekli olan tılsımlı sözcükler ile birlikte büyü yapılacak olan kişiye ait şahsi detayları işlenir, bunun yanı sırada bazı ritüel simgeleri çizilir. Üçüncü evrede adaklardan alınmış olan kan karışımı içine fotoğraf koyulur ve üzeri soğan kabukları ile tamamen kapatılıp, 7 gün süresince cenup bölgesine bakmakta olan bir defne ağacının altına gömülerek bekletilir.

Dördüncü evrede yedinci günün nihayetinde defne ağacı altına gömülen kan karışımlı fotoğraf çıkarılır ve arkasından bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar kuruması için beklemeye alınır. Beşinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiden alınmış olan kişisel eşyası ile beraber tüyü birbirine sarılmış olur ve bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar bekletilmiş olan fotoğraf ile birleştirilerek keçi ve koyundan alınmış olan deri ile topyekûn sarılmış olur. Doğal olarak ki bu derinin üzerine içinde incir ağacı sütünün özü ile beraber soğan ve sarımsak kabuklarının özü bulunan mürekkep yardımıyla bazı ayin simgeler ve tılsımlı sözcükler eklenir.

Son aş fakat olarak bütün hepsi yakılarak külleri intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ilişkin olan ve kendisinin de devamlı kullanmış olduğu hanesinde ki (evinde ki) hela deliğine atılır. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. İntikam Büyüsü nün etkisi minimum 12 gün ondan sonra kendisini gösterirken maksimum 72 günün nihayetinde istenilen sonuca erişbilimselştir. İntikam Büyüsü meydana getirilen fert, haksızlık yaptığı kişiye her ne yapmış ise karşılığını misli ile alır. Hatta bu büyü o denli kuvvetlidir ki fert haksızlığının bedelini canıyla bile ödeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort