İngiltere Medyum

İngiltere Medyum

Medyumluk mesleğinin kurulduğu temeller oldukca eski dönemlere dayanmaktadır. Dünyanın kurulduğu ilk günlerden beri kahin hocalar tarafından sayısız farklı büyü çalışması yapılmış ve bugün de yapılmaya devam etmektedir. İngiltere bilici hocaları şeklinde farklı ülkelerde faaliyet gösteren bilici hocalar, farklı kültürlerden ve ülkelerden insanlara yardım edebilmektedir. İnsanların büyüye olan ihtiyaçları tarih boyunca hiçbir vakit azalmamış, her daim oldukça yüksek olmuştur. Medyumlar, haiz oldukları özel data birikimi ile bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak adına çalışmalar yürütmektedir. Alanında uzmanlaşmış ve pek çok mevzuda informasyon edinmiş olan gerçek kahin hocalar her süre için başarılı çalışmalarla insanlara yardım etmektedir. İngiltere Medyum hocalar, içsel alemler konusunda pek çok mevzuya ışık tutmaktadır. Örneğin, tüm gerçek İngiltere medyum hocaları, tinsel alemlerin dünyevi kurallar ile düşünülmemesi mevzusunda hemfikir olmaktadır. Öte alemlerin bilgisi ve gücü dünyevi kurallarla düşünülemeyecek kadar karmaşıktır. Fiziki dünyamızda mesafeler, sınırlar ve belirli kavramlar bir çok şeyi sınırlandırmaktadır. Öte alemlerde mevcud her şey enerji üzerine kurulu olduğu için herhangi bir sınırdan söz etmek mümkün değildir. İngiltere bilici hocaları da bu mevzuda aynı görüşü paylaşmaktadır. Öte alemlerde bulunan tüm enerjiler fizik kurallarından muaftır. İşinde uzmanlaşmış bir medyum hoca en karmaşık büyülerden bile her süre yüksek başarı elde edebilmektedir. Yapılacak olan en karmaşa çalışma bile ilim sayesinde basit hale gelmekte, istenen etkiyi sağlamaktadır.

Büyüler İçin Mesafe Kavramı Düşünülemez:
Dünyanın her yerinde pek çok farklı konuda büyü yapıldığına rastlamak mümkündür. Gerçek bilici hocalar her süre için büyüleri mesafeden bağımsız olarak ele almaktadır. İngiltere medyum hocalar da bunun bilincinde oldukları için, her türlü büyü çalışmasını mesafelerden bağımsız olarak yapabilmektedir.
Uzaktan yapılan büyü çalışmaları her süre için aynı etkiyi taşımaktadır. Dünyadaki gibi sınırların, mesafelerin herhangi bir öneme sahip olmaması yardımıyla, dünyanın en ücra köşesinde bulunan bir ferdin bile başka kahin hocalar ile çalışabilmesi mümkündür. İngiltere bilici hocaları da talep halinde bambaşka bir ülkede yaşayan kişilere başarılı büyü uygulamaları yaptırabilmektedir.

Uzaktan meydana getirilen sihrin tesiri Her süre Aynıdır:
Çok ender görülen istisnai büyü çalışmaları haricinde, uzaktan yada yakından büyü çalışması yapılması gayet normal karşılanmakta ve aralarında tesir açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. İngiltere bilici hocaları da bu mevzuda aynı fikri belirtmektedir. İçsel dünyanın her yeri sarması ve kaplaması yardımıyla, doğru medyumun hangi ülkeden olduğundan bağımsız olarak başarılı büyüler yapmış oldurmanız mümkündür. Eğer İngiltere medyum hocaları arasında emin veya istediğiniz çalışmayı yapabilecek özellikte birini bulamıyorsanız, bu durumda Türkiye’de yada başka bir yerde bulunan medyumlarla da çalışabilmeniz mümkündür. Gerçek medyum hocalar, hangi ülkede olursanız olun her daim başarılı neticelar verecek, etkili ve güçlü büyü işlemleri yapmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort