Ak Büyü Nedir Nasıl Yapılır?

Ak Büyü Dikkatli şekilde ele alınarak meydana getirilen ak büyü, özellikle cemiyet için birçok açıdan olumlu katkılar sunmaktadır. Bireysel olarak insanların ve toplumun iyilikleri için meydana getirilen bu büyü tarzı, doğru hocalarla etkisini kısa süre içinde gösterir. Hastalıklar, yaralanmalar; kuraklık ve sel felaketleri gibi dünya çapındaki en tehlikeli problemlere karşı dahi kullanılabilen etkili bir büyü seçimidir. Ek olarak çocukları, lohusa dönemindeki insanları; besili hayvanları ve malı mülkü tüm kötü tesirlere karşı etkili bir halde korumak için kullanılan tarzları da vardır.

Tabii burada önemli olan ak büyü icra eden Medyum hocadır ve hocanın ilim irfan sahibi olmasıdır. En önemli şeylerden birisi de büyünün ne amaç için yapılacağıdır. Birçok farklı amaç için kullanılan bu büyüler medyumlar tarafınca kişiye uygun olarak seçilir. Hangi amaç için neyin yapılacağı, neyin daha doğru olacağı ancak işinin ehli medyumlarca tespit edilebilir. Bir diğer önemli etmense inançtır. Büyü yapmış olduran ferdin inancının ve imanının kişiye karşı tam olması şarttır. Eğer fert kalbini en minik şekilde bozarsa işlem tutmaz problem doğar.

Ak Büyü Yapımı
Başlanılan bir işin yolunda gitmesi, bol kazançlı olması ve kötü gözden korunması için yapılmış dualar ve uygulamalar. Bir kimsenin (Bu aile bireyi, akraba, komşu sevgili olabilir.) sevgisini kazanmak ve kararmış bir kalbi varsa aydınlatmak için meydana getirilen büyüler. Birbirini seven ve evlenmek isteyen kişilerin izdivacına engel olan durumları ortadan kaldırmak benzer biçimde bir çok sebeple meydana getirilen büyüler Ak Büyüler olarak sayılabilir. Bu büyüleri meydana getiren hocalara ak büyü meydana getiren medyumlar denir. Kısacası şifalanmak ve iyi bir niyete vesile olabilmek amacıyla yapılmış tüm büyüler Ak Büyü’ dür. Yüzyıllar öncesinde ak büyü yapan medyumlar olarak anılan kişilerin kullandığı ilimde tam olarak Ak Büyü’dür.

Ak Büyüler için Kullanılan Malzemeler
Ak Büyü’yü öteki büyülerden ayırmanın bir öteki yolu kullanılan malzemeleri bilmektir. Ak Büyü içinde de bilmeyen kimseler tarafından yapılırsa yanlış etkilere sebep verebilecek veya neticesuz kalabilecek uygulamalar mevcuttur. Bundan dolayı sizlerin kullanılan yöntemi ve malzemeleri detaylı olarak bilmemeniz oldukca organik. Ak Büyü niyeti gereği iyilik için yapılır ve bu nedenle diğer büyülerde kullanılan mezar toprağı, hayvan ya da insanlardan alınmış ceset parçaları, kan, idrar gibi parçaları kesinlikle barındırmaz.

Ak Büyü meydana getiren hocalar bu büyüyü yaparken en yaygın olarak; süt, su, toprak, gül ağacı, nohut, pirinç, sabun, biber, saman, sirke, tuz, yumurta, inci, gümüş, altın, keçe gibi malzemeleri kullanır. Ayrıca Ak Büyü’ de bazı şifalı duaların yine edilmesi ve namaz şeklinde ibadetlerin arkasından allah-ü teāla ile aradaki perdelerin eksilmesinden faydalanılması söz mevzusudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort