En Etkili Aşk Büyüsü

Etkili aşk büyüsü nedir ?
Etkili aşk büyüsü adından belli olacağı üzere bu yapılan aşk büyüleri arasında en çabuk etki edenidir. Aşk büyüleri kategorisinde yer alan bu büyü 72 saat benzer biçimde kısa bir sürede karşı eşeysel ya da hemcinsinizi size kör kütük aşık etmek adına kullanılan ak büyü derslikında özel bir büyüdür.

Etkili aşk büyüsü iyi mi yapılır ?
Öncelikli olarak iki tarafın adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafları istenir. Bu bilgiler bakımda kullanılır ve kişilerin üzerinde büyü olup olmadığı, işlem tahtalarının açık olup olmadığı ve işlemin ne kadar sağlıklı yapılacağı kontrol edilir.

Büyüler iki çeşit olarak yapılmaktadır. Bir kişiye ait eşya, tırnak, saç, kıyafet, kan, meni benzer biçimde maddi unsurlar ile yapılan fizyolojik işlemler, öteki tarafta ise kişiye ilişkin bilgiler ve fotoğraf ile meydana getirilen uzaktan işlemlerdir. Günümüzde çoğu fert bu işlemi platonik aşk yaşadığı kişilere yapmış oldurdığı için fizyolojik işlem yerine uzaktan işlemi tercih etmektedir. Bundan dolayı ben sizlere uzaktan yapılan işlemi anlatacağım.

Öncelikli olarak birey bilgileri papirüs adında olan özel bitkiden yapılan bir kağıt üzerine safran mürekkebi ile işlenir. Bu bilgileri işlerken ibranice dua ve tılsımlı sözler söylenir. Papirüsün dört bir tarafına ruhani daveti için ibranice tılsımlı sözler yazılır. Daha sonra gül yağı ile bu papirüs sıvanır. İşlemlerin ardında sarılan ve iple bağlanan papirüs kağıdı toprak altına gömülür ve 1 gün bekletilir.

1 gün sonra toprak altından çıkarılan bu kağıt ruhani davetinde kullanılır. Bu işlemde kullanılan ruhanileri davet etmek adına 2 tane koç kesilir ve kanlarıyla bir ritüel yapılarak ruhaniler işleme çağrı edilir. Ruhaniler geldikten sonrasında kendileriyle ibranice mevzuşularak aşık edilmesi istenilen kişiler hakkında bilgi verilir ve işlem tamamlanır. 1 gün süresince ruhaniler işlem yapılan kişinin şuuraltına karşı tarafla alakalı şeyleri işler ve bu sayede kişi kör kütük sevgi duymaya başlar. Toplamda 72 saat yani 3 gmeşhurk bir sürede bu işlem tamamlanır.

Etkili aşk büyüsünün emareleri nedir ?
Fert üzerinde çok kısa sürede tesir eden bu büyü ile karşı taraf üzerinde görülebilecek değişimler şunlardır.

Büyü yapılmış olduktan sonrasında karşı taraf size olan aşkını itiraf eder.
Büyüden sonrasında karşı tarafı bir kere bile görseniz size olan duygularını yüzünüze söyler.
Siz olmadan asla yaşamayacağı düşüncesine kapılır
Konsantrasyon bozukluğu yaşar odaklanamaz
Siz olmadan kendisini hep noksan hisseder
sürekli sizi görmek ve sesinizi sezmek isterKısacası büyü sonrasında bu fert siz olmadan yaşam yaşayamayacak hale gelir.

Etkili aşk büyüsünün bozulma durumu var mı ?
Bu büyünün bozulup bozulmaması tamamen bu büyüyü yapacak medyum ile alakalı bir durumdur. İşini iyi meydana getiren ve yeterli tecrübeye sahip bir kahin tarafından yapılacak olan büyü ve üstüne yapılacak bir koruma ile bozulması çok zor bir büyü haline gelebilir. Fakat yine de ciddi anlamda kara büyüler mevzusunda uzman bir bilici bu büyüyü soğutma büyüsü adında olan bir kara büyü ile bozabilir. Yapılan korumalar ve sihrin iyi yapılması yalnız büyü bozma mevzusunda karşı tarafı yavaşlatacaktır. Fakat bu sihrin bozulması imkansız değildir.

Bu büyü en iyi kimler tarafından yapılır ?
Bu büyü her büyü de olduğu şeklinde büyü ilmine dünya üzerinde ilk vakıf olan ve ilk ak ve kara büyüyü deneyimlemiş cemiyet olan Yahudi camiası tarafından yapılmaktadır. Düzgüsel aşk büyüleri dışında bu büyü daha hızlı etki etmektedir. Bundan dolayı Yahudi medyumlar bu işlemleri son aşama iyi bir şekilde neticelandırmaktadır. Sizlerde tercihinizi bu yönde kullanırsanız yaptıracağınız işlemin sonuçlarından son derece memnun kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort