Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler için öneriler

Aşk Büyüsü nasıl Yapılır ?
Tüm büyüler de olduğu şeklinde bu sihrin de birden fazla yapılış şekli vardır. Bu ritüeller işlemi tatbik eden medyumun dini, dili, ırkı, yaşadığı ülke ve yatkın olduğu büyü çeşitlerine gore değişiklik göstermektedir. Ben size bugün fotoğrafla yapılan aşk büyüsünü anlatacağım. Bunun için işlem yapılacak kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğraf bilgileri gerekmektedir.

Bunun yanı sıra büyü yapımında kullanılacak olan safran mürekkebi, nar kabuğu, çiğdem, eğir kökü, kekik ve kitre bitkileri ile beraber bir oranda gül yağı gerekmektedir. Bir de fotoğrafları birbirine dikmek için iğne ve kırmızı renk iplik gerekiyor. Öncelikli olarak kişilerin fotoğrafları üzerine bilgiler safran mürekkebi ile yazılır. Bundan sonra fotoğraflar birbirine kırmızı iplikle 14 tane dikişle dikilir. Her dikiş atılmış olduğunda ……. Tılsımlı sözleri söylenir. Bu işlemden sonrasında yazmış olduğum tüm otlar tek bir havanda sırayla ezilir. Ezilen karışım gül yağıyla karıştırılıp bir kavanoza konur ve içine fotoğraflar ilave edilerek 14 gün bekleyecekleri ışık görmeyen bir yere bırakılırlar.

Aşk büyüsü ‘nün 2. Aşamasında büyü de bize yardımcı olacak ruhaninin daveti var. Bu ruhaniler iyi niyetli ruhanilerdir ve insanlara kötülük yapmış olup musallat olmazlar. Bunları davet etmek için ise 3 tane koyun kesilir ve her koyun kesildiğinde ….. Tılsımlı sözleri söylenir. Son olarak aşamada sunakta bu kanlar çağrı edilecek ruhaniye bir kase içinde sunulur ve 41 defa …… tılsımlı sözler söylenir. Ruhani icabet ettikten sonrasında kendisine bu iki kişiyi birbirine aşık etme konusunda telkin verilir ve bu ruhani kişilerin bedenlerine sırasıyla girerek işleme adım atar.

Aşk Büyüsü Kaç Günde etki Eder ?
Bu büyü genel olarak kişilerin karakteristik yapılarına göre (direnmeçılık yahut uysallık) durumuna bakılırsa yapıldığı günden itibaren 7-14 içinde son aşama etkili bir büyüdür.

Aşk Büyüsünün etkileri nelerdir ?
Bu büyü genel olarak uygulanan birey de uygulatan kişinin rüyasında ona görünmesi, sesinin kulaklarında çınlaması, baktığı her yerde onu görmesi, devamlı büyü yaptıran kişiyi düşünmesi şeklinde etkiler bırakır. Bu sihrin etkileri büyü yapıldıktan sonra ortalama 3 gün içinde hızlı bir halde bireyin üzerinde tesir olmaya adım atar. Yapmış olduran fert de aynı etkisinde bırakır görülmemekle birlikte onun da duyguları hat safhaya çıkar ve eskisinden daha şevkli bir şekilde bu kişiyi sevmeye devam eder.

Aşk Büyüsünün Çeşitleri ?
Bu büyüler genel olarak belirttiğim üzre yapan medyumun yaşadığı ülke, dini, dili, ırkı gibi nedenlerden dolayı farklılık göstermekte ve farklı isimlerle anılmaktadır. Bu sayacağım büyü çeşitlerinin hepsinin ritüeli birbirinden farklıdır.

İple yapılan aşk büyüsü
Kabala aşk büyüsü
Papaz büyüsü ile yapılan aşk işlemi
Fotoğrafla meydana getirilen aşk büyüsü
Canbar aşk büyüsü
Mumla yapılan aşk büyüsü
Nohutla yapılan aşk büyüsü
En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir ?
Bu sual her insanın aklını kurcalayan bir sorudur. Hangi medyuma sorarsanız kesin olun ki ona nazaran en etkili aşk büyüsü onun yaptığı ritüeldir. Ben makaleyi yazan fert olarak objektif yorum yapmam gerekirse Kabala ile meydana getirilen tüm işlemler kalıcılık ve kati sonuç verme anlamında diğerlerinden önde gelmektedir. Bu nedenle en etkili aşk büyüsü Kabala Aşk Büyüsüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort