Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü bozma yöntemleri nedir? Bu mevzu ile ilgili bilgiler aktaracağız. İnsanlar farklı amaçlar ile ilgili büyü yaptırmaktadırlar. Ne yazık ki bu büyülerin bazıları insanların hayatlarını alt üst etmek amacı ile yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı da üzerinde yahut evinde büyüden şüphelenen kişiler, bilici hocaya başvurarak büyüleri bozdurmak istemektedirler. Tıpkı büyü yapımında olduğu gibi büyü bozma işlemi de bilici hocalara yapmış oldurılması gerekmektedir. Ancak halk içinde sirke, kaya tuzu şeklinde maddeler ile büyü bozma işlemi yapıldığı bilinmektedir. Peki bu malzemeler ile büyü nasıl bozulur? Bu konuya değinelim.

Sirkeli Su ile Yıkanmak ya da Kaya Tuzu ile Banyo Yapmak Büyüyü Bozar Mı?
Halk içinde inanışlardan bir tanesi de bazı maddeler ile sihrin evde bozulacağızdır. Peki sirkeli su ile yıkanmak ya da kaya tuzu ile banyo yapmak büyüyü bozar mı? Kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler, bu büyüyü bozmak için bazı yöntemlere başvurmaktadırlar. Bunlar içinde en bilineni de sirkeli su ve kaya tuzu ile yıkanmaktadır. Daha önceden büyü olayları ile karşılaşan kişiler genellikle bu yöntemlere başvurmaktadır. Çünkü daha önceden büyü ile karşılaşan kişiler, büyülerin etkileri nelerdir bu mevzuda fikir sahibidirler. Ancak bunu bilmeyen kişiler de büyük bir arayış içerisine girmektedir.

Özellikle kara büyü ve etkileri hakkında data sahibi olan kişiler, bu büyülerin ne kadar tehlikeli olduklarını bildikleri için asla bu etkilerin altına girmek istemezler. Bu yüzden de bundan korunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Çok eski zamanlardan beri yapılan büyüler, birçok ferdin yaşamında olumsuzluklara sebep olmuş ve kimi zaman de geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşamalarına sebebiyet vermiştir. Bu yüzden de insanoğlu büyüden korkmaktadırlar. Ancak buna rağmen insanlar gerektiği vakit büyü yaptırmaktan da geri durmazlar.

Büyü bozma şekilleri nelerdir diye araştırılmış olduğunda insanların tercihlerini sirke ve tuzdan yana kullandıkları da bir gerçektir. Peki büyü iyi mi bozulur? Ona bakalım.

Büyü nasıl Bozulur?
Büyü iyi mi bozulur? Diye açıklayacak olursak eğer bunu şu şekilde cevaplamak mümkün olacaktır. Büyü bozma işlemleri medyumların da çok zorlandığı işlemler arasında yer verilmiştir. Büyü bozma işlemini gerçekleştirirken medyumların hem çok çalışması aynı zamanda çok sabırlı olması gerekmektedir. Özellikle kendilerini manevi anlamda geliştirmiş medyum hocaların bile büyü bozarken bile zorlanmaları mümkündür. Büyü bozma işlemleri gerçekleştirilirken kesinlikle doğru tekniklerin kullanılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak en küçük yanlış bile büyünün etkilerini ciddi boyutta etkilemektedir. Büyü bozarken kahin hocaların ruhani varlıklar ile iletişime geçerek çok özel tılsımlı sözler söylemesi gerekmektedir. Ancak bazı medyumlar farklı tekniklere kullanmaktadır. İnsanlar da bu tekniklerin neler bulunduğunu merak etmektedir. Bu nedenle de araştırma içerisine girmektedirler. Aşağıda bahsedilen teknikler yer almaktadır.

Kuran-i Kerimde yer edinen bazı ayetler ve dualar şu ve yemeklere okumak.
Gerçek kahin hocaların hazırladığı vefk ve muskaları medyumun önerdiği benzer biçimde kullanmak.
Çok güçlü medyumlara giderek yeni büyü yaptırmak ve bu sayede eski büyülerin etkilerinden kurtulmak ve bu tekniklerden yararlanmak.
Büyü bozma şekilleri nedir? Sorusuna kısmen bu şekilde yanıt verebiliriz.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?
Büyü bozmak için ne yapmak gerekir? Bu soruya cevap verelim. Öncelikle üzerinde büyü olduğuna şüphelenilen kişiler mutlaka kulaktan dolma bilgilere saygınlık etmemelidirler. Bunun için gerçek bir medyuma ulaşarak bu mevzu hakkında medyum hocadan yardım almaları gerekmektedir. Çünkü büyü bozma işlemlerinin yan etkilerinden zarar görmemek için ilim irfan sahibi bir gerçek medyum hoca tarafınca yapılması gerekir. Büyü bozma işlemi iyi mi yapılır bilmeyen kişiler kesinlikle bu işlemi kendi adım atarına meydana getirmeye kalkışmamalıdırlar.

Çoğu vakit insanlar büyülerin etkilerinden kendilerine maddi içsel zarar vermemesi için bir an önce büyüden kurtulmak istemektedirler. Bundan dolayı çok aceleci davranırlar ve yanlış uygulamalar sonucunda kötü neticelara maruz kalmaktadırlar. Bu yüzden kişilerin bilici hocaya gitmesi ve yapılan büyülere bakım çalışması yapılması gerekmektir. Büyülerin özellikleri belirlenerek bilici hoca tarafından bu etkilerin ortadan kaldırılması gerekir. Büyü bozma şekilleri nelerdir? Sorusuna verilecek en doğru cevap bilici hocalar tarafınca yapılacak büyü bozma işlemleridir. Çünkü bu sayede insanoğlu kendi kendine bozmaya çalışacakları büyülerin kötü neticeları ile karşı karşıya kalmayacaklardır.

Büyüden şüphelenilmesi durumunda ya da varlığından birey emin ise muhakkak alanında uzman, ilim irfan sahibi bir medyum hocadan yardım alması gerekir. Çünkü medyumlar yapacakları bakımlar sayesinde bu duruma sebep olan büyüleri ve özelliklerini ortaya çıkarmaktadırlar. Büyü bozma işlemi çok ciddi bir iş olduğu için muhakkak doğru tekniklerin kullanılması gerekmektedir. Özellikle kara büyülerin tesirleri oldukca ciddidir ve kara sihrin bozulması yapılmasından daha zor bir işlemdir. Sihrin ne vakit bozulacağına dair net bir informasyon vermek doğru olmaz, çünkü sihrin ne zaman bozulacağı kim bilir. Bu nedenle de bilici hoca işleme aldığı birey ve kişileri ve üzerlerindeki tesirleri takip etmesi gerekir. Büyü bozma işlemi devam ederken kesinlikle sabırla beklenilmesi gerekmektedir. Büyü bozduran kişilerin kahin hocanın bilgisi olmadan kendi başlarına herhangi bir işleme kalkışmaması gerekir.

Büyü Bozmak İçin Sirke Kullanılır Mı?
Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Sorusuna olarak sirke cevabını vermiştik. Çok eski zamanlardan beri insanoğlu nazardan, kötü enerjiden korunmak için kendilerince bazı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de sirkedir. Hatta öyle ki medyum hocalar bile büyü bozarken sirkenin yararlarından yararlanmışlar. Öyleyse büyü bozmak için sirke kullanılır mı? Sorusuna evet cevabını verebiliriz.

Halk içinde sirke ile yapılan en yaygın yöntemlerden biri sirke ile yıkanmak veya bulunan ortama sirke koymaktır. Ancak bilinmiş olduğu benzer biçimde güçlü büyülerin etkilerini bu yöntemler ile ortadan kaldırmak sanıldığı kadar kolay değildir. Kahin hocalara gore büyü bozmak için en doğru yöntem, öncelikle bakım çalışması yapmak, arkasından yapılan büyü hakkında informasyon sahibi olmak ve bu doğrultuda büyüyü bozmak için doğru teknikler kullanmaktır. Örneğin kötü enerjiden, nazardan yada cin kurallarından korunmak için sirke ilk akla gelen yöntemler içinde yer verilmiştir. Çünkü pek çok medyum hocaya bakılırsa cinler, sirke kokusundan etkilenmektedir ve en kısa sürede de sirkenin bulunmuş olduğu ortamdan uzaklaşma isteği duymaktadırlar. Bundan dolayı de büyü bozmak için sirke bilici hocalar tarafından da en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almıştır.

Sirke ile Büyü Bozmak
Yukarıda büyü bozmak için kullanılan yöntemler içinde sirkeyi saymıştık. Peki sirke ile büyü bozmak iyi mi bir işlemdir? Onu değerlendirelim. Toplumda biroldukça yaşadığı bazı olumsuz vakaları, maddi ve manevi problemlerı büyüye bağlamaktadır. Bu nedenle de pek çok birey bu durumdan kurtulmak için medyum hocaların kapısını çalmaktadır. İnsanları bu negatif durumdan kurtarmak ve hayatlarını yaşanabilir hale getirmek için bilici hocaların büyü bozma işleminde doğru şekilleri ve nesneleri kullanacaklarını bilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı büyü bozdurmak isteyen kişilerin öncesinde araştırma yaparak deneyimli gerçek bir medyum hocaya gitmesi gerekir.

Bazı bilici hocalar yaptıkları bazı işlemlerden sonrasında büyü bozmak için sirkeli suya bazı tılsımlı sözcükler anlatmaktadır. Hazırlanan bu sirkeli sudan içmelerini, bu su ile banyo yapmalarını ve yaşadıkları ortama da bu sudan serpmelerini istemektedirler. Bu sirkeli su sayesinde işlemden etkili sonuç alabilmektedirler. Sirkeli su ile banyo yapmak büyü bozmada bilinen en etkili yöntemdir. Ancak bazı kahin hocalara göre de büyü bozmak için sirkeden daha güçlü ve etkili yöntemler bulunmaktadır.

Büyü bozma yöntemleri nedir? Sirke, her ne kadar kötü bir kokuya sahip olsa da kötü enerjileri yok etmede, büyüleri bozmada malum ve çok yaygın bir şekilde kullanılan bir gerçektir. Biroldukça kahin hoca tarafından kabul olunan bir gerçek daha vardır ki o da cin veya iblisin sirkenin kokusundan rahatsız olmasıdır. Bu yüzden de musallat oldukları kişiyi yahut bulundukları bu ortamı sirke yüzünden terk etmektedirler.

Peki sirkeli su ile büyü bozma uygulaması iyi mi bir işlemdir birazda bundan bahsedelim. Öncelikle sirkeli suyun özenle hazırlanması gerekmektedir. Yani kahin hoca tarafından sirkeli suya bazı tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Ardından geceleri yatmadan önce kişilerin bu sirkeli su ile yıkanması gerekmektedir. Üzerlerine sinen sirkenin bu kötü koku, kötü enerjilerin ferdin üzerinden kalkmasını sağlayacaktır. Bu yöntem bugüne dek pek çok kez denenmiştir ve etkili sonuçlar ile karşılaşılmıştır.

Kaya Tuzu ile Büyü Bozma
Yukarıda büyü bozma yöntemleri nedir? Sorusunda sirke cevabını vermiştik. Bu yöntemler bir diğeri ise kaya tuzu ile büyü bozma işlemidir. Peki kaya tuzu ile büyü nasıl bozulur? Onu inceleyelim. Özellikle Havas ilminde büyü bozmak için kaya tuzu çok önemlidir. Bu yüzden de birçok medyum hoca tarafınca bayağı fazla tercih edilmektedir. Bazı bilici hocalara gore kaya tuzunun sirke ile karıştırılması ve banyo yapılması gerekmektedir. Bazılarına gore de banyo yapmadan önce kaya tuzu 5 dakika boyunca ağızda bekletilmelidir. Bu işlemlerden hangisinin seçileceği ise insanların kahin hocalara bahsettikleri bilgilere değişiklik gösterebilmektedir.

Kaya tuzunun etkilerinden bir tanesi de kişilere musallat olmuş cin yahut iblisin kaya tuzundan hoşlanmamasıdır. Bundan dolayı de sirke şeklinde kaya tuzu da büyü bozma işlemlerinde çok sık kullanılan bir nesnedir. Ancak burada da diğer uygulamalarda olduğu şeklinde önemli olan kahin hocaların, kaya tuzunun üzerine okuması ihtiyaç duyulan bazı tılsımlı sözcüklerdir. Sirke yönteminde olduğu gibi büyü bozmada kullanılan kaya tuzundan sihrin ne vakit bozulacağı tam olarak bilinmemektedir. Bu nedenle de medyum hocanın çalışma yaptığı kişiyi ve büyünün etkilerini yakından takip etmesi gerekmektedir. Hem de medyumların bu kişilere tertipli olarak bakım çalışması yapmaları gerekmektedir. Bu sayede kaya tuzunun etkili sonuç verip vermemesi gözlemlenmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort