Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü nasıl Yapılır
Bu konu çok farklılık göstermektedir. Bu sihrin yapılamasını isteyen, büyüyü meydana getiren ve sihrin yapıldığı kişiler dahil olmak üzere biroldukça farklılık gösterir. Bu farklılıkları belirleyen kişi ayırma büyüsü icra eden medyumlardır. Sadece bu seçimi kendi kafalarına nazaran yapmazlar. Kişilere yapmış oldukları bakım sonucu buna karar verirler. Kimi zaman normalde geri getirme büyüsü olan büyüleri değiştirerek ayırma büyüsü haline getirilebilir. Yalnız bununla da kalmaz. Birçok farklı etmen büyünün nasıl yapılacağını etkisinde bırakır. Ayırma büyüsü yapmaya başlamadan önce hakkaten bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilim sahibi değilseniz, daha önce bu tür işlemler yapmadıysanız yada iyi mi yapıldığı hakkında hiçbir fikriniz yoksa mutlaka uygulamaya başlamayınız aksi takdirde bu durum hüsranla ve kötü bir durumla sonuçlanabilir.

Ayırma Büyüsü belirtileri
Bu büyü de ayırma büyüsü meydana getiren hocalar tarafından yapıldığında diğer büyülerin etkilerinden farklı etkisinde bırakır göstermez. Sadece bu etkilere ek birkaç farklı tesir görülmektedir. Ancak kişiler üzerinde kilit ve koruma varsa etkiler fark edilmeyebilir. Peki hem öteki büyülerde hem ayırma büyüsünde görülen etkisinde bırakır nedir diye soracak olursanız uyku düzensizliği, kabuslarla uyanma, uyurgezerlik, ezandan ve dini duyguları kabartan şeylerden (ilahi, hadis, ayet gibi) rahatsız olmak ayırma büyüsü tesirleri içinde sayılabilir. Bunların yanı sıra arası iyi olan iki kişinin (Karı-Koca, iki yakın arkadaş, sevgili şeklinde) aralarının açılması sebepsiz kavgalar ve ayrılık bu büyünün emaresi olabilir. Bu benzer biçimde durumlara dikkat edilmeli ve bir medyuma başvurulmalıdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur ?
Sadece Ayırma büyüsü icra eden hocalar tarafından bozulabilir. Bozma işlemi çok meşakkatlidir. Ilk başlarda büyüyü bozacak kahin bakım yapar ve büyünün kim tarafınca yapıldığını tespit eder. Daha ondan sonra bu sihrin hangi yöntemle yapıldığı araştırılır. Hemen sonra ise bozmak için hangi işlemler olacağını söyler kişiye görevler verir uzun bir süre deformasyona uğramış işlemi gerçekleştikten sonrasında büyünün etkilerini tamamen silmek ve terse çevirmek için geri getirme için işlem yapılır. Ayırma büyüsü bozma işlemi deneyim sahibi olan ayırma büyüsü meydana getiren medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde istenilen amaca ulaşılamaz. Sabırlı olmak bu işte kilit noktalardan birisidir.

Ayırma Büyüsünün tesiri
Bu işlem yapılmış olduktan sonrasında tarafların ne yapacağı kişilere kalmıştır. Isteğe bağlı olarak kişiler medyumların yardımıyla bir araya getirilebilir. Ama bu durumlar yaşandıktan sonrasında kişinin aldatan tarafa itimatı ve sevgisi ne durumda olur bilemeyeceğimiz için bir şey diyemiyoruz. Sadece aldatılan taraf aldatan tarafın sevgilisi ile ayrılmasını bir medyum yardımıyla sağlar ve işin daha kati olmasını isterse kendisine bağlama büyüsü de yapmış oldurarak evliliğini, ilişkisini ve mutluluğunu daha da garanti altına alabilirler. Bazı durumlarda medyumlar aldatılan kişiye bağlama büyüsü yaparak aldatan kişiyi aldattığı kişiden ayırabilir buda bir tür ayırma büyüsüdür.

Bunların yanı sıra kişiler uzun yıllar bir ilişki sürdürebilirler bunun sonucu olarak ilişkiden sıkılarak ilişki kurduğu kişiden ayrılmak isteyebilir. Sadece bu kişiye ayrılmak istediğini söyleyemediği onu kırmak istemediği için ayrılmak istediğini söyleyemez ve o kişiyi kendinden soğutmak ve ayrılmak için ayrılma büyüsüne başvurabilir. Bu konuda da kişilere yardımlar yapabilmektedirler. Ayırma ve ayrılma mevzusunda yardıma ihtiyacınız olursa bir medyuma başvurabilirsiniz. Konusunda uzman ve bilgili medyumlar size yardım etmekten sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafınca kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort