Dünyanın En Etkili Büyüsü

Dünyanın en etkili büyüsü hangisidir sorusuna cevap vermeden önce büyülerin insan yaşamında ne zamandan beri var bulunduğunu bilelim. Büyüler ortalama 3000 senedir insanoğluın hayatında olan bir ritüeldir. Harut ve Marut adlı melekler tarafından yer yüzüne indirilip insanlara öğretilmesinden sonrasında bu töre binlerce yıldır devam etmektedir. Bu büyülerin hepsi ayrı bir amaca hizmet etmektedir. Bunlardan bir tanesi öyle bir büyüdür ki bu büyüyü yapabilen dünya üzerinde bir tek bir kişi vardır.

Bu fert kendisini bir kabalist olarak tanıtan ve yıllarını kabala ilmi üzerine adamış kabul edilen medyum Saul beyden başkası değildir. Kendisi Yahudi dinine mensuptur. Soyu kendisini mesih ilan eden ve bundan dolayı sürekli sürgünlere yollanan ve Kabala mevzusunda gerçek bir uzman olan Sabetay Sevi soyundan gelmektedir. 6. Kuşak dedesi Sabetay sevi’nin en sevmiş olduği müritleri içinde yer alan Solomon Kohendir.

Sabetay sevi dedesine ölmeden önce bir büyü kitabı bırakmış ve bu kitap 6 kuşaktır bilici Saul ve ailesi tarafınca korunmaktadır. Bu öylesine özel bir kitaptır ki Mısır hanedanlığından bir çok firavun görmüş ve baş kahinler tarafınca çoğunlukla kullanılan bir kitaptır. İçerisinde bir çok özel dinsel tören vardır. Bu ritüellerin içinde ise kimse tarafınca bilinmeyen ve sadece kahin saul ve ailesi tarafından malum çok özel bir büyü vardır.

Bu büyü aslen tek bir büyü ritüelinden ibaret değildir. Bir çok büyü ritüelinin birleşmesiyle oluşan ve özel bir biçimülü olan bir büyüdür. Bu büyü kişiye istediğini veren çok özel bir büyüdür. Kişi ister ak büyü ister kara büyü alanında bir büyü istesin bu büyüyü yaparak kişiye istediğini verebilirsiniz.

Bu büyü yapılması son aşama zor bir büyüdür. Kitabın içinde 6 tane sihrin birleştirilmesiyle oluşan bir büyüdür. Bu büyünün dünya üzerinde ne bir eşi vardır ne de benzeri vardır. İnternet üzerinde görmüş olduğunüz bayağı büyüler benzemez her işlem için standart bir gün belirlenmiştir. 21 gün içinde hangi işlemi isterseniz isteyin bu büyü ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Söylemiş olduğum gibi Saul Kohen ve ailesi tarafından 6 kuşaktır devam ettirilen ve onların haricinde kimsenin bilmediği bir büyü olarak yapılmaya devam edilecek bir işlemdir. Gematria adında olan bir ilime büyü kitabı içinde bulunan gizli saklı şifreler çözülmektedir. Bu şifreler çözüldükten sonrasında 6 sihrin içinde bulunan malzemeler karıştırılmakta ve ona göre de ortaya çok etkili bir işlem çıkmaktadır.

Son derece etkili olan bu işlemler 21 gmeşhurk sürenin nihayetinde ne isterseniz size istediğinizi verecek bir işlemdir. Bu büyü ile meydana getirilen işlemleri bozabilecek bir bilici yoktur. Bir tek meydana getiren kişi bu işlemi bozabilir. Onun haricinde işlemler ömürlüktür. Büyünün bozulamama sebebi tek bir büyü olmayıp bir çok sihrin birleşiminden oluşmasından meydana gelmektedir. Her sihrin bozulması için bir büyü mevcuttur. Fakat bu büyü de uygulanan ritüeller birden fazla olduğu için bu büyüyü bozmak için uygun bir ayin bulunamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort