En etkili büyüler hangileridir?

En etkili büyüler hangileridir ?

Bu sorunun cevabını verebilmek adına öncelikli olarak ”büyü” nedir ? Sorusunun cevabını vermemiz gerekecektir. Büyü kelime anlamı itibariyle ”insana iradesi dışında bir şeyler yaptırmak adına kullanılan yöntemler tümü” anlamına gelir. Burada irade dışı ile ifade edilmek istenen şey. Kişiye istemediği bir şeyi yaptırmak ve bunu yapmış oldurırken de bireyin bu durumun bilincinde olmaması demektir. Örnek verecek olursak sizi sevmeyen birine zorla kendinizi sevdirmek için kullanacağınız her türlü doğa üstü doğa ötesi yöntem büyü olarak adlandırılır.

Büyüler halk arasında ak büyü ve kara büyü olarak iki gruba ayrılmaktadır. Ak büyüler kişilerin genel olarak ilişkilerini düzenlemek ve daha mutlu bir ilişki yaşamak adına kullandıkları büyülerdir. Kara büyüler ise bu büyülerin tam tersine insanoğluın psikolojisini bozmak ve onlara fiziksel anlamda zarar vermek, mevcut iyi giden ilişkileri bozmak ya da rutin hayat akışını tam tersine çevirmek adına kullanılan büyülerdir.

En etkili büyüler hangileridir sorusuna geçecek olursak bunu yukarı da belirttiğim gibi 2 grupta incelememiz gerekecektir.

En etkili ak büyüler ve amaçları :

Bağlama büyüsü : Bu büyü ilişkilerinde sorun yaşayan çiftleri birleştirmek ve bu birlikteliği ömür boyu sorunsuz gidermelerini sağlamak amacıyla meydana getirilen bir büyü çeşididir. Bu büyü bir çok farklı yöntemle yapılabilmektedir. Meydana getirilen ayin çeşidine kullanılan malzemeye ve işlemi meydana getiren medyumun tecrübesine ilintili olarak 8 gün ila 41 gün arasında değişen sürelerde neticelar veren bir büyüdür.

Aşk büyüsü : Bu büyü çoğunlukla platonik aşk yaşayan insanların sevdikleri kişiye kavuşmasını sağlamak adına yapılan bir ritüeldir. Bu büyü yapılmış olduktan sonra minimum 72 saat maksimum 8 günde gözle görülür sonuçlar elde edilebilen bir büyüdür.

Bunun dışında sayabileceğimiz bir çok büyü vardır. Bunlar Canbar büyüsü, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, Kabala büyüsü gibi büyülerdir.

En etkili kara büyüler ve amaçları :

Papaz büyüsü : Bu insanoğlu tarafınca en çok bilinen ve maksimum ilgi gösterilen kara büyü çeşididir. İnsan bu büyüye maruz kaldığı süre hem psikolojik bununla birlikte fizyolojik yıkıma uğrar. Düzgün işini bilen bir medyum tarafınca yapıldığında insanı çıkılmaya bir karanlığa sürükleyip hayatını mahveder. Bu büyü minimum 14 günde etki eden bir büyüdür. Yapılması ve bozulması son derece zor bir büyüdür. Bundan dolayı bu işlemi yaptırmadan önce çalışacağınız medyumu iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

Ölüm büyüsü : Adından da belli olacağı üzere bir insanoğlunun hayatına son vermek adına kullanılan bir büyüdür. Kara büyüler arasında en tehlikelisi olarak geçmektedir. Medyumlar tarafınca sıklıkla meydana getirilen bir işlem olmamakla birlikte bu işlemi yapacak kahin sayısı bir elin parmağını geçmez. İşlem toplamda 31 gün sürmektedir. Ilk 14 gün ruhsal etkisinde bırakır sonrası 3 gün ara verilir. Sonrasında ise son 14 gün fizyolojik etkiler ve ölüm…

Bunun dışında bir ayin vardır ki her insanın isim olarak bildiği ama yapımına dair insanoğluın pek bir informasyon sahibi olmadıkları çok eski bir ritüel olan Kabala.. Bu işlem bir ritüeller tümüdür. Yapılması için ibranice bilmek ve gematria ilmine vakıf olmak gerekmektedir. Her ne kadar web üzerinde hepimiz bir Kabala büyüsü konusundan bahsetse de icraat olarak bu işlemi meydana getirecek fazla medyum yoktur. Bu mevzuyla alakalı daha çok informasyon edinmek isterseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort