Boşanma büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü evli çiftlerin birbirlerinden ayrılması ve ayrı hayatlar kurması için evliliğin bitmesidir. İnsanlar mutlu bir yaşam için bir ömür birlikte yaşamak için ruh eşlerini ararlar. Evlilikle neticelanan güzel bir yolda ilerler ve aile olurlar. Fakat her süre bir ömür boyu beraber yaşamak mümkün olmaz. Kısa ve gerçeklerden uzak bir tanıma süreci yerini azap bir ev hayatına ve birbirini artık tanımayan çiftlere bırakırlar. Bu durumda boşanma kaçınılmazdır. Boşanmak helal olan ve insani bir durumdur. Bazı nedenlerle boşanmak istediği şekilde boşanamayanlar için boşanma büyüsü yapmış oldurmak bir çözüm olabilmektedir.

Dünyada ve ülkemizde çıkar için yapılmış evlilikler yada tek tarafın devamlı sıkıntı yaşadığı yada eziyet gördüğü evlilikler yaşanabilmektedir. Problem çıkaran taraf problemlerı çözmediği şeklinde bununla birlikte boşanmaya da yanaşmayabilir. Veya bir taraf ötekini severken diğerinin sevgisi bitmiş olabilir. Yine taraflar anlaşarak boşanamamakta ve problemlerını da çözememektedir. Şiddet gören veya mutsuz olan bir insanın boşanmak istemesi çok doğaldır.

Boşanma büyüsü nedir? Bu ve benzeri durumlar yaşayan ve boşanmak isteyen taraf boşanmaya ikna olmayan eşi için boşanma büyüsü yapılmasını isteyebilir. Boşanma büyüsü konusunda uzman ve ilim sahibi bilici hocalar tarafınca yapılabilmekte olan kadim bir büyüdür.

Boşanma büyüsü etki ettiği süre eşler birbirinden ayrılacak aile dağılacak ve asla yeniden bir araya gelmek istemeyeceklerdir. Boşanma büyüsü yapmadan önce iyice düşünmek ve kötü niyet taşımadan taraflar için daha mutlu bir hayat elde edilecekse yapılmalıdır. Diğer türlü seven insanları ayırmak yuvaları dağıtmak anlamına gelir ki bu dinen de uygun değildir. Bu büyüyü kötü niyetle yapan kişiye geri rotatif ve kendisi ve çocukları da mutlu yuva kuramazlar.

Büyü yaparken bir nevi insanoğlunun iradesi elinden alınmış olur. Böyle bir şey yapmadan önce tüm şartların bunu gerektirdiğinden ve başka bir seçenek olmadığından kesin olunmalıdır. Uzman bir medyum ve alim hocadan düşünce almadan, danışılmadan boşanma büyüsü yapmış oldurmak ciddi olumsuzluklara neden olabilir.

Boşanma Büyüsü nasıl Yapılır?
Boşanma büyüsü evliliğin sonlandığini ve eşinin kendisini istemediğini kabul etmek istemeyen kişilere iradesi haricinde etki ederek eşini bırakmasını ve boşanmasını sağlamak için meydana getirilen bir büyüdür.

Her türlü çözümü denemiş fakat mutsuz evliliğini ve sevmediği eşini boşanmaya ikna edememiş olan kimse son çare olarak uzman bir kahin vasıtası ile boşanma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Önce güvenilir bir medyum bulmalı ve derdini ona anlatmalıdır. Boşanma büyüsünün yapılışı uzman medyumlar tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Çözümleri gerçekçi ve büyü mevzusunda uzman ilim sahibi gerçek bir medyum hoca istediğiniz büyüyü yapabilir ve sizin sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kimse uzman olan bir bilici yada hocaya danışmalıdır. Kesinlikle kötü niyetli olunmadığından kararlı olunmalıdır. Vaziyet anlatılarak boşanmaya ikna olmayan fert ve yaşananlar hakkında bilgi verilmelidir. Eğer işinin ehli ve ilim bir sahibi bir kahin hoca boşanma büyüsünü önerirse uygulanması ihtiyaç duyulan bazı işlemler olacaktır. Yapılması gerekenlerin sırası ve zamanı çok önemlidir. Atlanmadan hepsi yerine getirilmelidir ki büyü tutsun ve hızlı etki etsin.

Evli çifte ilişkin eşyalar, kişisel bilgiler ve fotoğraf istenebilir. Ayın belirli günlerinde ve belli mekanlarda yapılması ihtiyaç duyulan bazı işlemler vardır. Uzman medyumunuz size bunları teferruatlı şekilde anlatacaktır. Titiz ve sabırlıca bu işlemleri yapmalısınız. İstenen eşyaları getirmelisiniz. Daha sonra boşanma büyüsü için okunması ihtiyaç duyulan dualar vardır. Bunlar büyünün hızlı etki etmesini kimsenin zarar görmemesini elde edecektir. İki hafta ila 40 gün arasında tesirleri görülebilir.

Boşanma büyüsü nasıl yapılır? Her büyü için yapılması ihtiyaç duyulan bazı farklı ritüeller vardır. Her kahin ve hocanın kendine gore metotları vardır. Kara büyü olarak değil sadece tarafların sorunlarını çözerek kendi hayatlarını kurmaları için boşanma büyüsü icra eden uzman kişileri tercih etmelisiniz. İnsanların hayatlarından sorunlarından istifade ederek para kazanmak isteyen sahtekarlardan sakınmalısınız. Kötü neticelar elde etmemek için işinin ehli ve uzman medyumlardan yardım almalısınız. Kötü duygular oluşturmadan hayatlarını ayrı sürdürmek için boşanma gereklidir ve yalnız bunu sağlayacak şekilde uygun olan büyü yapılmalıdır. Bazı medyumlar düşünmeden kara büyü yapmakta ve kendisinden yardım isteyen insanın ve büyü meydana getirilen kimsenin kötü şeyler yaşamasına neden olmaktadır. Bu yüzden iyice düşünülmeli, araştırılmalı ve güvenli kimselere başvurulmalıdır.

Ayırma büyüsü, soğutma büyüsü gibi mutlu olmayan çiftleri uzaklaştırmak için yapılması ihtiyaç duyulan başka büyüler de bulunmaktadır. Boşanma genelde eşlerden birisinin aldatması şeklinde durumlarda ortaya çıkar. Bir taraf kendini kötü hisseder ve yıkılır fakat diğer taraf umursamaz bir tavır takınabilir. Çocuklarını evini dikkatsizlik eden ve kötü davranan bir babanın yada annenin kahrını çekmektense boşanmak bir çözüm olabilir. Eşlerden birisi sevgi ve saygısını yitirmiş olabilir. İstenmeden evlenmek zorunda kalınmış olabilir. İnsanların başka bir sevdiği olabilir fakat bir türlü boşanamamakta ve azap içinde yaşıyor olabilir. çoğu zaman tek taraflı bitmiş ilişkilerde boşama büyüsü yapılmaktadır. Gene istenen çözüm boşanma mı bunu iyi düşünmek gerekmektedir. Eşlerin bir tarafının diğerine olan saygısı ve sevgisi farklı olabilir. Veya eşine şiddet tatbik eden ve aşağılayan baskın bir taraf olabilir. Böyle durumlarda boşanmaya yanaşmayan bir taraf ve mağdur olan öteki taraf olmaktadır ki bu durum çok sık görülmektedir. Evli olmak için bir nedenin olmadığı bu şekilde durumlarda boşanma büyüsü yapılabilir.

Şiddet görülen veya hanımların syaşamüldüğü bazı evliliklerde de adam boşanmaz istemez. Kadını hırpalar ve bir nevi esir gibi meblağ. Böyle evliliklerde de sıklıkla boşanma büyüsü ile kadını özgürlüğe kavuşturmak mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort