Eşi eve döndürme büyüsü

Eşi eve döndürme büyüsü adından belli olacağı üzere bu büyü ak büyü sınıfında bir büyü olup insanlar eşleri evi terk edip gittiklerinde sıkça uyguladıkları bir büyüdür. Dünya üzerinde meydana getirilen ilk büyüler arasındadır. Bu büyü sayesinde bir çok yuva yıkılmaktan kurtarılmıştır. Son derece etkili bir büyüdür. 10 gün şeklinde kısa bir süre içinde sonuç vermektedir.

Bu işlem yapılışında kişiye ilişik bir eşya üzerinden yapılan okumayla ve yapılacak özel işlemlerle eşinizin kısa bir süre içinde eve döndüğüne gözlerinizle şahit olacaksınız. Bu büyü genel olarak enerjisini yitiren artık eskisi gibi coşkuı olmayan ve rutine bağlamış ilişkiler de olabilecek ayrılıklarda kullanılmaktadır. Kimi süre da ilişkiye dahil olan 3. Kişiler yüzünden bu ilişkiler sekteye uğramakta ve bundan dolayı eşler ayrılmaktadır.

Bu büyü ak büyü sınıfında bir büyü olduğu için kişiye zarar vermemektedir. Fakat yine de bu işlemi yapmadan önce bir medyuma danışırsanız o sizi mevzuyla alakalı yönlendirecek veya size uzaktan ruhani varlıklar aracılığı ile yardımcı olacaktır. Büyüleri evde tek başınıza denememeniz gerekmektedir. Çünkü büyülerin yapımında cinler davet edilmekte ve yanlı yapılacak işlemler cinlerin geri dönmesini engelleyip bu dünyada kalarak size musallat olmasına niçin olacaktır.

Her büyü de olduğu benzer biçimde bu büyüde de öncelikle işlemin tutup tutmayacağına bakmak adına bakım isminde olan işlem gerçekleştirilir. Bireyin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı üzerinden yapılan bakım ile kişimin işleme uygun olup olmadığı, üzerinde büyü olup olmadığı ve işlem tahtasının kapalı mı ? Yoksa açık mı ? Olduğuna bakılır. Fert işleme uygun ise daha önce kullandığı bir eşya üzerinden ya da kişiye ilişkin saç, kıl, tırnak, meni, kan şeklinde şeyler üzerinden tılsımlı sözler aracılığı ile işlem yapılmaktadır.

Meydana getirilen işlemde kişiye ait eşyalar okunur ve bu eşyalar bir muskaya sarılarak toprak altına gömülür. Muska yapma ve gömme işlemleri esnasında tılsımlı sözler sayısına bakılırsa tekrarlanır ve işlem bu şekilde tamamlanır. Son derece etkili bir büyüdür ve toplamda 10 günde kesin sonuç vermektedir. İlk 5 gün içinde fert üzerinde tesirleri adım atar. Bu büyü bağlama büyüleri derslikında bir büyüdür.

Sizlere naçizane tavsiyem büyü yapmak yahut yapmış oldurmak ya da bir medyumdan yardım almak istiyorsanız, bu kişinin işin ehli olmasına ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına inancınız tam ise seçtiğiniz bilici ile çalışmanız yönündedir. Çünkü günümüzde kendisine bilici sitesi açan fakat medyumluk ile yakından uzaktan alakası olmayan insanlar türemiştir. Bu insanoğlu hem sizin umutlarınızı hem de maddiyatınıza zarar vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort