Güzel Görünme İksiri

Güzel Görünme İksiri daha önce denenmiş ve sonuç alınmış bir tılsımdır. Sizlerde bu yöntemi uygulayarak tüm erkeklere güzel görünebilir ve istediğiniz erkeği elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için gerekli malzemeleri ve yapılacak ritüeli yazıyorum.

Çilek çayı (bir poşet)
Snasihat ağacından küçük sopa yada çubuk
Deniz tuzu
2 tane pembe mum
Bir ayna
Bir tane pembe ipli çanta
Bir tane kuvars kristal
Bir bakır kuruş
Size özel çini yada kristalden yapılmış bir kase
1 çay kaşığı kuru yasemin
1 çay kaşığı orris -kök tozu
1 çay kaşığı çilek yaprağı
1 çay kaşığı civanperçemi
10 damla elma çiçeği yağı yada şeftali hasım10 damla çilek yağı

Cuma sabahı yada akşamı (Venüs’ün kutsal günü) pembe bir mum ışığında deniz tuzuyla banyo yapın. Kurunup giyinirken çilek çayını yudumlayın. Parfüm veya kolonya olarak biraz çilek yağı kullanın. En iyi şekilde görünmek için makyaj yapın yada saçlarınızı yapın. Diğer malzemeleri bir masanın etrafına söğüt değnek ile bir daire çizin ve içine boşaltın. İkinci pembe mumu yakın. Tüm yağları ve otları kasede karıştırın. Karıştırırken aynada kendinize bakın ve yüksek sesle açıklayın:

“Ah, Büyük Ana Tanrıça, beni şefkatli kollarına al ve besle ve içimdeki Tanrıçayı ortaya çıkar.”

Malzemeleri karıştırmayı bitirdikten sonra aynaya derinlemesine bakın ve yüksek sesle açıklayın:

‘Ben her şeyin Anası olan Büyük Tanrıça’yı temsil ediyorum. İsis’in Altın Kanatlarının ışığında parlıyorum. Büyük ve şefkatli olan her şey yalnız bana aittir.’

Daha sonra karışımın yarısını pembe torbaya koyun ve bakır kuruş ve kristali ilave edin. Her zaman yanınızda taşıyın . İksirin öteki yarısını kasede, kokuyu alacağınız bir odada bırakın. Gerekirse bu ritüeli her Cuma tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort