En Etkili Kara Büyüler

Kara Büyü Nedir ?
İnsanların üzerlerinde hem ruhsal olarak aynı zamanda fizyolojik olarak kötü etkiler bırakan büyülerdir. Amaçları genel olarak insan hayatını alt üst etmek ve bireyin yaşamını kökten etkilemektir. Kara büyüler yüzünden iyi niyetle yapılan büyüler bile tüm tek tanrılı dinlerin kutsal kitaplarında yasaklanmıştır. Çünkü ilk başlarda büyüler yer yüzüne insanların hastalıklarını iyileştirmek için yollanmıştır. Fakat insanoğlu nefsine yenik düşerek büyüleri kötü fakatçla kullanmaya başlamış ve bu nedenle de büyü yapılması yasaklanmıştır.

Kısacası kara büyüler eşleri ayırmak, insanlara zarar vermek için kullanılan büyülerdir. Bu büyüler insanoğluı öldürmek amacıyla bile kullanılan büyülerdir.

Kara Büyüler iyi mi Yapılır ?
Kara büyü yapımında bir çok yöntem ve değişik malzemeler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra her medyumun kendine gore bir büyü yapma yöntemi ve ritüeli vardır. Bu nedenle de her kara büyü, yapan medyuma ve meydana getirilen kara büyü çeşidine gore değişiklık gösterir. Genel olarak kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları üzerinden meydana getirilen işlemlerdir. Bunun yanı sıra bazı medyumlar kişilere ait olan saç, kan, deri, kıyafet, tırnak, kişiye ait eşyalar gibi şeyler üzerinden de işlem yapabilmektedir. Fakat genel olarak meydana getirilen yöntem uzaktan kişiye ilişkin bilgiler ile yapılanıdır.

Çünkü sadece uzaktan tanımış olduğunız ve yanına gidip istenilen şeyleri alma olanakı olmadığı durumlarda en etkilisi uzaktan fotoğraf ve kişiye ait bilgiler ile meydana getirilen kara büyülerdir. Bunun yanı sıra büyü de size yardımcı olacak ruhaniyi davet etmek adına da farklı bir dinsel tören uygulanır. Bu ritüelde yapılan işleme gore farklılık gösterir.

Kara Büyü belirtileri nedir ?
Kara büyüler insanları 2 şekilde etkisinde bırakır bunlar sihrin psikolojik etkiler ve sihrin fizyolojik etkileridir.

Psikolojik emareler

Kabuslar görme
Takip ediliyor hissine kapılmak
Ölecekmiş hissine kapılma
Gölgeler görmek
Gaipten sesler hissetmek
İçine kapanmak ve dış dünya ile irtibatı kesmek
Banyoya girememek ve duş alamama korkusu
Ezan sesine ve yanında mukaddes kitap okunmasına verilen aşırı reaksiyonFizikse emareler

Aşırı terleme
Durduk yere bayılmalar
başlamış olan bir bitkinlik hissi
Mide bulantıları
Psikolojinin verdiği etkiyle yataktan çıkmak istememek
Kara Büyü nasıl Bozulur ?
Öncelikli olarak fert üzerinde meydana getirilen büyünün tespiti için uzman bir medyuma bakım yapmış oldurmak gerekmektedir. Ondan sonra da tespit edilen büyü üzerinden bir ak büyü işlemi yaparak bu büyüyü bozmak gerekir. Örnek verecek olursak bir soğutma büyüsünü bozabilmek adına bir bağlama büyüsü yapmak gerekmektedir. Ihmal etmeyin ki tüm büyüler terslik tesiri isminde olan yöntemle çözüme kavuşturulur ve bozulur. Her ak büyü bir kara büyüler her kara büyü bir ak büyüyle bozulmaktadır.

En Etkili Kara Büyüler Hangileridir ?
Bu probleminin net bir cevabı yoktur fakat günümüzde insanlar üzerinde maksimum uygulanan büyüler Papaz Büyüsü, Ölüm Büyüsü, Soğutma Büyüsü, Ermeni Büyüsü, gibi büyülerdir. Bu büyüler gerek tesirleri bakımından gerekse süreleri bakımından birbirinden farklı olan büyülerdir.

Kara Büyü yaptırmak İstiyorum
Kara büyü yapmış oldurmak istiyorsanız bu mevzuda tecrübe ve yeterli büyü bilgisine sahip medyumlar seçmelisiniz. Bu mevzuda da sizlere tavsiye olarak Yahudi medyumları tavsiye ederim. Çünkü Dünya üzerinde büyüyü ilk öğrenen ve insanoğlu üzerinde ilk tatbik eden medyumlar Yahudi Medyumlardır. Bundan dolayı tercihinizi bu yönde yaparsanız yanılma olasılığınız çok düşük seviyelerde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort