Başkalarının İyiliği İçin Yaptırmanız Gereken Büyüler

Başkalarının iyiliği için büyü yapmak fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle bir fert çok sevdiği bir bireyin iyiliğini düşünmek için ona çeşitli büyüler yapabilmektedir. şu demek oluyor ki başkalarının iyiliği için büyü yapılır mı sorusunun cevabı evettir. Sadece bir başkasına iyiliği için de olsa büyü yapmadan önce bazı şeyleri bilmek gerekmektedir. Peki bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler nedir?

Büyü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Büyü yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir çok durum bulunmaktadır. Bunlardan en başta geleni Müslümanları ilgilendiren büyünün günah olup olmadığıdır. Özellikle beyaz büyülerin günah olup olmadığı hakkında bir çok soru işareti bulunmaktadır.

Büyüler, İslam dininde kara büyü de olsa beyaz büyü de olsa uygun görülmemektedir. Bu yüzden büyülerle uğraşacak bir Müslümanın yalnızca büyüleri bozmak için uğraşması tavsiye edilir. Yine de büyü yapmak isteniliyorsa dikkat edilmesi gereken başka hususlar bulunur. Peki büyü yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Büyü yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en önemli unsurlardan birisi de kişinin bu tür durumlarda rızasının olup olmamasıdır. Eğer büyü yapılacaksa sihrin etkisine girecek kişiye büyü yapılacağı söylenmemelidir. Sadece büyü aşk büyüsüyse kişiye belli etmeden aşktan yana olup olmadığı sorulmalıdır. Bu durumda bireyin rızası yoksa büyüye başvurmamak gerekir.

Bununla birlikte herhangi bir mevzudan büyüye muhabbet açıp büyü hakkında kişinin görüşlerini alıp ona gore dikkat etmek gerekir. Birey büyüye hiç sıcak bakmıyorsa büyüden vazgeçilmelidir. Eğer kişinin büyü hakkında görüşleri ılımlıysa büyüyü yapmak için adım atılabilir. Ancak elbet öncesinde başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız gereken büyüler bilinmelidir.

İyilik İçin yapılan Büyüler
İyilik için yapılan büyüler kimi vakit aşk kimi vakit mutluluk ve kimi süre maddiyat açısından yapılmaktadır. Bu konularda ise pek çok büyü bulunmaktadır. Sadece aşk için de mutluluk için de ve maddiyat için de meydana getirilen büyülerden en bilinenleri sayılıdır.

Aşk için meydana getirilen büyülerden en bilinenleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve yumurta büyüsü olmaktadır. Mutluluk için yapılan büyülerin en bilinenleri mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsüdür. Maddiyat için meydana getirilen büyülerden en bilinenleri ise zenginlik büyüsü, bereket büyüsü ve para kazanma büyüsüdür. Bu büyülerin amaçları ortak bir şeye hizmet eder ancak yapılışlarında bir fazlaca farklar bulundurur.

 

Başkalarının İyiliği İçin Aşk Büyüleri iyi mi Yapılır?
Başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız ihtiyaç duyulan büyüler içinde bulunan aşk büyüleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve yumurta büyüsünden oluşmaktadır. Peki aşk büyüleri iyi mi yapılır?

Büyü yapmak için en doğru yöntem güvenilir ve işinde iyi bir hocaya başvurmaktır. Ancak çoğu büyü evde tek başına da yapılmalıdır. Burada ilmine güvenen kişi büyüyü yapmalıdır. Çünkü büyü yüksek bir ilim ve özgüven ister. Bu mevzuda ise birey kendine güveniyorsa büyü kitaplarından, hocalardan ya da diğer güvenilen kaynaklardan aldığı veriler ile büyüyü yapmalıdır.

Büyü yaparken internetten alınan bilgiler bazı durumlarda doğru olmayabileceğinden dolayı büyü kitapları ya da bir hocanın verdiği yöntemler en kısaca olacaktır. Gerekli ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dualar elde edildikten sonra uygun ortamda büyüyü anlatılana gore gerçekleştirmek gerekmektedir.

Aşk büyüsü iki kişiyi aşık etme amacıyla yapılmalı, bağlama büyüsü iki kişiyi bağlama amacıyla yapılmalı ve yumurta büyüsü de gene iki kişiyi bir araya getirmek için yapılmalıdır. Burada iki kişiden birisi iyiliği istenen kişi olursa bu durumda büyünün amacı istenilen kişiye doğru şekilde uygulanmış olur.

Başkalarının İyiliği İçin Mutluluk Büyüleri nasıl Yapılır?
Başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız gereken büyüler içinde yer alan mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsü kişilere rahatlık ve her şeye karşın mutluluk sağlamayı hedeflemektedir. Mutluluk büyüsü ve muhabbet büyüsünün yapılması için de büyü icra eden bir hocaya başvurmak veya en kötü yardım almak gerekir.

Çünkü bir hocanın yapacağı büyüler her zaman daha etkili ve hızlı gerçekleşir. Ancak gene de her iki büyü evde yapılabilmektedir. Gene diğer büyülerde olduğu benzer biçimde bu büyüde de özel ritüeller, özel tılsımlı sözcükler ve özel dualar güvenli kaynaklardan elde edilmelidir. Bunlardan birisi büyü kitapları ve bir diğeri ise güvenilir hocalardır. Bu kaynaklardan gerekli şeyler elde edildiğinde bireyin mutlu olması için büyü yapılmalıdır. Peki mutluluk büyüleri nasıl yapılır?

Uygun ortamda yapılan mutluluk büyüsü iyiliği istenen bireye adanmalı ve ihtiyaç duyulan ortamda anlatıldığı şekilde yapılmalıdır. Tüm işlemler anlatıldığı şekilde özenle yapıldıysa istenilen hedef tamamlanmış olur. Muhabbet büyüsü de gene ferdin bildirişimini iyileştirmek amacıyla yapıldığı takdirde amaca ulaşılmış olacaktır. Burada önemli olan ne niyetle yapıldığını büyü esnasında kalben bilmektir.

Başkalarının İyiliği İçin Maddiyat Büyüleri iyi mi Yapılır?
Başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız gereken büyüler maddiyat büyüleri olmaktadır. Ferdin bu dünyadaki yaşamında maddi açıdan zengin ve rahat olabilmesi için maddiyat büyülerine başvurulabilir. Bu büyülerden en bilinenleri ise daha öncesinde de bahsedilen zenginlik büyüsü, bereket büyüsü ve para kazanma büyüsüdür.

Üç büyünün de amacı kişiye maddi bolluk sağlamak, ticarette kazandırmak ve her türlü kar elde ettirmektir. Bu büyülerin evde yapılması çok uygun görülmese de ilmine güvenen bireyler evde yapmayı isteyebilir. Bu durumda bir hocaya gitmek gerekmez. Ancak evde yapılacağı takdirde detayları almak için bir hoca ile iletişime geçmek doğru olacaktır. Peki maddiyat büyüleri nasıl yapılır?

Gerekli ritüeller, lazımsa vefkler, dualar ve tılsımlı sözcükler elde edildiği takdirde büyü anlatılan şekilde en içtenlikle yapılmalıdır. Aynı zamanda iyilik için yapılan öteki büyülerde de olduğu şeklinde gene kalpten geçen sihrin adanacağı birey olmalıdır. Bu durumda büyü o kişiye adanacak ve büyü etki gösterdiğinde tesirini ortaya çıkaracaktır.

Başkasının İyiliği İçin meydana getirilen Büyüler Ne Kadar Zamanda tesir Eder?
Başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız ihtiyaç duyulan büyüler genellikle belirli sürelerde tesir etmektedir. Büyü yapan kişiler büyünün derhal etki etmesini ve derhal isteğini pozitif yönde şekilde alıp mutlu bir halde yaşamayı istemektedir. Bu da kafalarda başkasının iyiliği için yapılan büyüler ne kadar zamanda etki eder sorusunu oluşturur.

Başkasının iyiliği için yapılan büyüler aşk, maddiyat ve mutluluk hedefleyen büyülerdir. Elbet başka büyüler de bulunsa da akla gelen ilk üç büyü türünün de etki süreleri farklıdır.

Aşk Büyülerinin tesir Süresi Nedir?
Aşk büyüleri, başka iki kişiyi kavuşturmak amacıyla doğru bir halde yapılmaktadır. Bu şekilde meydana getirilen büyüler de aşk büyülerinin etki süresi nedir sorusunu oluşturur.

Aşk büyüsü,15-20 gün içinde tesir ederken bir hocayla yapıldığı takdirde 10-15 gün şeklinde bir sürede tesir edebilecektir. Normal olarak süre azalıp çoğalabilmektedir sadece bu büyü çoğu zaman bu zamanlarda etki etmektedir.

Aşk büyüleri içindeki bağlama büyüsü de iki kişiyi bağlamak amacıyla yapıldığında genellikle 15-20 gün şeklinde bir sürede etkisini göstermektedir. Bu büyü hocayla yapıldığı takdirde ise süre 12-15 gün içinde olabilmektedir.

Aşk büyülerindeki yumurta büyüsü evde yapıldığı takdirde ve iki bireyin aşkı için yapıldığı takdirde tesir çoğu zaman 15 gün gibi bir sürede tesir eder. Eğer büyü iyi bir hocayla yapılmış olduysa da 10 gün gibi bir sürede tesir etmektedir. Bu süreler genellikle ortaya çıkan durumlardır.

Mutluluk Büyülerinin etki Süresi Nedir?
Mutluluk büyüleri, kişilerin mutluluğunu sağlamak amacıyla yapıldığı takdirde ortalama bir tesir süresi bulunur. Bu da mutluluk büyülerinin tesir süresi nedir merakını oluşturur.

Mutluluk büyülerindeki mutluluk büyüsü bir başkasının mutluluğu için yapılırsa tesir süresi 20 gün benzer biçimde bir süredir. Bu süre bazen 30 güne kadar çıkabilirken bazen de daha erken olabilmektedir. Eğer bu büyü bir hocayla yapılmış olduysa genelde 15 gün gibi kısa bir sürede büyünün tesiri görülecektir.

Mutluluk büyülerinden olan muhabbet büyüsü, tek başına yapıldığı takdirde 10 gün şeklinde bir sürede tesir etmektedir. Ancak bu büyü bir bilici ile başkasının iyiliği amacıyla yapılırsa sihrin etki süresi 5-7 gün içinde olabilmektedir.

Maddiyat Büyülerinin tesir Süresi Nedir?
Maddiyat büyülerinin arasında zenginlik büyüsü, bolluk büyüsü ve para kazanma büyüsü bulunmaktadır. Peki maddiyat büyülerinin tesir süresi nedir?

Maddiyat büyülerinden zenginlik büyüsü bir başkasının iyiliği amacıyla yapıldığında tesir süresi genellikle 30-40 gün benzer biçimde bir süredir. Sadece bu büyü bir hocayla yapılırsa etki süresi 20-30 gün civarında değişmektedir. Elbette ortalama olan bu süre kimi vakit çoğalırken kimi vakit azalabilmektedir.

Maddiyat büyülerinden bereket büyüsü bir başkasının bereketi amacıyla yapıldığında 13-15 gün gibi bir sürede etki göstermektedir. Eğer bu büyü de bir hocayla yapılırsa 10-12 gün civarında etki gözlemlenebilir.

Maddiyat büyülerinde bulunan bir başka büyü de para kazanma büyüsüdür. Para kazanma büyüsü tek başına yapıldığı takdirde 15-20 gün şeklinde bir sürede tesir eder. Aynı durum bir hocayla olduysa 10-15 gün gibi bir sürede büyünün etkisi ortaya çıkacaktır.

Başkasının İyiliği İçin yapılan Büyüler nasıl Bozulur?
Başkasının iyiliği için yaptırmanız ihtiyaç duyulan büyüler her ne kadar beyaz büyü de olsa günahtır ve önceden yapılmış olduysa bozulması gerekir. Yapılması düşünülüyorsa da vazgeçilmelidir. Sadece büyü fark edilmiş olduğu takdirde de büyüyü bozmak gerekebilir. Peki başkasının iyiliği için meydana getirilen büyüler iyi mi bozulur?

Büyüler hocalar tarafından yapıldığında bozmak daha zor olsa gerek. Sadece gene de her türlü sıkıntılığa karşı çaba gösteren ve büyüleri bozmak için uğraşan gerçek medyumlar bulunmaktadır. Medyumlar tanrı rızası için çalışır ve büyü bozmak için günlerce uğraşabilirler. Bu nedenle büyü ne kadar güçlü olursa olsun gerçek bir medyum elbette büyüyü bozabilmektedir.

Büyü bozmak için medyuma gitmek caiz olduğundan bir medyumun özel ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve allah’a duaları ile büyüyü bozması istenebilir. Bu konuda medyuma yardımcı olmak için Ayet el Kürsi, Felak ve Nas Suresi, Fatiha Suresi ve Yunus Suresi şeklinde sureler ve Kur’an-ı Kerim’deki ayetler okunabilir.

Özellikle büyü bozmak için Hz. Muhammed’e gönderilen Felak ve Nas sureleri büyüleri bozmak için çok etkili surelerdir. Bu yüzden bir taraftan kahin uğraşırken bir yandan da bu sureleri okuyup büyüyü bozmaya çalışmak işe yarayabilecektir.

Eğer büyü 3. Kişi tarafından anlaşılırsa da yine aynı işlemler yapılmalıdır. Özellikle 3. Bir kişi büyü bulunduğunu görürse şüphe etmeden bozmaya çalışmalıdır. Çünkü yaşanan mutluluk organik değildir. Başkalarının iyiliği için yapmış oldurmanız gereken büyüler bu şekildedir ve öncesinden yapıldıysa da çok geç olmadan bozulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort