Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk Büyüsü yapan Hocalar
Aşk büyüsü yapan hocalar, İslam geleneklerine bağlı, Kur’an ve Hadis ilmine haiz kişilerdir. Aşk büyüsü yapan hocalar, kendilerini yuva yapmak benzer biçimde mukaddes bir göreve adamışlardır. Evlilik ve yuva kurmanın ilk adımı aşk ve sevgi ile birbirine bağlanmaktır. Aşk duygusu yaşayanların nerede ise yarısı bu ilişkiyi evlilik boyutuna taşımaktadır. Evlenenlerin ise yaklaşık yarısı boşanma ile neticelanmaktadır. Boşanmayan ve evliliğine geçindiren kişilerin de yarısı ancak evlilikte aradığı doyumu bulmaktadır. Dolayısıyla aşk büyüsü aşkı ve evliliği bulmak için yapılıyor olduğu kadar halihazırda bir ilişkisi, nişanlısı ve eşi olan kişiler için de aşk duygusunu canlandırmak için yapılmaktadır.

Aşk büyüsü meydana getiren hocalar bu konuda uzmanlaşmış ağzı dualı kimselerdir. Bu hocalar, yüzyıllardır başlamış olan kadim gelenekleri günümüz çağdaş insanına uyarlayarak adapte etmektedirler. Çünkü günümüzdeki aşklar eskisi şeklinde değildir. Dolayısıyla günümüzde yapılan aşk büyüsü de yüzyıllar önce Osmanlı döneminde yapılan Aşk büyülerinden farklıdır.

Atalarımızın süreında aşk ve evlilikler çok fazla beklenti içermediği için daha rahat kurulup daha rahat sürdürülmekteydi. Sadece günümüzde beklentilerin fazlalaşması ve ekonomik koşulların durumu sebebiyle bir ilişkiyi yürütmek çok zorlaşmıştır. Bundan dolayı kişiler aşk sevgi ve evlilik konularından uzaklaşmaya başlamışlardır. Aşk büyüsü yapan hocalar toplumda mutluluğu arttırmak amacıyla tekrar aşk sevgi ve saygı duygularını canlandırmak için bu tip hayırlı büyüler yapmayı desteklemektedirler.

 

Aşk Büyüsü Çeşitleri nelerdir?
Aşk büyüsü çeşitleri fazlaca fazladır. Hepsi aynı amaç için yapılır. Dolayısıyla içlerinden birini seçip icra etmek yeterlidir. Birden fazla seçip uygulamak yahut hepsini uygulamanın etkiyi arttırıcı bir sonucu yoktur. Dolayısıyla gücü ve etkisi aynı olduğu için içinden sadece biri seçip uygulanmalıdır. Aşk büyü çeşitleri içinde en çok tercih edilen büyü iki ferdin simgelerini taşıyan eşyaların birleştirilmesidir. Bu eşyalar saç, tırnak, atlet, fotoğraf veya kişinin her gün kullandığı onu temsil eden günlük eşyası olabilir. Aşk büyüsü Temas büyüsü çeşididir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort