Ayırma Büyüsü Nasıl yapılır

ayırma büyüsü, Mutlu ve rahat bir ilişki süren sevgilileri veya evli karı kocayı ayırmak için kullanılan büyü ayırma büyüsü olarak tanımlanır. Bu büyü fazlaca tehlikelidir ve bu sebepten de etkileri/belirtileri çok kuvvetlidir. Art niyet duygusu barındıran kişiler bu büyüyü yapmış oldurmak ister. Günümüzde maksimum kullanılan büyüler arasında olan ayırma büyüsü art niyet barındırdığından kara büyü uygulamaları arasındadır. Soğutma büyüsü ile benzerlik gösterir fakat aynı değildir. Ayrılması mümkün görülmeye, birbirine çok bağlı çiftlerin bu büyü sayesinde ayrıldığı pek çok kez gözlemlenmiştir. Ayırma büyüsünün çokça çeşidi vardır. Bazılarının etkisi fazlaca yıkıcı ve kuvvetlidir aynı zamanda çok başarılı tesirleri görülmüştür.

Ayırma büyüsü tesirini kısa sürede göstermektedir. Aslına bakarsak ayırma büyüsü bir tek birbirini seven evli veya büyük aşk yaşayan sevgili çiftleri ayırmanın dışında bir tarafın ayrılmak istediği fakat öteki tarafın istemediği durumlarda çiftleri ayırmak için de kullanılabilir. Hatta bu büyü bir kişiyi mal, miras hakkından ayırma; içki, kumar, zina düşkünü kişileri de bağlarımlılıklarından ayırma mevzusunda kullanılır. Kısacası bu büyü adından da anlaşılacağı gibi aklınıza gelebilecek her türlü bağlarımlılıktan, sevgiden, düşkmeşhurkten ayırmak için veya akla gelen ilk anlamıyla kişileri birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür.

Ayırma Büyüsü tesirinde Olduğunuz nasıl Anlaşılır?
Eğer ki iki bireyi kısaca sevgiliyi veya evli çifti ayırmak amacıyla yapılıyorsa kişilerde bazı emareler ortaya çıkar. Çiftler arasında uzun süreli küslükler olur; çiftler problem çözmek yerine sorun çıkartmaya çalışır. Çiftler birkaç günde birbirinden uzaklaşmaya başlar. Aradan 5-6 gün geçtiğinde birbirleriyle barınma istekleri ortadan kaybolur. 7 gün geçtiğinde ayrılma fikri kafalarında belirir ve 10. Gün sonucunda ise tamamıyla birlikteliğin sonlanmasını kabullenirler. Toplamda en fazlaca 3-4 haftanın arkasından kati bir şekilde ayrılmış olacaklarını öngörürüz. Doğal olarak aksi bir durumla karşılaşılmış olduğunda sabırlı olmak gereklidir. Merak etmeyin, istediğiniz sonuca er ya da geç kesinlikle ulaşacaksınız.

Şunu da belirtmek isterim ki çiftler içinde ayırma büyüsü yapıldığında illa ki kavga gürültü olacaktır diyemeyiz. Hatta ve hatta bu büyü başarılı uygulanırsa çiftler birbirlerinden öyle uzak kalmak isteyecek ki kavga dahi edemez hale gelecekler. Ayırma süreci genelde bu şekilde olur, siz de bu süreci yaşıyorsanız ayırma büyüsü tesiri altında olabilirsiniz. Bu süreci yaşatmak istiyorsanız da bilin ki süreç bu şekilde olacaktır ve sonucunda emelinize ulaşmış olacaksınız.

Ayırma Büyüsü Yapmanın zamanı Var Mıdır?
Hayır, bu büyüyü istediğiniz zaman yapmış oldurabilirsiniz kısaca karar tamamen size kalmıştır. Öncelikle niçin bu büyüyü yaptırmak istediğinize medyuma söylemenizde yarar vardır, genelde medyumlar büyüleri nedensizce yapma yandaşı değillerdir. Gerçek manada mutsuz olan ya da ayrılmalarının daha doğru olacağı kabul edilen çiftler için ayıra büyüsü yapmak doğru olacaktır. Bu büyüyü kendi ilişkiniz için yaptırabildiğiniz benzer biçimde başka bireyler için de yapmış oldurabilirsiniz. Bu konuda profesyonelce hizmet almak ve en kısa yoldan çözüme ulaşmak isterseniz dilediğiniz zaman bana ulaşmanız yeterlidir.

Ayırma Büyüsünü niçin yaptırmak İsteyebilirsiniz?
Ayırma büyüsü yapılma nedeninizi büyü yapılırken edilen niyet şekillendirir. Büyüyü hangi niyetle yapmış oldurıyorsanız, etkiyi de o niyet doğrultusunda göreceksiniz.

Ayırma büyüsünün genel anlamda evli çiftleri ayırmak niyetiyle yapıldığını biliyoruz. Ayrılmasını dilediğiniz evli çiftler için yada kendi evliliğinizi bozma niyetiyle bu büyüyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Normal olarak hemen hemen evlenmemiş; evlilik yolunda ilişkisini sürdüren sevgililer, nişanlılar yada sözlüler için de ayırma büyüsü yapılabilir. Kısaca gene ayrılmasını dilediğiniz ama daha evlenmemiş çiftleri ayırmak istemeniz sebebiyle de ayırma büyüsü yapmış oldurmak isteyebilirsiniz. Bunlar haricinde de ayırma büyüsü çocuklarla anne babalar arasındaki sağlam bağları koparmak niyetiyle de yapılabilir. Anne baba ve çocukları arasındaki bağları kopartmak istemeniz nedeniyle de bu ayırma büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Tabi ki yalnızca kişisel bağları koparmak için ayırma büyüsü yapılmaz. Evlenmiş olan çiftlerin veya hemen hemen evlenmemiş olan sevgili, nişanlı çiftlerin evlerinde kısmeti, bolluğu kaçırmak istiyorsanız da bu büyü yapılabilir. Kısacası bir evin bereketini, bolluğunu kaçırmak şu demek oluyor ki evi bunlardan ayırmak istiyorsanız da ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bir kişiyi herhangi bir mal varlığından veya haiz olduğu miras hakkından ayırmak için de bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü yaptırmanın neticeları nelerdir?
Bir önceki “Ayırma Büyüsünü niçin yaptırmak İsteyebilirsiniz?” sorusunun sonucunda değindiğimiz bize başvurma sebepleriniz konusunun neticelarında neler olacağına şu demek oluyor ki isteklerinize nasıl bir seyirde ulaşacağınıza burada değinmek isterim.

Sevgililere yapılan ayırma büyüsü sonucunda çift arasında soğukluk oluşmaya adım atar. Zamanla birbirlerinden tiksinme derecesine kadar gidebilecek bir nefret duygusu açığa çıkar.
Evli çiftleri ayırmak amacıyla yapılan ayırma büyüsü en çok başvurulan sebep olduğundan bunun sonucunu detaylı anlatmak isterim. Eğer eşler içinde yapılan bu büyü doğru şekilde yapılırsa sonuçları çok etkili olacaktır ve arzu ettiğiniz sonuca ulaşmış olacaksınız. Açıkçası büyü yapıldıktan çok kısa süre sonrasında derhal etkilerini ve nasıl etki ettiğini görmüş olacaksınız. Süre içinde birbirlerine duydukları aşk nefrete dönüşecek; birbirleriyleyken içlerini huzur kaplarken huzursuzluk kaplamaya başlayacaktır. Doğrusu birbirlerine çekemez hale gelecekler, şiddetli geçimsizlik yaşamaya başlayacaklar. Bunu fark eden çiftimiz de bu duruma dayanamayacak ve boşanma yoluna gireceklerdir, sonuç da normal olarak ki boşanma olacaktır.
Eğer anne babaları çocuklarından ayırma niyetiyle bir medyuma başvuruyorsanız sonucunda ne olursa olsun isteğiniz gerçekleşmiş olacaktır. şu demek oluyor ki büyü yapılmış olduktan sonrasında ebeveynler çocuklarına karşı bir sevgisizlik yaşayacaklar, zamanla da birbirlerinden uzaklaşacaklardır.
Bu sonuçlar ayırma büyüsünün meydana getirdiği en belirgin neticelardır. Bu neticelardan ayırma büyüsünün doğru, bilgili, deneyimli bir medyuma yapmış oldurıldığında etkisinin ne kadar güçlü olduğu sonucuna varabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Yan tesirleri Var Mıdır?
Ayırma büyüsü oldukça etkili bir büyüdür ve bundan dolayı istenilen pozitif etkileri çok olduğu gibi bazı yan etkiler de ortaya çıkarabilir. Öncelikle ayırma büyüsü yapmış oldurmak istediğinize kararlı olup kararlı bir halde medyuma başvurmalısınız. Şimdi bu yan etkilerden bahsedeceğim yalnız bu yan etkisinde bırakır tamamen negatif olarak idraklanmamalıdır doğrusu büyüyü yaptırdığınız kişiler açısından bakıldığında olumsuz olarak görülen bir yan etki sizin açınızdan olumlu olabilir kısacası bu yan etkisinde bırakır aslına bakarsak sizin işinize gelebilir.

Ayırma büyüsü yukarıda belirtilen gibi evli çiftlerimize yapıldığı takdirde açığa nefret ve huzursuzluk duyguları çıkar. Bu büyünün bir yan etkisidir fakat dilediğiniz buysa sizin için olumlu bir yan tesir açığa çıktı anlamına gelir.
Ayırma büyüsü yapılan çiftlerin (sevgili veya evli fark etmez) birbirlerine karşı tiksinme duygusuyla bakmaları aslında yapılmış olan sihrin yan etkisidir fakat siz bu büyüyü yaptırırken çiftlerin birbirlerine aşkla, sevgiyle bakmalarından rahatsız olup yapmış oldurmak istediyseniz yine bu yan tesir de aslına bakarsak sizin açınızdan olumludur.
Anne-baba ve çocuklar arasında meydana getirilen ayırma büyüsü sonucu aile bireylerinin birbirlerinden soğuması da bakılmış olduğunda negatif bir yan etkidir fakat yine sizin isteğiniz bu yöndeyse büyü tuttuğunda sonuç hoşunuza gidecektir.
İçki, kumar veya herhangi bir olumsuzluktan bireyi ayırmak için ayırma büyüsü yapmış oldurdıysanız yan etki olarak bağlarımlılıklarından kurtulmuş olacak ama başka uğraşlar aramaya başlayacaktır. Bu da fazlaca olumlu bir yan etkidir aslına bakılırsa yani kişiyi kötü alışkanlıklarından kurtarmış ve belki de kişiyi ona iyi gelecek şeylerin arayışına sokmuş olacaksınız.
Görmüş olduğunüz üzere büyüyü yaptırdığınızda oluşacak yan etkiler size iyi gelebilir. Tesiri çok güçlü olan ayırma büyüsü sizi isteklerinize kavuşturacaktır.
Ayırma Büyüsünün Tehlikeli Yanları Var mı?
Elbet ki birbirini seven kişileri, huzurlu yaşam süren kişileri birbirinden ayırmak tehlikeli olabilir fakat önceki başlıklarda da üzerinde durduğum şeklinde bu işi bir medyum eline bıraktığınızda tehlikeli olmaktan çıkacaktır. Neticeta bu büyü yüzyıllar süresince meydana getirilen bir büyüdür ve sayılamayacak kadar çok insan emeline ayırma büyüsü sayesinde ulaşmıştır. Eğer ki işi bilen insanlar yaptığı biçimde de tehlikeleri olsaydı bu kadar insan yapmış oldurmaya devam etmezdi, yaptırmaya yanaşmazdı bile.

Ayırma Büyüsü nasıl Uygulanır?
Bu büyüyü işinin ehli bir medyum için oldukca kolaydır. İşini iyi bilen, deneyimli, donanımlı bir medyumdan yardım almadığınız takdirde istediğiniz neticelara ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Sihrin yapılışı medyumun engin bilgilerinde saklıdır. Eşleri ayırmak için, sevgilileri ayırmak için, anne baba ve evladını birbirinden ayırmak için yada herhangi bir bağlarımlılıktan kişiyi ayırmak için kullanılan büyüler birbirine çok benzerdir. Ayırma büyüsü bir kara büyüdür yani yapılışını kara büyü kitaplarında görebilirsiniz fakat bu yanlış olacaktır. Kendi başınıza tecrübe etmek yerine bir medyumun bilgileriyle isteğinizi gerçekleştirmek en sağlam ve doğru yoldur. Kısacası istemediğiniz sonuçları görmek istemiyorsanız sihrin nasıl uygulanacağını iyi bilen bir medyuma başvurmanızı önermekteyim.

Bir medyumun ayırma büyüsü yapmak için ihtiyaç duyacağı bazı şeyler bulunuyor ve oldukca sıradan bir şekilde büyü uygulanmaya başlanıyor. Ayırma büyüsünü yapmak istediğiniz bireyin ad ve soyadları, yine bu kişilerin dünyaya geldiğu seneler ve son olarak sihrin yapılacağı kişilerin resimleri genelde medyuma yetecek bilgilerdir. Bu bilgilere ulaşmak fazlaca rahat olduğu için büyünün yapım aşamasına geçmek de bilici için bayağı ve kısa sürede hallolabilecek bir işlemdir. Genellikle en fazla 1 hafta içerisinde hiçbir mesele olmaksızın bilgiler hazır şekilde büyü yapımına geçilmiş olur. Her işi işte uzman kişilere bırakmak gerektiği gibi büyü yaptırma işinde de bir bilene başvurmak önemlidir, büyü yapma işinin emek ve informasyon istediğini lütfen unutmayalım.

Doğru Medyuma Ulaşmanın Önemi
Sonuca gelecek olursak kısa bir özet halinde yukarıda anlatılanlardan ne anlam çıkarmanız gerektiğinden söz etmek isterim. Günümüzde birçok insan mutsuz evlilikler yaşıyor, mutsuz birliktelikler yaşıyor. Bunun yanı sıra kişilerin bağlarımlılıkları yüzünden karşı tarafta bağlarımlı kişiyle beraber yaşam süren ferdin yaşam kalitesi düşüyor ve huzuru bozuluyor. Kimi insan da evli bir bireye karşı sevgi veya aşk besliyor. Tabi ki bu durumda onların ayrılmasını beklemek mecburiyetinde kalıyor. Başka bir sorun da çocuklarının evlenmesinden, evli kalmasından rahatsız olan ebeveynlerdir ve doğal olarak ki gene aynı şekilde ebeveynler da evli çocuklarının ayrılmasını bekliyorlar.

Elbet ki bir tek evli çiftlerin ayrılmasını bekleyenler yok, evlilik yoluna girmiş nişanlı yahut bir tek flört eden sevgililerin ayrılmasını bekleyenlerin sayısı da oldukça fazla bunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Eğer siz de evliliğinden rahatsız olduğunuz bir çifti ayırmak, bir bağlarımlılıktan yakınınızı kurtarmak, çocuğunuzun evliliğinin herhangi bir sebeple devam etmesini istemediğiniz için onları ayırmak, aşık olduğunuz bireyin evliliğini bozmak istiyorsanız benim engin bilgilerimden, tecrübelerimden ve yeteneğimden faydalanabilirsiniz. Sonuca hemen ulaşmak, tehlikeli neticelarla karşılaşmamak sizin için önemliyse benim şeklinde doğru bir medyuma ihtiyacınız var anlamına gelir. Donanımlarımdan, yeteneğimden, bilgi ve tecrübelerimden faydalanmanız için her daim yanınızda olduğumu belirtmek isterim. Her türlü büyü yaptırmak için bana ulaşacağınız şeklinde ayırma büyüsü yapmış oldurmak için de bana çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort